Setari Cookie-uri

vreau si euo parere sincera!

pe scurt pov ar sta cam asa: am vb cu un baiat de vreo 7 ori in 8 ani!el a fost primul meu priet, primul in toate ce sa mai!prob este ca el mereu vine si imi cere scz si vrea sa ne imp si fol drept scuza faptul ca e mic si nu stie ce bine vrea ( app avem amn2 22 de ani!)vb in fiecare an cate o luna, doua, trei, pana se hot el ca vrea altceva.ce nu int eu este de ce se int totusi mereu la mine si care sunt sent lui de fapt (ale mele sunt evidente cred daca am fost in stare sa-l iert mereu).anul trecut chiar devenise serioasa treaba pt ca eu am fost in it la el in vacanta,am stat cu fam lui si trebuia sa ma int in it dupa sesiune dar ceva s-a int ......nu stiu ce! de asta vreau si eu o parere pt ca a inc sa ma sune iar si as vrea sa stiu ce ar face si alte pers in sit mea
carmen142
Postat pe 11 Iunie 2009 22:01
De la: carmen142, la data 2009-06-11 22:01:55pe scurt pov ar sta cam asa: am vb cu un baiat de vreo 7 ori in 8 ani!el a fost primul meu priet, primul in toate ce sa mai!prob este ca el mereu vine si imi cere scz si vrea sa ne imp si fol drept scuza faptul ca e mic si nu stie ce bine vrea ( app avem amn2 22 de ani!)vb in fiecare an cate o luna, doua, trei, pana se hot el ca vrea altceva.ce nu int eu este de ce se int totusi mereu la mine si care sunt sent lui de fapt (ale mele sunt evidente cred daca am fost in stare sa-l iert mereu).anul trecut chiar devenise serioasa treaba pt ca eu am fost in it la el in vacanta,am stat cu fam lui si trebuia sa ma int in it dupa sesiune dar ceva s-a int ......nu stiu ce! de asta vreau si eu o parere pt ca a inc sa ma sune iar si as vrea sa stiu ce ar face si alte pers in sit mea


draga mea, parerea mea este ca el te cauta doar cand isi aduce aminte; se joaca cu tine ( scuza-ma ca sunt asa directa). tu in toti anii astia ai stat doar dupa el?
diada
Postat pe 11 Iunie 2009 23:05
sincer...da sincer....daca nu as reusi sa renunt la scrisu asta ..m-as impusca
coffeeta
Postat pe 12 Iunie 2009 10:14
De la: coffeeta, la data 2009-06-12 10:14:28sincer...da sincer....daca nu as reusi sa renunt la scrisu asta ..m-as impusca


poti sa folosesti pistolul mieu, dupa ce-l uzitez.
sau
po sa fol pis mu, dupa ce fol. sau fal!!
geo_x
Postat pe 12 Iunie 2009 10:27
Amandoi 22 de ani, impreuna sau separat?
valita76
Postat pe 12 Iunie 2009 10:41
De la: valita76, la data 2009-06-12 10:41:48 Amandoi 22 de ani, impreuna sau separat?



valita valita , ce ironica esti azi!
geo_x
Postat pe 12 Iunie 2009 11:02
" Se apropie vacanta, cu trenu din Franta
valita76
Postat pe 12 Iunie 2009 11:10
Ati vorbit de 7 ori in 8 ani?? :| Si ai avut atata rabdare si naivitate sa crezi ca sunteti impreuna? :))... Acum incep sa imi inteleg prietenul cand spune ca sunt sufocanta ca vreau sa il vad toata ziua sau sa aud de el... :))
puiutza05
Postat pe 12 Iunie 2009 12:27
De la: carmen142, la data 2009-06-11 22:01:55pe scurt pov ar sta cam asa: am vb cu un baiat de vreo 7 ori in 8 ani!el a fost primul meu priet, primul in toate ce sa mai!prob este ca el mereu vine si imi cere scz si vrea sa ne imp si fol drept scuza faptul ca e mic si nu stie ce bine vrea ( app avem amn2 22 de ani!)vb in fiecare an cate o luna, doua, trei, pana se hot el ca vrea altceva.ce nu int eu este de ce se int totusi mereu la mine si care sunt sent lui de fapt (ale mele sunt evidente cred daca am fost in stare sa-l iert mereu).anul trecut chiar devenise serioasa treaba pt ca eu am fost in it la el in vacanta,am stat cu fam lui si trebuia sa ma int in it dupa sesiune dar ceva s-a int ......nu stiu ce! de asta vreau si eu o parere pt ca a inc sa ma sune iar si as vrea sa stiu ce ar face si alte pers in sit mea

E trist ce ti se intampla. Probabil te gandesti prea mult la el, ca sa mai ai rabdare sa scrii toate literele din cuvinte. In alta ordine de idei, sfatul pt care ai venit e: lasa-l si vezi-ti de viata ta. E clar ca nu il interesezi, esti doar o persoana de care poate abuza oricand vrea si oricand are chef. (Nu ma refer la abuz in sensul propriu!)
La mai mare, la viteza cat mai mare!
breathemein
Postat pe 14 Iunie 2009 10:21
DRAGA MEA LASALLL PROFITA DE TINE SI DE SENTIMENTELE TALE!!!!!!!!!!! CIND IL LASA CITE UNA VINE IAR LA TINE! TU CE VIITOR VEZI IN ASTA? ESTI ROATA DE REZERVA?( te rog sa ma scuzi ca sunt asa rea dar cunosc un caz asemanator in care ea a ramas tot singura)NU MERITA SA ITI INCHIZI TINERETEA PT EL!CURAJ MAI SUNT SI ALTI BAIETI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lalina1980
Postat pe 18 Iunie 2009 14:16
aiurea...te tine de rezerva.esti colacul lui de salvare cand e disperat ca ramane singur.persoanele de genul asta sunt total lipsite de caracter.cu mine nu merge.cine imi da cu flit o data nu va mai avea a doua okazie sa o faca(lectia asta am invatat-o din trecut din proprie experienta).invata sa nu te mai uiti in urma.ok?
razz
Postat pe 19 Iunie 2009 21:26
Nu te inteleg de ce l-ai iertat de atatea ori...Parerea mea sincera e sa te duci la psiholog si este un sfat foarte prietenesc...Ai o obsesie draga mea...el nu te merita de foarte mult timp... Nu inteleg totusi de ce l-ai mai iertat daca el ti-a spus ca e tanar si trebuie sa mai copilareasca...
camelusha83
Postat pe 22 Iunie 2009 10:17
sincer..el se foloseste de tn..pt k te cauta cand isi aduce aminte sau mai bn zis cand nu mai are prietena si se intoarce la tn ...tu fiind cam o rezerva pt el ...
scz ca sunt prea directa dar din ce povestesti asta rezulta
parerea mea pune capat povesti asteia..cautati pe altcineva
anya016
Postat pe 29 Iunie 2009 00:59
De la: carmen142, la data 2009-06-11 22:01:55pe scurt pov ar sta cam asa: am vb cu un baiat de vreo 7 ori in 8 ani!el a fost primul meu priet, primul in toate ce sa mai!prob este ca el mereu vine si imi cere scz si vrea sa ne imp si fol drept scuza faptul ca e mic si nu stie ce bine vrea ( app avem amn2 22 de ani!)vb in fiecare an cate o luna, doua, trei, pana se hot el ca vrea altceva.ce nu int eu este de ce se int totusi mereu la mine si care sunt sent lui de fapt (ale mele sunt evidente cred daca am fost in stare sa-l iert mereu).anul trecut chiar devenise serioasa treaba pt ca eu am fost in it la el in vacanta,am stat cu fam lui si trebuia sa ma int in it dupa sesiune dar ceva s-a int ......nu stiu ce! de asta vreau si eu o parere pt ca a inc sa ma sune iar si as vrea sa stiu ce ar face si alte pers in sit mea

doamne????????tu esti studenta???????? EUO?? ati vb de 7 ori in 8 ani si tu speri la ceva???????doamne!!!!!!!!!!!!
yza79
Postat pe 29 Iunie 2009 18:31
Cred ca la 22 de ai pe care ii spui ca-i ai, ar trebui sa sti cand un barbat te foloseste su cand are cat de cat un gand serios! Stiu ca speranta moare ultima, dar cred ca ce faci tu este amagire....Nu mai accepta sa fi a 5-a roata la caruta si traieste-ti viata asa cum meriti....nu asteptand minuni care dureaza doar 3 zile! Timpul trece si de castigat castiga doar cei ce stiu ce vor de la viata! Mult succes si deschide ochii!
rha_sheen
Postat pe 29 Iunie 2009 20:32
viata te invata sa te feresti de lumea hoata....
acest baiat te foloseste.....
nu sunt eu in stare sa iti dau sfaturi...pentru ca esti mai mare ca mine.....
dar....incearca sa te indragostesti de altcineva....cineva care te merita....
acest baiat este un profitor.....;)
ai grija de tine....:*:*
roxyprincesss
Postat pe 6 Iulie 2009 13:46
wow,8 ani e o perioada f lunga!! si tu c crezi k vrea el? dc l-ai asteptat atata timp? dc l-ai iertat de fiecare data?
parerea mea e ca nici macar nu mai conteaza daca te iubeste,daca nu te iubeste,important e ca nu vrea sa fie cu tine! daca vroia,incerca de mult. e mic,dar nu mai copil,asta este o scuza proasta. probabil el e ceva mai detasat ca tine si vede ca sunt niste lucruri care va despart sau crede ca nu va potriviti. spuneai si ceva de it..
tu stii mai bine
buburuza22
Postat pe 6 Iulie 2009 19:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatii si minciuna 40 De la: geo_x 10 Octombrie 2009 16:57
STIM DE CE NE IUBESC BARBATII , MA ROG PRESUPUNEM ... DAR NOI DE CE II IUBIM PE EI? DE CE IUBIM BARBATII? 5 De la: kudika059440 6 Octombrie 2009 18:55
salut 3 De la: carmen_natural 2 Mai 2011 23:42
ce credeti voi ? 8 De la: kudimi33 2 Decembrie 2013 09:04
M-am indragostit de cine nu trebuie! 5 De la: mihablonda 3 Mai 2010 00:42