Setari Cookie-uri

Ce compatibilitate este dintre un LEU si o SCORPIOANCA? ASTEPT PARERI

pe asta lume in dregoste numai de scorpioance am dat...sunt cam cicalitoare si vor sa primeasca atentie in totalitate...si niciodata nu par multumite... mie unul mi se par cam dificile si uneori prea obositoare...gresesc?...chiar dak sunt sufletiste au toanele lor in intimitate.. http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon5.gif
danut_lucian
Postat pe 3 Iulie 2009 11:10
De la: danut_lucian, la data 2009-07-03 11:10:41 pe asta lume in dregoste numai de scorpioance am dat...sunt cam cicalitoare si vor sa primeasca atentie in totalitate...si niciodata nu par multumite... mie unul mi se par cam dificile si uneori prea obositoare...gresesc?...chiar dak sunt sufletiste au toanele lor in intimitate.. http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon5.gif


Cam asa cred si eu...pe femeia scorpion n-o poti multumi niciodata.Dificile si cu prea multe toane intr-adevar.
bgd74
Postat pe 3 Iulie 2009 16:58
pareri???......niciodata nu am incredere in semne de apa...cu atat mai mult in scorpii
compatibilitate ......nu exista......dar te poti imbata cu apa rece

succes!!!!!
ninushk
Postat pe 8 Iulie 2009 12:21
as putea sa te asigur ca intre o leoaica si un scorpion,compatibilitatea este ZERO
lumimari
Postat pe 13 Iulie 2009 09:22
dar rac cu rac cum este
DON_LUCIANO
Postat pe 13 Iulie 2009 09:25
De la: kudika033243, la data 2009-07-13 09:25:39dar rac cu rac cum este



apa cu apa,merge perfect,amandoi,cu vocatie de familisti si parinti dedicati si responsabili
lumimari
Postat pe 13 Iulie 2009 11:14
De la: lumimari, la data 2009-07-13 11:14:01
De la: kudika033243, la data 2009-07-13 09:25:39dar rac cu rac cum este



apa cu apa,merge perfect,amandoi,cu vocatie de familisti si parinti dedicati si responsabili [/quote
mersi tu ce zodie esti?
DON_LUCIANO
Postat pe 13 Iulie 2009 11:18
De la: danut_lucian, la data 2009-07-03 11:10:41 pe asta lume in dregoste numai de scorpioance am dat...sunt cam cicalitoare si vor sa primeasca atentie in totalitate...si niciodata nu par multumite... mie unul mi se par cam dificile si uneori prea obositoare...gresesc?...chiar dak sunt sufletiste au toanele lor in intimitate.. http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon5.gif


sigur nu vorbesti despre fecioare?
greierash_is_back
Postat pe 13 Iulie 2009 11:19
De la: greierash, la data 2009-07-13 11:19:35
De la: danut_lucian, la data 2009-07-03 11:10:41 pe asta lume in dregoste numai de scorpioance am dat...sunt cam cicalitoare si vor sa primeasca atentie in totalitate...si niciodata nu par multumite... mie unul mi se par cam dificile si uneori prea obositoare...gresesc?...chiar dak sunt sufletiste au toanele lor in intimitate.. http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon5.gif


sigur nu vorbesti despre fecioare?



lumimari
Postat pe 13 Iulie 2009 16:43
Dar o leoaica si un varsator cam cum credeti voi ca se potrivesc? Avem sanse de reusita in relatie, ori ba?
ancaaldea
Postat pe 13 Iulie 2009 21:35
sunt o scorpioanca si mi se pare normal ca iubitul meu sa-mi acorce atentie:)...dar nu inseamna ca nu-l las sa mearga si singur cu prietenii....
cred k o relatie dintre un leu si o scorpioanca poate dura daca amandoi stiu sa cedeze pe rand si sa evite certurile;)
badkitty
Postat pe 13 Iulie 2009 23:20
dar intre o leoaica si pesti?
kudika041170
Postat pe 13 Iulie 2009 23:31
kudika041170
Postat pe 13 Iulie 2009 23:37
De la: kudika041170, la data 2009-07-13 23:31:01dar intre o leoaica si pesti?



Doar dak nu va fi frustrat ca o femeie puternica va ajunge intr-un final (indiferent cat ar vrea sa evite asta),sa domine in relatia lor,pe timidul pestisor.Foc si apa,merge mai tarash-grapish,dar ma tem ca pt o femeie cum e leoaica,e greu sa tolereze un barbat mai slab si cu tendinta de a se refugia in adjuvante ca alcoolul,medicamentele,sau alte chestii de astea,pt a avea impresia ca e puternic.
lumimari
Postat pe 14 Iulie 2009 09:02
Compatibilitate Leu -Scorpion, se poate daca amandoi sunt persoane dornice de aventura si daca isi doresc sa-si pastreze relatia. Totusi domnulLeu este mult prea laudaros, isi doreste cu disperare sa fie centrul atentiei, ca femeia sa -i fie la picioare... si cu o scorpie mai greu asta...in ceea ce priveste posesivitatea nu cred ca trebuie exagerat, orice femeie isi doreste ca atunci cand ai nevoie de sprijin , de intelegere persoana pe care o iubesti sa fie lg tine si nu langa naveta cu bere...nu?

Postat pe 17 Iulie 2009 10:25
De la: 592777, la data 2009-07-03 16:58:32
De la: danut_lucian, la data 2009-07-03 11:10:41 pe asta lume in dregoste numai de scorpioance am dat...sunt cam cicalitoare si vor sa primeasca atentie in totalitate...si niciodata nu par multumite... mie unul mi se par cam dificile si uneori prea obositoare...gresesc?...chiar dak sunt sufletiste au toanele lor in intimitate.. http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon5.gif


Cam asa cred si eu...pe femeia scorpion n-o poti multumi niciodata.Dificile si cu prea multe toane intr-adevar.


not again!!! 592777, cu tine trebuie sa facem cumva sa-ti schimbam opinia asta...noi, adica scorpiile...dificile? cu toane? n-o poti multumi niciodata? come on! adica, what the hell? we are the loveliest creatures in the whole universe! we are the greatest treasures that a man can hope to! ce poti sa iti mai doresti din moment ce ai o femeie scorpion langa tine?
hotaru
Postat pe 25 August 2009 17:31
De la: , la data 2009-07-17 10:25:38Compatibilitate Leu -Scorpion, se poate daca amandoi sunt persoane dornice de aventura si daca isi doresc sa-si pastreze relatia. Totusi domnulLeu este mult prea laudaros, isi doreste cu disperare sa fie centrul atentiei, ca femeia sa -i fie la picioare... si cu o scorpie mai greu asta...in ceea ce priveste posesivitatea nu cred ca trebuie exagerat, orice femeie isi doreste ca atunci cand ai nevoie de sprijin , de intelegere persoana pe care o iubesti sa fie lg tine si nu langa naveta cu bere...nu?


sunt scorpion si cea mai frumoasa rel a mea a fost cu o leoaica.daca se ajunge la un numitor comun se poate ajunge la ceva nu frumos ci extraordinar.
GreenScorpio
Postat pe 25 August 2009 18:59
De la: lumimari, la data 2009-07-14 09:02:49
De la: kudika041170, la data 2009-07-13 23:31:01dar intre o leoaica si pesti?



Doar dak nu va fi frustrat ca o femeie puternica va ajunge intr-un final (indiferent cat ar vrea sa evite asta),sa domine in relatia lor,pe timidul pestisor.Foc si apa,merge mai tarash-grapish,dar ma tem ca pt o femeie cum e leoaica,e greu sa tolereze un barbat mai slab si cu tendinta de a se refugia in adjuvante ca alcoolul,medicamentele,sau alte chestii de astea,pt a avea impresia ca e puternic.



Nu fa prostia fata mea sa crezi ca in alcool si medicamente se refugiaza! In sex...mult mai repede.
cristinarudi
Postat pe 26 August 2009 16:00
De la: cristinarudi, la data 2009-08-26 16:00:19
De la: lumimari, la data 2009-07-14 09:02:49
De la: kudika041170, la data 2009-07-13 23:31:01dar intre o leoaica si pesti?



Doar dak nu va fi frustrat ca o femeie puternica va ajunge intr-un final (indiferent cat ar vrea sa evite asta),sa domine in relatia lor,pe timidul pestisor.Foc si apa,merge mai tarash-grapish,dar ma tem ca pt o femeie cum e leoaica,e greu sa tolereze un barbat mai slab si cu tendinta de a se refugia in adjuvante ca alcoolul,medicamentele,sau alte chestii de astea,pt a avea impresia ca e puternic.



Nu fa prostia fata mea sa crezi ca in alcool si medicamente se refugiaza! In sex...mult mai repede.



Ai dreptate ,dak stau sa ma gandesc bine,cu o singura rectificare : ,,Si ''in ceea ce ai specificat tu
lumimari
Postat pe 27 August 2009 16:24
De la: ancaaldea, la data 2009-07-13 21:35:42Dar o leoaica si un varsator cam cum credeti voi ca se potrivesc? Avem sanse de reusita in relatie, ori ba?

o relatie pe termen scurt...dar e o relatie
roz5blue6lila7
Postat pe 27 August 2009 16:27
sa nu fie cu suparare,dar am examinat bine cateva scprpioance...chiar ani de zile...aparentele inseala...asta e definitia lor.Cauta la inceput sa prinda increderea partenerului,iar apoi il inseala exact sub ochii lui...le place mult sa filtreze cu altii care le ofera o floare sau un zambet jmecheresc,si se culca cu amatntii chiar la prima ocazie de neatentie a sotului si ...culmea tot ele o fac pe ranitele si fac crize de gelozie drept fatada k sa para cinstite
danut_lucian
Postat pe 27 August 2009 16:50
ei, da, domnule danut! asa este...femeile scorpion sunt niste curve si voi toti barbatii sunteti niste mielusei blanzi, care va daruiti cu tot sufletelul vostru in relatie, cat despre inselat, nici nu v-a trecut macar prin cap sa va inselati partenera...vai, vaai ! incredibil ! adevarul asta e, de fapt...dintotdeauna femeile au fost cele mai mari curve si barbatii niste sfintisori, carora niciodata nu le-a trecut prin cap macar sa isi intromisioneze jucaria si in alt tunel decat al partenerei, ca sa ma exprim asa, ca doar vorbesc cu niste persoane inocente. Concluzia e : da-ti doua palme si adu-ti aminte de cate ori ai inselat tu !!!!

Aaaa....daca vei vrea sa te legi de asta, NU, eu nu imi insel partenerul.


hotaru
Postat pe 27 August 2009 17:05
Si barbatul Taur si femeia Scorpion au un libido considerabil. Nici unul dintre ei nu simte nevoia de a avea legaturi în afara relatiei în care se afla.

Daca este înfuriat, barbatul Taur poate sa dea dovada de încapatânare. La rândul ei, femeia Scorpion, atunci când este provocata, poate fi periculoasa pentru nativii din orice zodie.

Relatia dintre barbatul Taur si femeia Scorpion va fi tumultuoasa, iar un mariaj ar fi posibil numai cu multa îngaduinta.

pik_nik
Postat pe 27 August 2009 17:07
deci dak intre un leu si o scorpioanca compatibilitatea este 0, sa inteleg ca la fel este isi intre o leoaica si un scorpion???
kry26
Postat pe 27 August 2009 17:12
Barbatul Scorpion si femeia Leu sunt amândoi iuti la mânie, iar confruntarile explozive dintre ei se pot termina violent.

Ceea ce îi uneste pe barbatul Scorpion si femeia Leu este pasiunea. Însa, cu toata atractia fizica, barbatul Scorpion nu este capabil sa îi ofere femeii Leu atentia si respectul de care aceasta are nevoie. Se întrevad momente dificile pentru orgoliul femeii Leu, ca si pentru posesivitatea si gelozia barbatului Scorpion.

O relatie de scurta durata între barbatul Scorpion si femeia Leu se anunta interesanta, dar o convietuire pe termen lung nu are mari sanse de reusita.

pik_nik
Postat pe 27 August 2009 17:14
e aiurea chestia asta cu compatibilitatile intre zodii. nu toate zodiile sunt la fel. eu sunt scorpion si nu sunt posesiva, si nu vreau tot timpul atentie. nu sunt o scorpie, o persoana rea, razbunatoare cum se zice despre zodia mea. eu zic ca mai bine va traiti viata fara sa va uitati la compatibilitati inainte de a iesi la o intalnire
kudika067504
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:45
buna si eu sunt scorpion si am o relatie cu un leu e doar o simpla relatie p care fiecare sio face cum vrea nu conteaza zodia si numai catalogati femeile scorpioanca curve si tot felul pentru k lucruile astea nu tin de zodii ci doar de caracterul persoanei si cat ii poat e mintea
bebestrumphik
Postat pe 19 Octombrie 2009 18:18
De la: bebestrumphik, la data 2009-10-19 18:18:54buna si eu sunt scorpion si am o relatie cu un leu e doar o simpla relatie p care fiecare sio face cum vrea nu conteaza zodia si numai catalogati femeile scorpioanca curve si tot felul pentru k lucruile astea nu tin de zodii ci doar de caracterul persoanei si cat ii poat e mintea
scz cat ii poate mintea ps daca iubesti o persoana o iubesti fara a tine cont de zodie
bebestrumphik
Postat pe 19 Octombrie 2009 18:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un job bine platit 2 De la: mirc 4 Februarie 2009 17:15
Ce ma fac? 5 De la: gargaritamica 8 Iunie 2009 15:14
eu sagetatoare..el fecioara :-s 38 De la: krystyna_g3orgyana 19 Ianuarie 2011 08:31
ce stiti despre curatirea la fata in conditii de casa? 49 De la: ADDICTED_TO_LOVE 2 Noiembrie 2011 13:19
Barbatul Balanta si femeia Varsator 10 De la: tematoare 23 August 2012 16:57