Setari Cookie-uri

TUL

hei girls o intrebare... pot sa port fustita din tul pe strada? eu sunt de obicei colorata si nebuna si nu tin cont de ce zice lumea dar totusi....mi'ar placea sa stiu cateva pareri
SunGirl
Postat pe 17 Iunie 2009 00:17
Da, dar doar cu un jupon de matase sau ce vrei tu dedesupt.
Altfel sa nu te miri de un viol sau alte neplaceri.
Care e motivul indraznelii tale?
Moni asa crezi ca l-a cucerit pe Iri?
Chiar n-ai nimic altceva de aratat? Hm!?!?!?
Sunt satui barbatii de fitze!!!!
90701
Postat pe 20 Iunie 2009 00:15
tul fara nimic pe dedesubt
yumy
Postat pe 20 Iunie 2009 06:27
De la: dakar_dakina, la data 2009-06-20 00:15:08Da, dar doar cu un jupon de matase sau ce vrei tu dedesupt.
Altfel sa nu te miri de un viol sau alte neplaceri.
Care e motivul indraznelii tale?
Moni asa crezi ca l-a cucerit pe Iri?
Chiar n-ai nimic altceva de aratat? Hm!?!?!?
Sunt satui barbatii de fitze!!!!


nu sunt fite...dar imi place sa fiu originala
si cum orasul meu este plin de pitipoance.....
si...nu am de gand sa'mi expun corpul sau anumite zone ale corpului asa
SunGirl
Postat pe 20 Iunie 2009 23:21
De la: SunGirl, la data 2009-06-20 23:21:13
De la: dakar_dakina, la data 2009-06-20 00:15:08Da, dar doar cu un jupon de matase sau ce vrei tu dedesupt.
Altfel sa nu te miri de un viol sau alte neplaceri.
Care e motivul indraznelii tale?
Moni asa crezi ca l-a cucerit pe Iri?
Chiar n-ai nimic altceva de aratat? Hm!?!?!?
Sunt satui barbatii de fitze!!!!


nu sunt fite...dar imi place sa fiu originala
si cum orasul meu este plin de pitipoance.....
si...nu am de gand sa'mi expun corpul sau anumite zone ale corpului asa


Daca nu-s fite inseamna ca nu stii ce inseamna, nici tul, nici originala, nici autorespect!
Te contrazici singura: "si cum orasul meu este plin de pitipoance"..."nu am de gand sa'mi expun corpul sau anumite zone ale corpului"!!!
E liber postul de pitipoanca sefa?
Vezi ca tul citit (sau vazut) invers e lut
Fii originala si intelege ce ti s-a raspuns la topicul tau!!!
90701
Postat pe 21 Iunie 2009 18:16
no_more
Postat pe 21 Iunie 2009 20:07
De la: no_more, la data 2009-06-21 20:07:52
yumy
Postat pe 23 Iunie 2009 09:46
nush exact cum este fustita ta de tul.. eu una am vazut unele cu multe straturi de material prin care nu cred ca se observa ce nu trebuie.. as vedea o astfel de fustita in cadrul unei tinute mai punk.. nush exact cati ani ai..dar as vedea o tinuta care sa includa acest articol doar la o petrecere sau club ceva.. in nici un caz pe strada ziua..
ralucuzina
Postat pe 26 Iunie 2009 19:38
De la: ralucuzina, la data 2009-06-26 19:38:04nush exact cum este fustita ta de tul.. eu una am vazut unele cu multe straturi de material prin care nu cred ca se observa ce nu trebuie.. as vedea o astfel de fustita in cadrul unei tinute mai punk.. nush exact cati ani ai..dar as vedea o tinuta care sa includa acest articol doar la o petrecere sau club ceva.. in nici un caz pe strada ziua..

asa e lumea te agatza imediat cum te vede imbrcata un pic mai diferit
yumy
Postat pe 26 Iunie 2009 20:10
insa cu ceva pe dedesupt
pamela_1
Postat pe 30 Iunie 2009 12:05
Eu am purtat un tutu destul de plin la o primbare prin parc si nu am atras decat priviri admirative, nu si rautacioase.

Puteti sa va faceti propria fustita tutu, in combinatia de culori si lungime pe care o doriti, daca intrati aici:
http://republicoftutu.blogspot.com/

JulliannaM
Postat pe 30 Iunie 2009 15:28
poti sa porti tutu si peste niste colanti colorati cu conversi daca vrei sa fii mai originala si zapacita
Lorena26
Postat pe 1 Iulie 2009 00:31
e foarte ciudat cum in tara asta toata lumea este negativista.
daca vrea fata sa poarte tul de ce nu? orice articol original dovedeste o personalitate diferita.
poarta tul, e super ok, ba mai mult si in "sex and the city," la un moment dat carrie avea si era foarte sexy.
nu cred ca vreuna dintre voi ar putea sa aiba tinute mai sexy si de bun gust decat personajul, sau da?
pansy
Postat pe 1 Iulie 2009 09:41
indrumate dupa ceti sp nebunia,si poti sa nuti iei nik pe dedesupt si o sa veziiii ce se va intampla dupaia.... ..... ,iar dak no faci uite ce se intampla

Postat pe 1 Iulie 2009 12:02
Mai, daca nu cumva e o furtuna si sunt doar 2 straturi de tulle, nu vad unde e problema in a purta fara colanti un tutu. Nu stiu pe unde umbla majoritatea celor care spun ca vai ce ti s-ar putea intampla, insa...in cazul asta ar trebui sa fie plin de tot felul de nenorociri vara, cand purtam bluzite mai decoltate, poate ceva mai transparente si haine de in, care iar sunt ceva mai see-through.

Si offtopic: Eu stiam ca tastaturile contin si cratimi, adica mai exact semnul asta : "-" Poate sunt eu mai ciudata, dar ma inspaimant cand vad in ce hal se masacreaza limba romana.
JulliannaM
Postat pe 1 Iulie 2009 13:42
daca te vad si eu da daca nu te vad eu faci ce vrey
alexandru_sukaru2010
Postat pe 16 Iunie 2010 18:40
Fuste si rochii din tul: www.misspretty.ro
misspretty
Postat pe 22 Iunie 2010 20:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
daca sunt miniona ma avantajeaza blugii evazati(foarte largi? 10 De la: ramonicaii 7 Septembrie 2009 19:42
Mereu Fashionista - pentru ca ne place shoppingul 6 De la: m3llyzzza 13 Februarie 2016 11:04
help 21 De la: whatever3091 27 Iulie 2015 19:48
haine de inalta calitate si la preturi mici 12 De la: lenkka 27 Iulie 2015 18:23
Rochii de botez: cum le alegem si cum le purtam? 2 De la: CkinaBaby 27 Iulie 2015 18:11