Setari Cookie-uri

Munte...Lepsa...Vrancea...

Buna!ati mai fost vreodata la lepsa?unii da,altii...nu...e un satuc de munte linistit undeva in inima Vrancei la cativa km de Focsani,cu peisaje minunate si aer curat...nah...ca la munte...de asemenea se pot face trasee turistice cu atv-ul sau chiar si pe jos.Se poate vizita manastirea Lepsa,cascada Putna,Pastravaria.Acolo mai este si rezervatia naturala Cheile Tisitei si Centrul de observare al carnivorelor mari....oricum e ceva minunat.
Astept impresii despre acest loc si in caz de vreti sa-l vizitati sau sa-l mai vizitati si sa va relaxati va pot oferi cazare intr-un loc linistit...cu padurea in spate si raul la cativa metrii de casa....in caz de sunteti interesati imi puteti trimite un mesaj si va pot oferi mai multe informatii si poze.
Va astept si va pup
Asasina007
Postat pe 16 Iunie 2009 10:57
De la: Asasina007, la data 2009-06-16 10:57:07Buna!ati mai fost vreodata la lepsa?unii da,altii...nu...e un satuc de munte linistit undeva in inima Vrancei la cativa km de Focsani,cu peisaje minunate si aer curat...nah...ca la munte...de asemenea se pot face trasee turistice cu atv-ul sau chiar si pe jos.Se poate vizita manastirea Lepsa,cascada Putna,Pastravaria.Acolo mai este si rezervatia naturala Cheile Tisitei si Centrul de observare al carnivorelor mari....oricum e ceva minunat.
Astept impresii despre acest loc si in caz de vreti sa-l vizitati sau sa-l mai vizitati si sa va relaxati va pot oferi cazare intr-un loc linistit...cu padurea in spate si raul la cativa metrii de casa....in caz de sunteti interesati imi puteti trimite un mesaj si va pot oferi mai multe informatii si poze.
Va astept si va pup


nu,alceva
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 20:04
Moldova.....Romania....."Undeva in Balcani"......Puya
mitura
Postat pe 23 Iunie 2009 15:56
De la: yrtdssdd, la data 2009-06-23 15:56:24Moldova.....Romania....."Undeva in Balcani"......Puya
yumy
Postat pe 23 Iunie 2009 15:58
De la: yumalai, la data 2009-06-23 15:58:39
De la: yrtdssdd, la data 2009-06-23 15:56:24Moldova.....Romania....."Undeva in Balcani"......Puya

nu esti fanii
mitura
Postat pe 23 Iunie 2009 16:18
Salut asasina007! AM fost la Lepsa in luna Ianuarie , era zapada ,a fost frumos dar am stat doar o zi, deci nu am avut timp sa vedem toate obiectivele spuse de tine. Daca ai poze te rog trimite-mi si mie si iti ramin dator. Am mai fost si la Moieciu de sus , aproape de Bran, e foarte frumos si acolo!
AngelTiberiu
Postat pe 7 Iulie 2009 10:38
foarte frumos descris ,m-ar interesa si pe mine,mai multe detalii,cost,poze,pe adresa de maill :angela_toader39@yahoo.com,va multumesc
angela_toader39
Postat pe 4 August 2009 11:08
super frumos! cu exceptia canalizarilor trase de localnici direct in raul Putna, gunoaielor de peste tot, drumului cu mii de restrictii (asa ne pricepem noi sa reparam 7 poduri pe acelasi traseu in acelas timp. adica in vreo 2 ani)si mai ales cu exceptia FITELOR! vile si vilute, masini de lux, locuri putine de cazare in alta parte decat la particulari , servicii slabe comparativ cu preturile! imi pare rau, e zona mea dar nu ma pot lauda cu ea deocamdata!
olga43
Postat pe 21 August 2009 16:31
Buna Asasina007!! Am fost la Lepsa...mai exact am stat la pensiunea Streiu vreo 3 zile. Iti dau dreptate, e o zona superba, am fost si la cascada Putnei, mi-a placut f mult,doar ca drumul pana acolo e dezastruos. Cum o sa mai am ocazia cu siguranta o sa revizitez zona.
te pup si eu si poti sa te consideri norocoasa ca esti din zona!!
darieana
Postat pe 25 August 2009 13:31
De la: mitura, la data 2009-06-23 15:56:24Moldova.....Romania....."Undeva in Balcani"......Puya


tne bine de bani
sarutama
Postat pe 25 August 2009 13:34
sincer ,,e frumoasa tara noastra ,,,e foarte frumoasa ,,da sunt prea multi boi la conducere si sincer se va duce de rapa,,,,cu muntii ,,,,care mereu au fost cei mai frumosi ,,,dar cu statiunile ei !!!care mai si lasa de dorit cateodata ,,,dai bani si nu ai condiitile care ti leai dori sau cel putin sa nu mai minta pe internet cum ca aceasta vila are anumite contitii si cand ajungi acolo e un dezastru,,,,,si au am fost intrun an la lepsa si crede-ma ca ma durut capul cand am vazut ce conditii aveau ,,,si ei in anunt puneau vrute si nevrute,,,lasa de dorit inca tara noastra ,,cu wc-ul in curte inca???ce e asta ???dar poate o sa se ridice si ea in 10 ,,,,20 de ani,,,promit atunci ca vin si eu in tara
sarutama
Postat pe 25 August 2009 13:41
ofer cazare
greierash_is_back
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vacanta la kusadasi 21 De la: lizuka 21 Noiembrie 2009 02:18
SERVICII TRANSPORT EUROPA TRAVEL 1 De la: kudika439157 19 Septembrie 2011 21:13
ascendent 5 De la: kudika024095 31 Mai 2009 16:15
un sfat.....simt k inebunesc :(( 37 De la: marco918 28 Decembrie 2009 02:02
aveti chef de vacanta?de relaxare..? 27 De la: Cassey 13 Mai 2009 18:19