Setari Cookie-uri

Haine online?

Buna, am deschis acest subiect sa ne povestim fiecare ce, de unde si-a mai cumparat la ce pret si ce parere au.Eu tocmai am comandat o rochita maxi, pentru ca se poarta si imi plac de la www.kiwiline.ro, dupa ce o primesc revin cu amanunte.Pretul a fost de 99 ron.
ina_still
Postat pe 22 Iunie 2009 15:52
Eu am cumparat haine (pantaloni, bluze) de pe www.tarafashion.ro. Produsele - din cate am inteles- sunt romanesti, au o prezentare detaliata, marimi diverse (si care se si potrivesc!), croiala moderna, materiale si cusatura de calitate. Comanda a fost livrata prompt, dupa ce in prealabil, au sunat pentru confirmarea comenzii. Cel putin o data pe saptamana primesc in mail noutatile, reducerile si ofertele zilnice! Ce mai, sunt profesionisti! Bravo lor!
slitza
Postat pe 30 Iulie 2009 16:58
Si eu cumpar haine mai mult de pe online in special de la magazinul
www.saora.ro

Au produse faine si preturile sun mai mult decat ok. Sunt haine de la mai multi producatori de la noi, eu mi-am luat niste jeansi si o rochita pentru fetita - o minunatie. Transportul 9RON
Roxam
Postat pe 7 Septembrie 2009 11:12
io mi-am cuparat niste chiloti on line, cu gaurica in fata, de pe siteul www.amchiloten-deciexist.ro
dupa ce i-am primit, am vrut sa-i arat vanzatoarei cum stau chilotei pe mine si am intrat pe mess si i-am aratat. am probat toate cele 6 perechi de chilotei comandati. taxa a fost de modica iar transportul prin teleportare.
ne-am declarat multumiti dupa sedinta de chiloteling si ne-am promis ca o mai facem cand isi comanda si ea niste chilotei. cu snur!
geo_x
Postat pe 7 Septembrie 2009 11:19
De la: geo_x, la data 2009-09-07 11:19:55io mi-am cuparat niste chiloti on line, cu gaurica in fata, de pe siteul www.amchiloten-deciexist.ro
dupa ce i-am primit, am vrut sa-i arat vanzatoarei cum stau chilotei pe mine si am intrat pe mess si i-am aratat. am probat toate cele 6 perechi de chilotei comandati. taxa a fost de modica iar transportul prin teleportare.
ne-am declarat multumiti dupa sedinta de chiloteling si ne-am promis ca o mai facem cand isi comanda si ea niste chilotei. cu snur!

Postat pe 7 Septembrie 2009 11:22
geo se vede dupa poza ta ce chiloti porti dragule...cu snur !!!!bafta la probat si ai grija sa fie din bumbac!!!
ina_still
Postat pe 7 Septembrie 2009 16:25
De la: ina_still, la data 2009-09-07 16:25:59geo se vede dupa poza ta ce chiloti porti dragule...cu snur !!!!bafta la probat si ai grija sa fie din bumbac!!!

ai vrut sa fi spirituala?? ca e cam timida incercarea!!
geo_x
Postat pe 7 Septembrie 2009 16:31
De la: geo_x, la data 2009-09-07 11:19:55io mi-am cuparat niste chiloti on line, cu gaurica in fata, de pe siteul www.amchiloten-deciexist.ro
dupa ce i-am primit, am vrut sa-i arat vanzatoarei cum stau chilotei pe mine si am intrat pe mess si i-am aratat. am probat toate cele 6 perechi de chilotei comandati. taxa a fost de modica iar transportul prin teleportare.
ne-am declarat multumiti dupa sedinta de chiloteling si ne-am promis ca o mai facem cand isi comanda si ea niste chilotei. cu snur!



sa nu le spui si ce am mai facut pe mess
maine imi ajunge snurul...ca cica restul pe urma
matracucu
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:41
De la: geo_x, la data 2009-09-07 11:19:55io mi-am cuparat niste chiloti on line, cu gaurica in fata, de pe siteul www.amchiloten-deciexist.ro
dupa ce i-am primit, am vrut sa-i arat vanzatoarei cum stau chilotei pe mine si am intrat pe mess si i-am aratat. am probat toate cele 6 perechi de chilotei comandati. taxa a fost de modica iar transportul prin teleportare.
ne-am declarat multumiti dupa sedinta de chiloteling si ne-am promis ca o mai facem cand isi comanda si ea niste chilotei. cu snur!


Pentru ce ii trebuiau lui geo_x chilotei cu gaurica

www.kudika.ro/comunitate/geo_x/poze/show/9/28980/poze-geo-x.html

Sa fi fost o incercare timida de a fi funny???
Roxam
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:18
De la: Roxam, la data 2009-09-09 10:18:24[Sa fi fost o incercare timida de a fi funny???


nu. am vrut sa fiu haios, ca nu stiu ce inseamna funny.
nu intodeauna reusesc, pentru ca oameni sunt greu de multumit si pentru ca se percepe diferit comicul.
geo_x
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:49
eu cred ca lipsa de ocupatie...l-a determinat sa posteze aici.sincer nu am chef de discutii dinastea interminabile cu cei care nu au ce face.mai nou cautam haine de gravidute online daca are cineva vreo sugestie...
ina_still
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:11
si io cred ca ai dreptate. da' nu sunt sigur!
geo_x
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:33
De la: ina_still, la data 2009-09-09 16:11:57mai nou cautam haine de gravidute online daca are cineva vreo sugestie...


Eu am comandat acum vreun an de la quelle, dar cum mi-au trimis comanda dupa mai bine de doua luni (intre timp nascusem) am refuzat coletul.
Roxam
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:48
Oooo asa mult a durat?? Eu am sarcina de 8 saptamani deci as avea timp sa comand si imi si vina produsele, nu? Felicitari pentru bebe, sa fie sanatos!
ina_still
Postat pe 11 Septembrie 2009 09:50
eu am luat 2 rochite de la kiwiline si am fost destul de dezamagita ;) una am purtat-o o data, cealalta deloc ;) da' poate ai tu nororc
scratty
Postat pe 3 Noiembrie 2009 14:47
Buna fetelor! Tocmai ce am primit si eu prima rochie de la kiwiline. Este vorba despre modelul KWR-4. Oribila!!! Parca e o zdreanta, zdreanta chinezeasca. Material de proasta calitate, cusaturi urate, fire care atarna... Manechinul din poza arata foarte bine . Pe mine pare o bluza de 2 lei. Am 1,68 si 60 de kg. De-abia imi acopera fundul. Am fost socata cand am desfacut coletul care a fost de fapt un plic. Da, rochie la plic. Asa ca, ganditi-va de trei ori inainte sa comandati chinezismele lor la preturi destul de mari. Pe mine m-au pierdut de client.
Am comandat mai multe haine de la quelle si am fost foarte multumita de calitate desi uneori astept cam mult sau le trimit mesaje sa intreb de comanda pentru ca uita de ea. La fel de multumita am fost si de produsele de la tarafashion.
Spor la cumparaturi! Si spuneti aici unde gasim produse de doi lei ca sa-i ocolim.Numai bine!
kudika091996
Postat pe 10 Decembrie 2009 18:19
de pe okazii dragelor!!!! gasesti cam de toate, si la preturi super bune! mai ales daca gasesti vreun vanzator ok. eu am luat de la fashion_victim si andreiunicat si sunt super super multumita! spor la cumparaturi
kudika068632
Postat pe 2 Ianuarie 2010 04:07
Si eu cumpar de pe okazii , sunt fete care mai aduc hainute de prin alte tari.
Am macar garantia ca produsele sunt de calitate.
Mai era o tipa care aducea hainute f faine dar acum vad ca are mai mult pt copii , de adulti nu stiu daca mai aduce.

http://s82.photobucket.com/albums/j246/Pufilici/
Elsy_se
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:09
Salut
am deschis un magazin online cu imbracaminte, incaltaminte, accesorii noi si second-hand si cosmetice la preturi foarte bune. Ofer livrare in toata tara si seriozite. ,Aruncati o privire poate gasiti ceva pe placul vostru. www.thestylishflamingo.blogspot.com
thestylishflamingo
Postat pe 11 Ianuarie 2010 19:14
http://ipremii.com/index.php?r=L9yp click
ionydolce20
Postat pe 24 Februarie 2010 11:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va plac lucrurile gratis? 1 De la: mosora_cristian 11 August 2010 16:35
un sfat? 22 De la: kudika174830 17 Martie 2011 22:12
Buna 1 De la: printesa17 18 Martie 2010 22:07
haine si cosmetice 3 De la: l_diana_c 29 Mai 2009 16:54
BARBATII SPECIALIZATIIN "VIOLENTA SALBATICA" ...ARTA....NU ! ! ! 33 De la: marilenalorena 13 Ianuarie 2010 19:53