Setari Cookie-uri

Buna... un pik de ajutor..

Buna..ma numesc Lavinia si am 18 ani..Am o problema si poate cineva ma ajuta..sper.. Eu fac karate de 12 ani de performanta.. si atunci cand fac kata ( lupta cu adversari imaginari) trebuia sa stau in anumite pozitii nemiscata si concentrata..mai ales cand am competitie.. trebuie sa fiu serioasa in teren ca sa nu gresesc...n-am pierdut niciodata la kata..sunt multipla campioana..dar am observat ca atnci cand stau nemiscata imi tremura foarte rau corpul...mainile.picioarele.. mentionez ca nu am emotii..nu stiu ce sunt alea:))..si plus ca nu fumez si nu beau cafea sau cola... sunt sanatoasa ... n-am tangente.. dar nu stiu de ce imi tremura mainile si picioarele atunci cand depun mare efort.. si chiar depun.. nu pot sa ma las de antrenamente..karate face parte din viata mea.. e ceea ce ma defineste..si asta vreau s fac mai departe..acuma dau bacu..si nu am nici probleme cu emotiile sunt sigura pe mine..dar asta nush de ce .. am problema asta...daca stiti vreun raspuns..nu ezitati...
pappy
Postat pe 23 Iunie 2009 17:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un mic ajutor 2 De la: marin_andreea2007 6 Septembrie 2009 13:49
BIJUTERII SUPERBE LA PRETURI BUNE !!!! MARTISOARE DEOSEBITE !!! 1 De la: dana92 10 Februarie 2010 09:16
Aishwarya Ray mai frumoasa decat Nefertiti? 58 De la: raluca_georgiana 18 August 2014 20:57
Mi-ar placea sa ma inscriu la CONCURSUL e mag 1 De la: helgabenedek 25 Iulie 2008 19:39
UN VOT PLSS 4 De la: yumalai 2 Martie 2009 07:45