Setari Cookie-uri

ce ma fac cu MAMA LUI??:(((

Sunt cu prietenul meu de aproape 1 an....merg la el vine la mine....Duminik a fost ziua mamei lui,si fosta lui prietena pe care el nu o suporta,ea il tot cauta,tipa e obsedata,msje telefoane bla,a sunat`o pe mama lui sa`i ureze la multi ani etc.El a avut anumite probleme q ea,destul de grave dar a scapat cu bine...ma rog,dupa ce sa inkeiat conversatia prietenul meu si cu tatl lui au sarit in capul ei si uralu k de ce vb q ea,de ce nu i`a inkis telu` de ce se lungeste la vb cu ea...eu deja ma simteam aiurea,si apoi mama lui nervoasa fiind a zis "da ce aveti voi cu mine,mie imi place de ea,na"...:O:O WHAT?? In secunda urm prietenul meu ma luat de mana si ma dus in cealalta camera,nu a deskis nici unul dintre noi sb se simtea ff prost,dar peste cateva ore nu m`am putut abtine si l`am intrebat:"cum poate sa`i placa la maikta de ea,dupa ce ai av atatatea probl din cauza ei?oricum stiam k de mn nu`i prea place mi`am dat seama"si atat i`am zis pt k se simtea ff prost...Aseara iar sa certat cu maiksa dupa ce a plecat de la mn,si sunt sigura k aqm femeia aia crede k din cauza mea sa int totul si k poate eu il intorc impotriva ei cine stie ce gandeste...eu i`am zis lui sa nu`i mai zica nimic k pic eu de vina,ideea e ca el nici nu mi`a zis ce i`a zis ei sau ce a zis ea,nu`mi prea zice de discutii d`astea:9dar ideea e ca i`am zis k o perioada buna nu mai merg la el si nici nu sa opus....pff.....atata de mult ma macin p tema asta...si knd ma voi duce cum sa ma port,cum se va purta ea....nush....sufar ff mult in sufletu` meu si stiu ca si el.....ce ma sfatuiti sa fac cum ma voi purta knd voi da iar okii cu ea?
glumeatza
Postat pe 23 Iunie 2009 13:28
De la: glumeatza, la data 2009-06-23 13:28:19Sunt cu prietenul meu de aproape 1 an....merg la el vine la mine....Duminik a fost ziua mamei lui,si fosta lui prietena pe care el nu o suporta,ea il tot cauta,tipa e obsedata,msje telefoane bla,a sunat`o pe mama lui sa`i ureze la multi ani etc.El a avut anumite probleme q ea,destul de grave dar a scapat cu bine...ma rog,dupa ce sa inkeiat conversatia prietenul meu si cu tatl lui au sarit in capul ei si uralu k de ce vb q ea,de ce nu i`a inkis telu` de ce se lungeste la vb cu ea...eu deja ma simteam aiurea,si apoi mama lui nervoasa fiind a zis "da ce aveti voi cu mine,mie imi place de ea,na"...:O:O WHAT?? In secunda urm prietenul meu ma luat de mana si ma dus in cealalta camera,nu a deskis nici unul dintre noi sb se simtea ff prost,dar peste cateva ore nu m`am putut abtine si l`am intrebat:"cum poate sa`i placa la maikta de ea,dupa ce ai av atatatea probl din cauza ei?oricum stiam k de mn nu`i prea place mi`am dat seama"si atat i`am zis pt k se simtea ff prost...Aseara iar sa certat cu maiksa dupa ce a plecat de la mn,si sunt sigura k aqm femeia aia crede k din cauza mea sa int totul si k poate eu il intorc impotriva ei cine stie ce gandeste...eu i`am zis lui sa nu`i mai zica nimic k pic eu de vina,ideea e ca el nici nu mi`a zis ce i`a zis ei sau ce a zis ea,nu`mi prea zice de discutii d`astea:9dar ideea e ca i`am zis k o perioada buna nu mai merg la el si nici nu sa opus....pff.....atata de mult ma macin p tema asta...si knd ma voi duce cum sa ma port,cum se va purta ea....nush....sufar ff mult in sufletu` meu si stiu ca si el.....ce ma sfatuiti sa fac cum ma voi purta knd voi da iar okii cu ea?



dar gandeste ca el este langa tine si alaturi de tine,gandeste ca traiesti cu el si nu cu mama lui si eu am avut aproape aceasi problema,doar impreuna treceti peste asta dar el nu mai intreseaza de ea atunci tu de ce te dai atentie
2nablonda
Postat pe 23 Iunie 2009 13:34
De la: 2nablonda, la data 2009-06-23 13:34:23
De la: glumeatza, la data 2009-06-23 13:28:19Sunt cu prietenul meu de aproape 1 an....merg la el vine la mine....Duminik a fost ziua mamei lui,si fosta lui prietena pe care el nu o suporta,ea il tot cauta,tipa e obsedata,msje telefoane bla,a sunat`o pe mama lui sa`i ureze la multi ani etc.El a avut anumite probleme q ea,destul de grave dar a scapat cu bine...ma rog,dupa ce sa inkeiat conversatia prietenul meu si cu tatl lui au sarit in capul ei si uralu k de ce vb q ea,de ce nu i`a inkis telu` de ce se lungeste la vb cu ea...eu deja ma simteam aiurea,si apoi mama lui nervoasa fiind a zis "da ce aveti voi cu mine,mie imi place de ea,na"...:O:O WHAT?? In secunda urm prietenul meu ma luat de mana si ma dus in cealalta camera,nu a deskis nici unul dintre noi sb se simtea ff prost,dar peste cateva ore nu m`am putut abtine si l`am intrebat:"cum poate sa`i placa la maikta de ea,dupa ce ai av atatatea probl din cauza ei?oricum stiam k de mn nu`i prea place mi`am dat seama"si atat i`am zis pt k se simtea ff prost...Aseara iar sa certat cu maiksa dupa ce a plecat de la mn,si sunt sigura k aqm femeia aia crede k din cauza mea sa int totul si k poate eu il intorc impotriva ei cine stie ce gandeste...eu i`am zis lui sa nu`i mai zica nimic k pic eu de vina,ideea e ca el nici nu mi`a zis ce i`a zis ei sau ce a zis ea,nu`mi prea zice de discutii d`astea:9dar ideea e ca i`am zis k o perioada buna nu mai merg la el si nici nu sa opus....pff.....atata de mult ma macin p tema asta...si knd ma voi duce cum sa ma port,cum se va purta ea....nush....sufar ff mult in sufletu` meu si stiu ca si el.....ce ma sfatuiti sa fac cum ma voi purta knd voi da iar okii cu ea?


aici trebuia sa spui b ca a il spusesi pe alt topic
donttouch
Postat pe 23 Iunie 2009 13:35
De la: donttouch, la data 2009-06-23 13:35:56
De la: 2nablonda, la data 2009-06-23 13:34:23
De la: glumeatza, la data 2009-06-23 13:28:19Sunt cu prietenul meu de aproape 1 an....merg la el vine la mine....Duminik a fost ziua mamei lui,si fosta lui prietena pe care el nu o suporta,ea il tot cauta,tipa e obsedata,msje telefoane bla,a sunat`o pe mama lui sa`i ureze la multi ani etc.El a avut anumite probleme q ea,destul de grave dar a scapat cu bine...ma rog,dupa ce sa inkeiat conversatia prietenul meu si cu tatl lui au sarit in capul ei si uralu k de ce vb q ea,de ce nu i`a inkis telu` de ce se lungeste la vb cu ea...eu deja ma simteam aiurea,si apoi mama lui nervoasa fiind a zis "da ce aveti voi cu mine,mie imi place de ea,na"...:O:O WHAT?? In secunda urm prietenul meu ma luat de mana si ma dus in cealalta camera,nu a deskis nici unul dintre noi sb se simtea ff prost,dar peste cateva ore nu m`am putut abtine si l`am intrebat:"cum poate sa`i placa la maikta de ea,dupa ce ai av atatatea probl din cauza ei?oricum stiam k de mn nu`i prea place mi`am dat seama"si atat i`am zis pt k se simtea ff prost...Aseara iar sa certat cu maiksa dupa ce a plecat de la mn,si sunt sigura k aqm femeia aia crede k din cauza mea sa int totul si k poate eu il intorc impotriva ei cine stie ce gandeste...eu i`am zis lui sa nu`i mai zica nimic k pic eu de vina,ideea e ca el nici nu mi`a zis ce i`a zis ei sau ce a zis ea,nu`mi prea zice de discutii d`astea:9dar ideea e ca i`am zis k o perioada buna nu mai merg la el si nici nu sa opus....pff.....atata de mult ma macin p tema asta...si knd ma voi duce cum sa ma port,cum se va purta ea....nush....sufar ff mult in sufletu` meu si stiu ca si el.....ce ma sfatuiti sa fac cum ma voi purta knd voi da iar okii cu ea?


aici trebuia sa spui b ca a il spusesi pe alt topic
Atunci in care duminica a fost ziua mamei lui ???
valivieru96
Postat pe 23 Iunie 2009 13:50
FACI UN LUCRU BUN PT TINE SA NU TE DUCI DES PE ACOLO..MAI RARUT CA E DRAGUT....SOACRELE SUNT DATE NAIBI....SE BAGA UNDE NU LE FIERB OALA...NU TREBUIE SA TE AFECTEZE DACA EL TOTUSI ESTE LINGA TINE SI NU ASCULTA DE MAMA LUI...E BINE CA TE PROTEJAZA MAI RAU ERA DACA FACEA CA EA...ASTA DE PROVOCARE.....DACA MAI SUNA TIPA...INTR-O ZI RASPUNDE TU SI VB CU EA....TOTUL ARE LIMITA...PT LINISTEA TA
pamela_1
Postat pe 23 Iunie 2009 14:27
imi pare rau pt tine si pt el ca are o mama asa,dar crede-ma ca majoritatea fetelor trec prin acelasi lucru ca si tine...si unele mame ajung sa ii influenteze atat de tare pe baietii incat se despart de fetele pe care vezi doamne ele nu le plac...important este ca el este alaturi de tine...ca va iubiti... ca va intelegeti...incearca sa fii alaturi de el ca si pana acum dar sa nu mai suferi ca nu are rost...chiar dak vei ajunge la casatorie ea tot nu te va placea...e ceva tipic pt mamele de baietii...si este foarte bine ca nu o asculta pe ea...si pana la urma urmei tu traiesti cu el nu cu mama lui...am trecut si eu prin asemenea chestii iar acum ca sa fie tacamul mai complet cica mama prietenului meu ma place dar tatal lui nu...si crede-ma ca e de miliarde de ori mai nasol sa nu te placa tatal, care poate oricand sa te simti ffff prost,sa te jigneasca cu subinteles si n chestii...asa ca stai linistita si nu mai suferi k nu ai de ce...fa-te ca nu exista cel putin cand sunteti doar voi doi...cand mergi la el acasa la fel buna ziua ce faceti si la revedere...indiferenta doare cel mai mult...nu vreau sa fiu rea si sa o judec pe mama lui dar......................mi-e scarba de asemenea mame...urat din partea lor...oricum dak mama ta s-ar purta la fel cu el si ar stii acest lucru ar suferi ff mult pt fiul ei...dar ma rog...nu mai vreau sa comentez despre acest tip de mame pt ca ma enervez si nu vreau sa judec...
ruxandraandraa
Postat pe 23 Iunie 2009 14:40
nasol....insa daca sti cum sa le controlezi totul este ok
pamela_1
Postat pe 23 Iunie 2009 14:44
of va multumesc din suflet in secunda asta nici nu mai vad tastele pt ca plang de numai pot:(((nush ma tot gandesc la lucrul asta nu stiu care e problema de e asa mama lui,ma port frumos vb frumos,i`am dus mereu flori....nush c are....si oare fac o prostie k vreau sa`i tr msj prietenului meu sa imi zik odata tot de la cap la coada despre ce e vb fara ocoloisuri si minciuni si bla sa`mi zica care e faza q mama lui,pt k ma simt groaznik si el probabil k ar face la fel in locul meu,ar vrea sa discutam....oare il stresez q kestia asta?dar el nu deskide deloc sb,eu vreau sa stiu sa aflu....c va face nu ma va mai kema deloc la el??oare i`o fi zis maiksa ceva sa nu mai merg la el.....???of Doamne....de ce suferim atat nush:((((
glumeatza
Postat pe 23 Iunie 2009 20:04
De la: glumeatza, la data 2009-06-23 13:28:19Sunt cu prietenul meu de aproape 1 an....merg la el vine la mine....Duminik a fost ziua mamei lui,si fosta lui prietena pe care el nu o suporta,ea il tot cauta,tipa e obsedata,msje telefoane bla,a sunat`o pe mama lui sa`i ureze la multi ani etc.El a avut anumite probleme q ea,destul de grave dar a scapat cu bine...ma rog,dupa ce sa inkeiat conversatia prietenul meu si cu tatl lui au sarit in capul ei si uralu k de ce vb q ea,de ce nu i`a inkis telu` de ce se lungeste la vb cu ea...eu deja ma simteam aiurea,si apoi mama lui nervoasa fiind a zis "da ce aveti voi cu mine,mie imi place de ea,na"...:O:O WHAT?? In secunda urm prietenul meu ma luat de mana si ma dus in cealalta camera,nu a deskis nici unul dintre noi sb se simtea ff prost,dar peste cateva ore nu m`am putut abtine si l`am intrebat:"cum poate sa`i placa la maikta de ea,dupa ce ai av atatatea probl din cauza ei?oricum stiam k de mn nu`i prea place mi`am dat seama"si atat i`am zis pt k se simtea ff prost...Aseara iar sa certat cu maiksa dupa ce a plecat de la mn,si sunt sigura k aqm femeia aia crede k din cauza mea sa int totul si k poate eu il intorc impotriva ei cine stie ce gandeste...eu i`am zis lui sa nu`i mai zica nimic k pic eu de vina,ideea e ca el nici nu mi`a zis ce i`a zis ei sau ce a zis ea,nu`mi prea zice de discutii d`astea:9dar ideea e ca i`am zis k o perioada buna nu mai merg la el si nici nu sa opus....pff.....atata de mult ma macin p tema asta...si knd ma voi duce cum sa ma port,cum se va purta ea....nush....sufar ff mult in sufletu` meu si stiu ca si el.....ce ma sfatuiti sa fac cum ma voi purta knd voi da iar okii cu ea?

arunc-o din tren
mitura
Postat pe 4 Iulie 2009 13:22
fa-ti curaj si da ochii cu ea si vezi cum se poarta.daca vezi ca se poarta urat sau putin ciudat sp dak are ceva cu tine si dak esti tu vinovata cu ceva.indiferent de raspunsul ei nu tet supara k nu merita.dak continua sa se poarte urat cu tn incearca sa o eviti si sa ii arati ca nu ii pasa d ceea c s int cu ea si nimic din ceea c face nu e imp pt u.at cu siguranta va incerca sa converseze cu u
kudika058778
Postat pe 11 August 2009 19:08
Mie mi se pare aiurea ca tu sari in sus ca ma'sa a vbit la telefon cu fosta prietena. Ce asa mare tragedia? Daca fata aia a sunat-o sa ii spuna ,,La muti ani,, de ziua ei de ce sa ii inchida tel in nas? Tine de educatie sa multumesti pentru urare si sa fii amabil la telefon. Sincer , e mai mult melodrama!
Lorena26
Postat pe 12 August 2009 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cu ce ne ajuta ca stim atatea..dar nu le putem pune in practica 4 De la: miss_darine 8 Aprilie 2010 22:41
eu capricoarna cu diploma...el rac 40 De la: stefanant 18 Octombrie 2009 22:56
ursu 30 De la: sandy_jmecherul 11 Aprilie 2020 19:48
mi-ar place sa aud cateva pareri 5 De la: kudika_pudika 18 Aprilie 2011 16:23
Iertare 51 De la: fantasie 30 Iunie 2012 20:37