Setari Cookie-uri

parul gras

Eu trebuie sa ma spal zilnic pe cap,deoarece urmatoarea zi este gras(zici ca nu m-am spalat de 1 saptamana).Ce mi-ati recomanda??

Postat pe 12 Iunie 2009 23:03

Postat pe 12 Iunie 2009 23:15
sa te tunzi
Tazmanian
Postat pe 12 Iunie 2009 23:17
buna eu folosesc sampon de la favisan si ma impac foarte bine cu el ceea ce ti-l recomand si tie
kudika032207
Postat pe 15 Iunie 2009 21:06
eu folosesc clear curata parul foarte bine de matreata si toate impuritatile si apoi ma spal cu sampon de bebe care imi face parul matasos, fin si stralucitor
yumy
Postat pe 15 Iunie 2009 21:10
Eu ti-as recomanda samponul uscat. Este un spray care il pulverizezi pe par atunci cand parul ti sa- ingrasat. Absoarbe uleiul in exces, toxinele, depunerile si impuritatile,odorizeaza si reimprospateaza. Cu o singura pulverizare si FARA A FOLOSI APA parul arata ca si cum tocmai l-ai spalat. Oriunde te-ai afla, il poti folosi, deoarece are o dimensiune acceptabila (cat un deo-spray) si o metoda de aplicare rapida. Il poti folosi ori de cate ori vrei, nu imbacseste parul, nu face matreata. Pret: 30 lei. Pentru mai multe detalii: sampon.uscat@yahoo.com
Pitaque
Postat pe 24 Iunie 2009 12:27
pune putin otel de mere in ultima apa de clatire..si o sa vezi diferenta
pissy
Postat pe 27 August 2009 17:28
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Placa de intins parul 18 De la: balrog 14 Martie 2011 13:06
EXTENSII DE PAR CU CLIPSURI 38 De la: elenitagrig 26 Decembrie 2015 22:13
VINO IN SHOWROOM-UL NOSTRU DE EXTENSII 1 De la: mihaella_filip 21 August 2009 15:02
FII FRUMOASA DE SARBATORI!- INCEARCA EXTENSIILE CU CLIP DIN PAR NATURAL! 4 De la: balrog 14 Martie 2011 14:27
decapaj vs. decolorare 8 De la: Inna30 16 Octombrie 2013 19:39