Setari Cookie-uri

eu gemeni ,el sagetator ...merge???

avem o relatie de 4 ani si....multe certuri, despartiri...acu mai binisor......ati trecut printr-o experienta de genu??....cum e la voi?
anonimahahaha
Postat pe 15 Iunie 2009 15:56
De la: anonimahahaha, la data 2009-06-15 15:56:54avem o relatie de 4 ani si....multe certuri, despartiri...acu mai binisor......ati trecut printr-o experienta de genu??....cum e la voi?


NEXT
scorpyoW
Postat pe 20 Iunie 2009 20:32
Vezi relatia Angelina cu Brad .Cum ti se pare?Super beton in poze si doar in poze.Pana la urma ,te vei convinge singura.Esti majora si vaccinata,asa ca nu ai nevoie sa iti zica cineva ce sa faci cu viata ta.Cel mai important este sa fii fericita ,sa te simti bine .Iti doresc multa fericire ,sanatate si sa auzim numai de bine.
kudika019015
Postat pe 20 Iunie 2009 22:42
De la: scorpyoW, la data 2009-06-20 20:32:15
De la: anonimahahaha, la data 2009-06-15 15:56:54avem o relatie de 4 ani si....multe certuri, despartiri...acu mai binisor......ati trecut printr-o experienta de genu??....cum e la voi?


NEXT


IERTAREA CERE ALT PACAT !
nocturnalia
Postat pe 22 Iunie 2009 13:37
Dar taur cu sagetator???
godesshera
Postat pe 22 Iunie 2009 13:40
De la: heraoana, la data 2009-06-22 13:40:36Dar taur cu sagetator???

next
scorpyoW
Postat pe 22 Iunie 2009 17:40
nu vreau sa jignesc .. dar nu suport sagetatorii , eu sunt geamana .. sunt exact opusii nostri si nu ne completam ... deloc... eu cunosc destul de multe sagetatoare (inclusiv mama) ... cat despre barbati .. singurul om cu care nu am fost deloc politicoasa este un sagetator ... l-am dat afara din birou pt ca modul in care incerca sa ma "cucereasca" era dezastruos ... nimic incitant intr-o astfel de relatie .. nu poti comunica cu ei ... si noi suntem GEMENE..
kitu_athena
Postat pe 1 Iulie 2009 23:08
De la: kitu_athena, la data 2009-07-01 23:08:04nu vreau sa jignesc .. dar nu suport sagetatorii , eu sunt geamana .. sunt exact opusii nostri si nu ne completam ... deloc... eu cunosc destul de multe sagetatoare (inclusiv mama) ... cat despre barbati .. singurul om cu care nu am fost deloc politicoasa este un sagetator ... l-am dat afara din birou pt ca modul in care incerca sa ma "cucereasca" era dezastruos ... nimic incitant intr-o astfel de relatie .. nu poti comunica cu ei ... si noi suntem GEMENE..

Si eu sunt tot Gemeni Si nici eu nu suport Sagetatorii
Off-topic: Oare Gemeni cu Leu merge ?
Frankie_Zuzu
Postat pe 2 Iulie 2009 18:04
De la: Frankie_Zuzu, la data 2009-07-02 18:04:54
De la: kitu_athena, la data 2009-07-01 23:08:04nu vreau sa jignesc .. dar nu suport sagetatorii , eu sunt geamana .. sunt exact opusii nostri si nu ne completam ... deloc... eu cunosc destul de multe sagetatoare (inclusiv mama) ... cat despre barbati .. singurul om cu care nu am fost deloc politicoasa este un sagetator ... l-am dat afara din birou pt ca modul in care incerca sa ma "cucereasca" era dezastruos ... nimic incitant intr-o astfel de relatie .. nu poti comunica cu ei ... si noi suntem GEMENE..

Si eu sunt tot Gemeni Si nici eu nu suport Sagetatorii
Off-topic: Oare Gemeni cu Leu merge ?

ms pt sustinere ... cat despre lei.. Dumnezeu sa te apere.. ca pe mine nu m-a aparat iti spun sincer ca am doi in preajma ...1) un sef care se considera si prieten (pt ca el considera ca poate vb cu mine orice .. eu fiind deja plictisita de problemele lui, nu il mai aud ( nevasta lui este sagetatoare = un dezastru ).. si mentionez ca reciproca nu este valabila ) ) ; 2) un asa zis amic - prieten- iubit - prieten ca nici nu mai stiu exact ce este .. aceasi idee .. poate vb cu mine orice, avand o "relatie" (indiferent ce fel de relatie) foarte deschisa in care ne mediem ff bine conflictele (adica las ca el , pentru ca nu se oboseste sa ma asculte )..
Leii saracii nu sunt oameni rai, dar sunt prea usor de manipulat in momentul in care ii lingusesti, sunt foarte egoisti .. prea lenesi in unele momente.. plus ca de multe ori nu realizeaza ca te jignesc .. pe langa toate chestiile negative au mintea deschisa si intr-adevar se poate discuta orice subiect cu ei ... , dar nu stiu daca pot sa recomand o astfel de ralatie.. iti trebuie multa rabdare.. foarte multa... extrem de multa...
kitu_athena
Postat pe 3 Iulie 2009 21:26
De la: kitu_athena, la data 2009-07-01 23:08:04nu vreau sa jignesc .. dar nu suport sagetatorii , eu sunt geamana .. sunt exact opusii nostri si nu ne completam ... deloc... eu cunosc destul de multe sagetatoare (inclusiv mama) ... cat despre barbati .. singurul om cu care nu am fost deloc politicoasa este un sagetator ... l-am dat afara din birou pt ca modul in care incerca sa ma "cucereasca" era dezastruos ... nimic incitant intr-o astfel de relatie .. nu poti comunica cu ei ... si noi suntem GEMENE..


Zau??La tine in birou se trage cu arcul??Interesant...
Apropo,cate gemene erau in birou??
bgd74
Postat pe 7 Iulie 2009 19:36
De la: 592777, la data 2009-07-07 19:36:46
De la: kitu_athena, la data 2009-07-01 23:08:04nu vreau sa jignesc .. dar nu suport sagetatorii , eu sunt geamana .. sunt exact opusii nostri si nu ne completam ... deloc... eu cunosc destul de multe sagetatoare (inclusiv mama) ... cat despre barbati .. singurul om cu care nu am fost deloc politicoasa este un sagetator ... l-am dat afara din birou pt ca modul in care incerca sa ma "cucereasca" era dezastruos ... nimic incitant intr-o astfel de relatie .. nu poti comunica cu ei ... si noi suntem GEMENE..


Zau??La tine in birou se trage cu arcul??Interesant...
Apropo,cate gemene erau in birou??


Multe gemene eu + toate personalitatile mele (nu iti dau un nr exact pt ca se mai pot ivi si altele ) esti multumit de raspuns?
kitu_athena
Postat pe 8 Iulie 2009 18:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sagetator el peste 3 De la: Barbie30_ 17 Noiembrie 2010 19:13
21 IUNIE= GEMENI SAU RAC??? 38 De la: Diavolyta_ 14 Mai 2009 22:49
El,fecioara,eu,rac! 1 De la: kymyc 21 Mai 2009 10:41
eu,femeie-scorpion,el-rac? 4 De la: stmaria 1 Iulie 2009 09:29
eu sunt taur....25 aprilie...el e pesti....11 martie... 8 De la: Kathara 1 Iunie 2009 10:09