Setari Cookie-uri

Vrei altceva?

Vrei sa ai tu TIMP, BANI si LIBERTATE?

Alatura-te echipei Avon:
PROFITA:
- de ofertele speciale pentru reprezentanti;
-de campaniile motivationale,
-de discounturile substantiale
-de instruire gratuita
-de programul flexibil
-de materiale gratuite

Avon iti ofera numeroase beneficii, tot ce conteaza este ambitia ta!

Aceepta provocarea de a devenii reprezentant, prezinta aceasta oportunitate familiei si prietenilor si confirma-te pe pozitia de LIDER!

Sansa de a iti imbunatatii viata sta doar in mainile tale!

Pentru detalii te astept sa-mi scrii: ninaandreea@yahoo.com
ninaandreea
Postat pe 25 Iunie 2009 18:15
De la: ninaandreea, la data 2009-06-25 18:15:49
Vrei sa ai tu TIMP, BANI si LIBERTATE?

Alatura-te echipei Avon:
PROFITA:
- de ofertele speciale pentru reprezentanti;
-de campaniile motivationale,
-de discounturile substantiale
-de instruire gratuita
-de programul flexibil
-de materiale gratuite

Avon iti ofera numeroase beneficii, tot ce conteaza este ambitia ta!

Aceepta provocarea de a devenii reprezentant, prezinta aceasta oportunitate familiei si prietenilor si confirma-te pe pozitia de LIDER!

Sansa de a iti imbunatatii viata sta doar in mainile tale!

Pentru detalii te astept sa-mi scrii: ninaandreea@yahoo.com


sti cum e tampenia cu avon-ul?

nu o sa mai ai TIMP si LIBERTATE

mai bine nu profita ca nu ai de ce...!!
-''ofertele speciale pentru reprezentanti'' se refera ca tu in loc sa cumperi o crema cu 10 lei o iei la 8 lei deci mai bine lasa..
-''campaniile motivationale'' adica daca pui o comanda de 250 de lei primesti un prosop pentrucare tu muncesti aproape o luna
-''discounturile substantiale'' 15% daca pui ai comanda de minim 170 d lei,20% daca ai de minim 270 si 30% daca ai de minim 370..apropo trebuie doar din brosura fara revista de reprezentanti..
-''instruire gratuita'' primesti intr-un plic 2 brosuri,1 carticica si un formular de comanda...
-''programul flexibil'' vrea sa zica :tot timpu stresata ca nu ai destula comanda,dai pe telefoane intruna..si nervi la maxim
-''materiale gratuite'' doar primele 2 brosuri restul trebuie sa ti-le cumperi tu..10 brosuri=10 lei

draga sper sa nu te superi pe mine dar am fost si eu reprezentant si apoi lider..si am lasat-o balta la cate telefoane trebuia sa dau ca sa imi primesc comisionul..
rahella
Postat pe 25 Iunie 2009 18:34
Orice ai face trebuie sa muncesti! Eu vreau sa devin lider, sunt si studenta in sesiune, dar nu dedic f mult timp, si e ok.
ninaandreea
Postat pe 25 Iunie 2009 18:58
De la: ninaandreea, la data 2009-06-25 18:58:20Orice ai face trebuie sa muncesti! Eu vreau sa devin lider, sunt si studenta in sesiune, dar nu dedic f mult timp, si e ok.

dragutza ,daca vrei sa lucrezi cu adevarat si sa ai si salariul tau, ANGAJEAZA-TE LA O FIRMA SERIOASA nu la prostia asta de distribuitor Avon.asta nu e un job ca sa iti plateasca facturile si intretinerea.
R_F
Postat pe 25 Iunie 2009 19:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
acte necesare 3 De la: alina_gl1986 20 Martie 2010 18:11
S-a descoperit secretul cresterii in inaltime. 68 De la: Bejan_Alin_1 27 Ianuarie 2012 08:55
ce sa fac? 7 De la: GYPSI 1 Martie 2010 18:09
Blog despre moda si ultimele tendinte 1 De la: MaryBabe 13 Septembrie 2009 13:35
Extensii de par cu clipsuri 1 De la: Charmmy 24 Noiembrie 2009 16:10