Setari Cookie-uri

INTALNIRE "MORTALAAAAAA"

Sa vb despre iubire...doamne cum suna...atunci knd stii k nu o ai...sa vb despre ceva dorit... sa vb despre TOT,asa il cheama pe acest baiat pe care il iubesc...TOT ...pt k inseamna totul pentru mine...
El afost cel care a venit la mine...cel care a facut posibila interactiunea dintre noi... Un coleg de munca...l a sunat si i a zis k lucreaza cu o fata super....si a inceput sa ma laude...La care TOT a zis k nu il intereaseaza...si k nu are incredere in gusturile colegului meu,marius....a trecut faza cu telefonul.
Dupa 3 zile ...de knd a vb colegul cu el la telefon...a aparut...acolo unde lucram(suntem in acelasi domeniu)...a vezit sa facem cunostinta... Knd a intrat nu stiam k el e baiatul cu pricina...si m am indragostit in 2 secunde fara sa aud un sunet,fara sa l aud...dragoste la prima vedere... ...am facut cunostinta...eu am fost moarta dupa el... in fine...
Il innebuneam mereu cu telefoane...bine..si lui cred k ii placeau...asa k la o saptamana dupa ce ne am cunoscut...m a invitat la un suc cu ik 2 prieteni de ai lui...o fata si un baiat...intr`un alt oras...SB :X ... ma rog...toate bune..frumoase...cu fiecare clipa ma indragosteam mai mult de el...eram de 5 ore cu el...si mai sa il pierd...mai sa ma piarda...sa murim:( am avut accident...knd ne intorceam spre casa...dzeu a fost mare si bun...si am scapat toti 4... panica,frik...
Am trecut de prima intalnire,am scapat de moarte...de atunci mi am zis k TOT e pt mine...il iubeam cu toate k il cunosteam de cateva zile...
Acum ...a trecut 1 an si 4 luni...insa nu am fost impreuna...cu adevarat ...decat de 2 luni...putem zice k formam o ECHIPA :P...el e mai indiferent cu mine...eu il iubesc de nu mai pot....E DEOSEBIT de restul baietilor...e unic,e special,e frumos,e haios...e singurul pe care il vreau ...alaturi...AAAAAA,nu vam zis...am facut`o cu el:D ,a fost primul meu barbat...si asa va ramane...DAK nu EL ...atunci NIMENI

Postat pe 13 Iunie 2009 15:31
Asteptam cu interes continuarea...
Lucia1971
Postat pe 13 Iunie 2009 15:35
De la: kudika037593, la data 2009-06-13 15:31:57 Sa vb despre iubire...doamne cum suna...atunci knd stii k nu o ai...sa vb despre ceva dorit... sa vb despre TOT,asa il cheama pe acest baiat pe care il iubesc...TOT ...pt k inseamna totul pentru mine...
El afost cel care a venit la mine...cel care a facut posibila interactiunea dintre noi... Un coleg de munca...l a sunat si i a zis k lucreaza cu o fata super....si a inceput sa ma laude...La care TOT a zis k nu il intereaseaza...si k nu are incredere in gusturile colegului meu,marius....a trecut faza cu telefonul.
Dupa 3 zile ...de knd a vb colegul cu el la telefon...a aparut...acolo unde lucram(suntem in acelasi domeniu)...a vezit sa facem cunostinta... Knd a intrat nu stiam k el e baiatul cu pricina...si m am indragostit in 2 secunde fara sa aud un sunet,fara sa l aud...dragoste la prima vedere... ...am facut cunostinta...eu am fost moarta dupa el... in fine...
Il innebuneam mereu cu telefoane...bine..si lui cred k ii placeau...asa k la o saptamana dupa ce ne am cunoscut...m a invitat la un suc cu ik 2 prieteni de ai lui...o fata si un baiat...intr`un alt oras...SB :X ... ma rog...toate bune..frumoase...cu fiecare clipa ma indragosteam mai mult de el...eram de 5 ore cu el...si mai sa il pierd...mai sa ma piarda...sa murim:( am avut accident...knd ne intorceam spre casa...dzeu a fost mare si bun...si am scapat toti 4... panica,frik...
Am trecut de prima intalnire,am scapat de moarte...de atunci mi am zis k TOT e pt mine...il iubeam cu toate k il cunosteam de cateva zile...
Acum ...a trecut 1 an si 4 luni...insa nu am fost impreuna...cu adevarat ...decat de 2 luni...putem zice k formam o ECHIPA :P...el e mai indiferent cu mine...eu il iubesc de nu mai pot....E DEOSEBIT de restul baietilor...e unic,e special,e frumos,e haios...e singurul pe care il vreau ...alaturi...AAAAAA,nu vam zis...am facut`o cu el:D ,a fost primul meu barbat...si asa va ramane...DAK nu EL ...atunci NIMENI


el ce simte pentru tine?explica te rog cum sunteti impreuna doar de 2 luni?cand ati avut accidentul nu erati impreuna?
just_sexy
Postat pe 13 Iunie 2009 15:38
De la: just_sexy, la data 2009-06-13 15:38:27
De la: kudika037593, la data 2009-06-13 15:31:57 Sa vb despre iubire...doamne cum suna...atunci knd stii k nu o ai...sa vb despre ceva dorit... sa vb despre TOT,asa il cheama pe acest baiat pe care il iubesc...TOT ...pt k inseamna totul pentru mine...
El afost cel care a venit la mine...cel care a facut posibila interactiunea dintre noi... Un coleg de munca...l a sunat si i a zis k lucreaza cu o fata super....si a inceput sa ma laude...La care TOT a zis k nu il intereaseaza...si k nu are incredere in gusturile colegului meu,marius....a trecut faza cu telefonul.
Dupa 3 zile ...de knd a vb colegul cu el la telefon...a aparut...acolo unde lucram(suntem in acelasi domeniu)...a vezit sa facem cunostinta... Knd a intrat nu stiam k el e baiatul cu pricina...si m am indragostit in 2 secunde fara sa aud un sunet,fara sa l aud...dragoste la prima vedere... ...am facut cunostinta...eu am fost moarta dupa el... in fine...
Il innebuneam mereu cu telefoane...bine..si lui cred k ii placeau...asa k la o saptamana dupa ce ne am cunoscut...m a invitat la un suc cu ik 2 prieteni de ai lui...o fata si un baiat...intr`un alt oras...SB :X ... ma rog...toate bune..frumoase...cu fiecare clipa ma indragosteam mai mult de el...eram de 5 ore cu el...si mai sa il pierd...mai sa ma piarda...sa murim:( am avut accident...knd ne intorceam spre casa...dzeu a fost mare si bun...si am scapat toti 4... panica,frik...
Am trecut de prima intalnire,am scapat de moarte...de atunci mi am zis k TOT e pt mine...il iubeam cu toate k il cunosteam de cateva zile...
Acum ...a trecut 1 an si 4 luni...insa nu am fost impreuna...cu adevarat ...decat de 2 luni...putem zice k formam o ECHIPA :P...el e mai indiferent cu mine...eu il iubesc de nu mai pot....E DEOSEBIT de restul baietilor...e unic,e special,e frumos,e haios...e singurul pe care il vreau ...alaturi...AAAAAA,nu vam zis...am facut`o cu el:D ,a fost primul meu barbat...si asa va ramane...DAK nu EL ...atunci NIMENI


el ce simte pentru tine?explica te rog cum sunteti impreuna doar de 2 luni?cand ati avut accidentul nu erati impreuna?

Adica probabil nu sunt din acelasi oras sau au stat foarte putin timp impreuna ( din acel an si 4 luni, probabil s-au vazut in total vreo 2 luni)...
kudi_onutsa
Postat pe 13 Iunie 2009 15:55
Povestea ta e frumoasa...Iar dragostea este cel mai frumos sentiment, dupa parerea mea...
Poate comentam mai mult, dar am vazut ca ti-ai sters contul..
ella_c
Postat pe 13 Iunie 2009 16:37
La asta ma refeream si eu, Ella...
Lucia1971
Postat pe 13 Iunie 2009 16:49
De la: Lucia1971, la data 2009-06-13 16:49:50La asta ma refeream si eu, Ella...


poate nu are cu cine discuta si a simtit nevoia sa "vorbeasca"...Noi o asteptam cu continuarea..

ella_c
Postat pe 13 Iunie 2009 16:54
matracucu
Postat pe 13 Iunie 2009 17:05
NO COMMENT
ESTI F TANARAAAAAAAAAAA

Postat pe 25 Iunie 2009 12:01
Buna ziua,
Va impartasesc cateva detalii despre un nou produs (unic si patentat). Este vorba despre absorbante active (Love Moon) ale corporatiei Winalite,si care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat), ce in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi.Este un produs revolutionar,cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva), au efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni(eroziune si infectii cu toate tipurile de bacterii pe colului uterin,candidoze,chist ovarian,miom uterin,fibromiom,endometrioza,infectia cailor urinare,prolaps vaginal,incontinenta de urina,arsuri termice,dismenoree,scurgeri excesive,herpes,cancer de col uterin,etc).Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie.In plus,elimina mirosurile. Semnificativ este ca se folosesc si de catre barbati, cu efecte benefice in adenom de prostata, hemoroizi, etc. In plus,foarte important este ca se livreaza impreuna cu seturi (carduri) de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate(in special a colului uterin) etc. In Romania deabea incep sa fie cunoscute,in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului (intotdeauna fiind printre primii informati este un imens avantaj, in caz ca doriti sa faceti o afacere din simpla promovare a absorbantelor si nu doar sa fiti un simplu consumator). In lume , inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani.Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. Relatii : loapersonal@yahoo.com sau 0745.074.755
kudika028076
Postat pe 30 Iunie 2009 19:41
De la: kudika037593, la data 2009-06-13 15:31:57 Sa vb despre iubire...doamne cum suna...atunci knd stii k nu o ai...sa vb despre ceva dorit... sa vb despre TOT,asa il cheama pe acest baiat pe care il iubesc...TOT ...pt k inseamna totul pentru mine...
El afost cel care a venit la mine...cel care a facut posibila interactiunea dintre noi... Un coleg de munca...l a sunat si i a zis k lucreaza cu o fata super....si a inceput sa ma laude...La care TOT a zis k nu il intereaseaza...si k nu are incredere in gusturile colegului meu,marius....a trecut faza cu telefonul.
Dupa 3 zile ...de knd a vb colegul cu el la telefon...a aparut...acolo unde lucram(suntem in acelasi domeniu)...a vezit sa facem cunostinta... Knd a intrat nu stiam k el e baiatul cu pricina...si m am indragostit in 2 secunde fara sa aud un sunet,fara sa l aud...dragoste la prima vedere... ...am facut cunostinta...eu am fost moarta dupa el... in fine...
Il innebuneam mereu cu telefoane...bine..si lui cred k ii placeau...asa k la o saptamana dupa ce ne am cunoscut...m a invitat la un suc cu ik 2 prieteni de ai lui...o fata si un baiat...intr`un alt oras...SB :X ... ma rog...toate bune..frumoase...cu fiecare clipa ma indragosteam mai mult de el...eram de 5 ore cu el...si mai sa il pierd...mai sa ma piarda...sa murim:( am avut accident...knd ne intorceam spre casa...dzeu a fost mare si bun...si am scapat toti 4... panica,frik...
Am trecut de prima intalnire,am scapat de moarte...de atunci mi am zis k TOT e pt mine...il iubeam cu toate k il cunosteam de cateva zile...
Acum ...a trecut 1 an si 4 luni...insa nu am fost impreuna...cu adevarat ...decat de 2 luni...putem zice k formam o ECHIPA :P...el e mai indiferent cu mine...eu il iubesc de nu mai pot....E DEOSEBIT de restul baietilor...e unic,e special,e frumos,e haios...e singurul pe care il vreau ...alaturi...AAAAAA,nu vam zis...am facut`o cu el:D ,a fost primul meu barbat...si asa va ramane...DAK nu EL ...atunci NIMENI


mai sa fie , e dat naibii domnul TOT asta
Lorena26
Postat pe 2 Iulie 2009 19:50
some day ...

ce de telenovele dom'le....grea viata asta fara acasa tv....

dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2009 19:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inceputurile sunt cele mai dificile 30 De la: nebuna94 24 Mai 2009 21:40
aranjamente flori 3 De la: Kathara 1 Martie 2009 23:07
Relatii scurte. Vreau un sfat 17 De la: cami_goanga10 25 Martie 2010 20:49
Casatorit, 35, Cluj, plictisit, caut "a secret passion", o femeie frumoasa, educata si ... casatorita 13 De la: scorpio67 29 Aprilie 2010 10:57
despartita ieri 17 De la: love_is_precious 23 Mai 2010 14:37