Setari Cookie-uri

E chiar posibil?

Buna am si eu o intrebare..O prietena de-a mea si-a inceput viata sexuala cam devreme..la 13 ani.. si este slaba ea..la corp.. plus ca are o mobilitate de nedescris doar face sport ca mine...si intr-o zi... au aflat parintii de faza asta si au dus-o la ginecolog.. sa vada dak are vreo boala ceva...si.. medicu i-a zis ca inca... e virgina...:|:| si eu cand am intrebat-o.. fata ti-a curs sange ceva...si ea a zis ca nu.. si totusi si-a inceput viata sexuala..cu unu care o avea chiar prea bine.. ca-mi povestea..si mi-a zis ca inca e virgina si ca doar la nastere ea se va dezvirgina..dar eu cand mi-am inceput viata sexuala.. tot asa.. mie nu mi-a curs dlok sange si nici nu m-a durut.. si a durat 5 min sa ma dezvirgineze..dar eu nu mai sunt virgina...oricum din ce mi-a zis si stiu sigur de fiecare data cand o face e stramta foarte rau...ca si cum este virgina..sa fie corpu cum este de vina? sau ce?


Draga mea exista mai multe feluri de HIMEN iar prietena ta il are elastic deci se rupe doar la nastere,tu spre deosebire ai avut un hinem crescut doar pe marginea vaginului(din cate am inteles nu te-a durut).Pentru astfel de curiozitati exista carti,si inca ceva PROTEJATI-VA.
Ele_ely
Postat pe 25 Iunie 2009 19:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masturbarea e o rusine sau e ceva normal? 114 De la: felixcat 25 Aprilie 2011 14:26
femeia isterica si actul sexual 121 De la: ROBERTA_BRUNI 18 Septembrie 2012 12:25
am o problema....nu stiu ce sa fac 2 De la: broscoiu 4 Octombrie 2011 22:47
fantezie cu 2 75 De la: _oktober_ 28 Mai 2010 11:30
A fi ninfoman/a 9 De la: aditadani 18 Martie 2014 01:30