Setari Cookie-uri

daca sunt miniona ma avantajeaza blugii evazati(foarte largi?

Am o nedumerire,pot sau nu sa imbrac astfel de blugi(largi)?
Rallu_x_o
Postat pe 17 Iunie 2009 15:36
De la: RalluPunk, la data 2009-06-17 15:36:52Am o nedumerire,pot sau nu sa imbrac astfel de blugi(largi)?

dc sa nu poti? pantalonii evazati echilibreaza zona soldurilor, asa ca daca ai solduri late si un pic de burtica nu se mai vad asa tare. de asemenea, daca picioarele sunt prea slabe sau au paranteze, pantalonii evazati ascund defectele.daca esti mai plinuta, iarasi te avantajeaza. daca nu te afli in nici una din aceste situatii, nu vad dc nu i-ai purta. uita-te si tu in oglinda si vezi cum iti sta. daca esti mica de statura, poti sa porti tocuri.
mkdisk
Postat pe 26 Iunie 2009 13:03
da. deoarece blugii evazati realizeaza un acord intre partea de sus si partea de jos a membrelor inferioare.asta in cazul in care gambele sunt mai groase decat partea de sus a membrelor.daca nu te regasesti in aceasta categorie,si ai un acord deja intre aceste parti,poti purta evazati si daca ai membrele inferioara mai groase,deoarece iti subtiaza piciorul prin acordul de care vb mai devreme,si pe deasupra da senzatia k sunt mai inalte decat sunt in realitate.iar daca ai solduri mai proeminente sau putina burtika te ajuta deoarece spre deosebire de pant skiny,evazatii iti creaza o concordanta intre partea superioara si cea inferioara a corpului.sper ca ai primit rasp corec,si mi-am permis sa iti dau acest sfat pt k lucrez in dom fashion(real fashion)si consider ca detin suficiente informatii pt a te putea ajuta.
kudika030826
Postat pe 29 Iunie 2009 18:06
da se poate chiar daca esti mai plinuta sau slaba intodeauna un pantalon evazat sta perfect
pamela_1
Postat pe 30 Iunie 2009 12:04
Bineinteles ca merg, mai ales cei cu talie mai inalta si scurtati pentru tocuri de 7-10cm (preferabil de 10-mai ales ca exista o gramada de platforme care iti usureaza cm in plus). Uita-te in oglinda si o sa ti se para ca nu se mai termina picioarele tale.
andrreya
Postat pe 9 Iulie 2009 15:40
http://www.ro-online.ro/cocoshel-29211.html
kudika051526
Postat pe 13 Iulie 2009 11:27
in cazul in care esti mignona,poti purta linistita blugi evazati,insa trebuie sa ai grija ca in partea de jos sa ai tocuri cat de cat inalte sau platforme,in niciun caz balerini...pantalonii evazati, in cazul mignonelor,chiar sunt recomandati in combinatia mai sus precizata deoarece alungesc silueta foarte mult. de asemenea, ai grija ca lungimea blugului sa fie potrivita,adica sa acopere incaltarile. nu de alta dar este de prost gust sa porti pantaloni evazati cu tocuri,iar acestia sa-ti ajunga la glezne. bafta la combinat!
bubblesz
Postat pe 5 August 2009 14:32
Se poarta tocurile sezonul acesta. Alege din peste 2500 de modele . Site :www.divashoes.ro . Pupici.
divashoes_punct_ro
Postat pe 4 Septembrie 2009 19:28
de ce sa nu poti purta?! eu la 14 ani doar asta purtam
cantafabule
Postat pe 4 Septembrie 2009 19:48
am auzit ca sunt diversi care vand de afara la preturi mici haine de firma ?
cunoasteti voi pe cineva ? vreau si eu un nr de tel ?

gracias!
ramonicaii
Postat pe 7 Septembrie 2009 19:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stiu deja, iubesti hainele si desi ai foarte multe, parca nu-ti sunt niciodata suficiente. 1 De la: _13 21 Septembrie 2012 11:24
TUL 19 De la: misspretty 22 Iunie 2010 20:15
Cum asortezi fusta cu volane din dantela nearga? 1 De la: Elena_Iuliana 16 August 2010 16:06
Shopping 8 De la: kudika358771 20 Septembrie 2013 23:27
Rochie pentru banchet 16 De la: bubblegum 27 Iulie 2015 19:48