Setari Cookie-uri

CE CONTEAZA CEL MAI MULT IN VIATZA DACA AR FI SA ALEGETI:BANI CARE TE SCUTESC DE ORICE GRIJA SAU O VIATZA MODESTA ALATURI DE O PERSOANA PE CARE O IUBESTI SI TE IUBESTE !!

Vreau sa aud si eu parerea voastra ,am o prietena care a dat norocul peste ea daca se poate numi noroc pt ca ea nu este foarte entuziasmata de aceasta intamplare din viatza ei,a cunoscut acum un an de zile un barbat foarte important din toate punctele de vedere si el sa atasat de ea o place foarte mult si fizic si cum gandeste si pt ca in viatza lui a avut parte doar de femei fitzoase care erau numai dp bani lui s.a.m.d .
Dar prietena mea nu este deloc materialista pt ca daca era lasa tot ce a realizat pana acum si pleca la el fara sa stea pe ganduri ,el ia propus dp ce termina facultatea sa se mute la el in oras pt ca vrea sa fie cu ea dar ea nu ia dat nici un raspuns pana acum,este fff nehotarata nu stie ce sa aleaga .
Una dintre prietenele noastre ia spus ca ea daca ar fi fost in locul ei nici nu ar mai sta pe ganduri pt ca alaturi de el nu ar duce lipsa de nimik,pe plan material ma refer ca de iubire nu poate fi vorba pt ca nu simte nimik pt el , si mia spus ca de iubit nu ar putea sa'l iubeasca vreodata doar sa tina la el pt tot ceea ce va ajunge sa faca pt ea ,pt ca aceasta persoana ar putea sa o ajute sa se ridice foarte usor in viatza dar totul depinde doar de ea daca va hotara sa se mute la el si sa ramana alaturi de el .
In orasul ei alaturi de familia ei nu duce lipsa de nimik nu e fata de bani gata dar nici nu inoata in bani ,dar vreau sa precizez ca a avut multe dezamagiri in dragoste si acest barbat a aparut in viatza ei atunci cand era convinsa ca totzi barbati sunt la fel si acest barbat ia demonstrat contrariul .
Va rog vreau un raspuns sincer VOI CE ATI ALEGE DACA ATI FI IN LOCUL EI!!??
Sa plecati la el fara sa priviti inapoi chiar daca ati avea de pierdut increderea familiei ..
Sau ati alege sa ramaneti in continuare in aceeasi rutina zilnica si sperand ca poate va fi mai bine
jojo86
Postat pe 7 Iulie 2009 18:44
nici una!
mi-as face propriul destin, nu as astepta sa-mi pice
si m-as muta numai la cel pe care-l iubesc si ma iubeste
kitty_krieger
Postat pe 7 Iulie 2009 18:59
De ce ar pierde increderea familiei?
Nu e baiatul respectiv 'd incredere'?
nothingmatters
Postat pe 8 Iulie 2009 10:28
Greu de spus.La jumate.Tb sa cantareasca multe.

Postat pe 23 Iulie 2009 17:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despartit pentru ca am plecat la fac dupa 4 ani de relatie 35 De la: delicacy 20 Aprilie 2010 17:43
vre sa divortam 3 De la: anonim1987 13 Mai 2015 19:38
cred ca am nevoie de o imbarbatare :( 12 De la: Ginuta1980 13 Noiembrie 2009 23:41
Despartire 15 De la: Katty03 22 Mai 2010 10:23
BUNA ............. 38 De la: anastasia_m 23 Septembrie 2009 20:45