Setari Cookie-uri

Un tatuaj pe inima.

Da,normal ca nu te-am uitat.Probabil ca iti pui uneori intrebarea asta...

Chiar daca nu te-am mai vazut din decembrie 2009 imaginea ta inca a ramas cu mine...mi s-a tatuat pe ochiul mintii.Nici nu avea cum altfel...cu sau fara voia mea e un tatuaj permanent.Era o vreme cand imaginea ta era cea mai frumoasa imagine pe care o puteam vedea.Dar cel mai important tatuaj este cel pe care il am pe inima.Si e un tatuaj cam chinuit...l-am facut,am incercat sa il sterg,apoi sa il ignor apoi sa il acopar cu alt tatuaj.E un tatuaj nereusit si neterminat.Mai mult schitzat,dar cu linii apasate si adanci,parca cioplite cu dalta.E vechi,prafuit,si-a pierdut culoarea dar nu si conturul.El este akolo si va ramane probabil mult timp.Ce reprezinta el?Suma tuturor sentimentelor mele.

Da,e cam caraghios,cam stangaci...l-am facut singur,fara sa ma uit...ma uitam doar la tine.Nu ma interesa daca ma raneam...si chiar daca uneori ma raneam,nu simteam o durere prea mare...eram anesteziat de iubirea ce ti-o purtam.Instinctul de conservare disparuse total.Si pot sa jur ca ma descurcam asa de bine la inceput...incepusem sa desenez un trandafir care inflorea in fiecare zi mai mult..aveam mana sigura,eram entuziasmat si indragostit...ce frumos imi desenam sentimentele...fiecare linie trasata cu precizie si finete,fiecare punct pus in locul unde trebuia...mi se parea prea frumos sa fie adevarat,cum putea lua contur in inima mea un tatuaj atat de frumos...uneori imi era teama sa nu il gresesc..dar optimismul si incapatanarea ma facea sa desenez mai departe.Si am continuat...mi-ai spus ca iti place cum incepe sa arate...eram foarte fericit...am continuat...apoi ai inceput sa eziti,parca nu iti mai placea si nu era ce vroiai tu...eram confuz..dar...am continuat...linie dupa linie,din ce in ce mai apasata,dar si mai stangace...incepeam sa-l gresesc...mi-ai spus ca tatuajul asta pe tine nu te face fericita.Ca defapt niciodata nu te-a facut fericita,ca nu iti place si nu il vrei...linie dupa linie eu din inertia iubirii ce ti-o purtam tot mai incercam timid si stangace sa il continui...dar era prea tarziu.Linie dupa linie le trasam cu incapatanare.Erau linii adanci si strambe..dar nu mai eram anesteziat...ma durea..fiecare linie gresita imi scotea o lacrima si un gol in suflet.

Este un tatuaj ratat...dar facut din iubire.Am incetat sa mai desenez la el.Mi-a ramas akolo ca amintire.Nu cred ca ma mai doare sau poate ca nu mai sunt capabil sa simt asta...dar golul din suflet a ramas...si uneori si cate o lacrima.
razz
Postat pe 22 Mai 2011 02:23


Valy90
Postat pe 22 Mai 2011 13:02
Mie imi place mult ce-a scris Razz. :)
Dupa ce trec anii insa, nu mai avem niciun tatuaj pe inima. Sau nu ACEL tatuaj care ne-a facut sa scriem asemenea randuri.

Dar mie imi place ...:)
rashela
Postat pe 22 Mai 2011 14:05
sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman
razz
Postat pe 23 Mai 2011 01:13
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.
Valy90
Postat pe 23 Mai 2011 01:16
De la: Valy90, la data 2011-05-23 01:16:35
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.

multumesc,esti dragutza :)
razz
Postat pe 23 Mai 2011 10:50
De la: Valy90, la data 2011-05-23 01:16:35
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.


iemo rullez
battleofwits
Postat pe 23 Mai 2011 11:01
De la: razz, la data 2011-05-23 10:50:47
De la: Valy90, la data 2011-05-23 01:16:35
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.

multumesc,esti dragutza :)


Uuuu, ma faci sa

Valy90
Postat pe 23 Mai 2011 11:53
De la: Valy90, la data 2011-05-23 11:53:05
De la: razz, la data 2011-05-23 10:50:47
De la: Valy90, la data 2011-05-23 01:16:35
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.

multumesc,esti dragutza :)


Uuuu, ma faci sa



mah tu esti tot singurica pe acasa
Ame_ly
Postat pe 23 Mai 2011 19:39
De la: Ame_ly, la data 2011-05-23 19:39:19
De la: Valy90, la data 2011-05-23 11:53:05
De la: razz, la data 2011-05-23 10:50:47
De la: Valy90, la data 2011-05-23 01:16:35
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.

multumesc,esti dragutza :)


Uuuu, ma faci sa



mah tu esti tot singurica pe acasa


Nu, nu sunt singurica azi.El e acasa dar n-am probleme cu el, nu face scene de gelozie pt nimic.
Stii cu e vb aia, ,,ce-i frumos si Lui D-zeu ii place" asa ca n-are ce comenta.
Multumesc la Doamne, Doamne ca e baiat bun.
Valy90
Postat pe 23 Mai 2011 19:44
De la: Valy90, la data 2011-05-23 19:44:42
De la: Ame_ly, la data 2011-05-23 19:39:19
De la: Valy90, la data 2011-05-23 11:53:05
De la: razz, la data 2011-05-23 10:50:47
De la: Valy90, la data 2011-05-23 01:16:35
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.

multumesc,esti dragutza :)


Uuuu, ma faci sa



mah tu esti tot singurica pe acasa


Nu, nu sunt singurica azi.El e acasa dar n-am probleme cu el, nu face scene de gelozie pt nimic.
Stii cu e vb aia, ,,ce-i frumos si Lui D-zeu ii place" asa ca n-are ce comenta.
Multumesc la Doamne, Doamne ca e baiat bun.


bravo,un baiat deschis la minte,spune-i ca-l
ps:sper ca nu faci nici tu scene de gelozie
Ame_ly
Postat pe 23 Mai 2011 19:48
De la: Ame_ly, la data 2011-05-23 19:48:40
De la: Valy90, la data 2011-05-23 19:44:42
De la: Ame_ly, la data 2011-05-23 19:39:19
De la: Valy90, la data 2011-05-23 11:53:05
De la: razz, la data 2011-05-23 10:50:47
De la: Valy90, la data 2011-05-23 01:16:35
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.

multumesc,esti dragutza :)


Uuuu, ma faci sa



mah tu esti tot singurica pe acasa


Nu, nu sunt singurica azi.El e acasa dar n-am probleme cu el, nu face scene de gelozie pt nimic.
Stii cu e vb aia, ,,ce-i frumos si Lui D-zeu ii place" asa ca n-are ce comenta.
Multumesc la Doamne, Doamne ca e baiat bun.


bravo,un baiat deschis la minte,spune-i ca-l
ps:sper ca nu faci nici tu scene de gelozie


Iiiii, ce-i mai place cand e tzucat de fete
Iti trimite si el o perche (prima data a intrebat cati ani ai)

Eu nu fac scene de gelozie, sunt blanda ca un
Valy90
Postat pe 23 Mai 2011 19:54
De la: Valy90, la data 2011-05-23 19:54:57
De la: Ame_ly, la data 2011-05-23 19:48:40
De la: Valy90, la data 2011-05-23 19:44:42
De la: Ame_ly, la data 2011-05-23 19:39:19
De la: Valy90, la data 2011-05-23 11:53:05
De la: razz, la data 2011-05-23 10:50:47
De la: Valy90, la data 2011-05-23 01:16:35
De la: razz, la data 2011-05-23 01:13:36sarumana.merci frumos
pai da...sentimentele se estompeaza dar amintirile raman


Un baiat frumos cu o privire prea trista.

multumesc,esti dragutza :)


Uuuu, ma faci sa



mah tu esti tot singurica pe acasa


Nu, nu sunt singurica azi.El e acasa dar n-am probleme cu el, nu face scene de gelozie pt nimic.
Stii cu e vb aia, ,,ce-i frumos si Lui D-zeu ii place" asa ca n-are ce comenta.
Multumesc la Doamne, Doamne ca e baiat bun.


bravo,un baiat deschis la minte,spune-i ca-l
ps:sper ca nu faci nici tu scene de gelozie


Iiiii, ce-i mai place cand e tzucat de fete
Iti trimite si el o perche (prima data a intrebat cati ani ai)

Eu nu fac scene de gelozie, sunt blanda ca un



spune-i ca sunt mai tanara cu 10 ani

pt Razz,scrii frumos dar nu te lasa coplesit de tristete
esti tanar,frumusel ,talentat lasa lucrurile frumoase sa intre in viata ta
o sa iubesti din nou ,pari un suflet sensibil
Ame_ly
Postat pe 23 Mai 2011 20:05
De la: razz, la data 2011-05-22 02:23:44Da,normal ca nu te-am uitat.Probabil ca iti pui uneori intrebarea asta...

Chiar daca nu te-am mai vazut din decembrie 2009 imaginea ta inca a ramas cu mine...mi s-a tatuat pe ochiul mintii.Nici nu avea cum altfel...cu sau fara voia mea e un tatuaj permanent.Era o vreme cand imaginea ta era cea mai frumoasa imagine pe care o puteam vedea.Dar cel mai important tatuaj este cel pe care il am pe inima.Si e un tatuaj cam chinuit...l-am facut,am incercat sa il sterg,apoi sa il ignor apoi sa il acopar cu alt tatuaj.E un tatuaj nereusit si neterminat.Mai mult schitzat,dar cu linii apasate si adanci,parca cioplite cu dalta.E vechi,prafuit,si-a pierdut culoarea dar nu si conturul.El este akolo si va ramane probabil mult timp.Ce reprezinta el?Suma tuturor sentimentelor mele.

Da,e cam caraghios,cam stangaci...l-am facut singur,fara sa ma uit...ma uitam doar la tine.Nu ma interesa daca ma raneam...si chiar daca uneori ma raneam,nu simteam o durere prea mare...eram anesteziat de iubirea ce ti-o purtam.Instinctul de conservare disparuse total.Si pot sa jur ca ma descurcam asa de bine la inceput...incepusem sa desenez un trandafir care inflorea in fiecare zi mai mult..aveam mana sigura,eram entuziasmat si indragostit...ce frumos imi desenam sentimentele...fiecare linie trasata cu precizie si finete,fiecare punct pus in locul unde trebuia...mi se parea prea frumos sa fie adevarat,cum putea lua contur in inima mea un tatuaj atat de frumos...uneori imi era teama sa nu il gresesc..dar optimismul si incapatanarea ma facea sa desenez mai departe.Si am continuat...mi-ai spus ca iti place cum incepe sa arate...eram foarte fericit...am continuat...apoi ai inceput sa eziti,parca nu iti mai placea si nu era ce vroiai tu...eram confuz..dar...am continuat...linie dupa linie,din ce in ce mai apasata,dar si mai stangace...incepeam sa-l gresesc...mi-ai spus ca tatuajul asta pe tine nu te face fericita.Ca defapt niciodata nu te-a facut fericita,ca nu iti place si nu il vrei...linie dupa linie eu din inertia iubirii ce ti-o purtam tot mai incercam timid si stangace sa il continui...dar era prea tarziu.Linie dupa linie le trasam cu incapatanare.Erau linii adanci si strambe..dar nu mai eram anesteziat...ma durea..fiecare linie gresita imi scotea o lacrima si un gol in suflet.

Este un tatuaj ratat...dar facut din iubire.Am incetat sa mai desenez la el.Mi-a ramas akolo ca amintire.Nu cred ca ma mai doare sau poate ca nu mai sunt capabil sa simt asta...dar golul din suflet a ramas...si uneori si cate o lacrima.



Ei, mai Razz, cand dai la o parte masca de misogin imbacsit incepi sa aduci a barbat adevarat.
Se pare ca "Si barbatii plang"a trupei Holograf nu e o vorba in vant si sincer m-ar fi dut mult sa constat ca nu mai au sensibilitate si suflet.

Postat pe 23 Mai 2011 20:18
Sa pup si eu autorul aceste frumoase povesti de dragoste si , poate, poate e dragut sa-mi satisfaca o curiozitate: de ce Ei nu i-a mai placut "tatuajul"?

P.S Sper ca nu sunt indiscreta!
mimi_ca29
Postat pe 23 Mai 2011 21:42
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-23 21:42:24 Sa pup si eu autorul aceste frumoase povesti de dragoste si , poate, poate e dragut sa-mi satisfaca o curiozitate: de ce Ei nu i-a mai placut "tatuajul"?

P.S Sper ca nu sunt indiscreta!

tu colectionezi inimi tatuate
pickard
Postat pe 23 Mai 2011 23:02
Scuze, piesa Holograf se numeste"Si baietii plang cateodata".

Postat pe 24 Mai 2011 06:57
De la: scorpio67, la data 2011-05-24 06:57:42Scuze, piesa Holograf se numeste"Si baietii plang cateodata".



"cand nu-i vede nimenea" ... (cicã )
contesina
Postat pe 24 Mai 2011 09:16
De la: contesina, la data 2011-05-24 09:16:13
De la: scorpio67, la data 2011-05-24 06:57:42Scuze, piesa Holograf se numeste"Si baietii plang cateodata".



"cand nu-i vede nimenea" ... (cicã )


astea sunt zvonuri soviniste raspandite de feministe ...barbatii nu plang niciodata
battleofwits
Postat pe 24 Mai 2011 09:19
De la: razz, la data 2011-05-22 02:23:44Da,normal ca nu te-am uitat.Probabil ca iti pui uneori intrebarea asta...

Chiar daca nu te-am mai vazut din decembrie 2009 imaginea ta inca a ramas cu mine...mi s-a tatuat pe ochiul mintii.Nici nu avea cum altfel...cu sau fara voia mea e un tatuaj permanent.Era o vreme cand imaginea ta era cea mai frumoasa imagine pe care o puteam vedea.Dar cel mai important tatuaj este cel pe care il am pe inima.Si e un tatuaj cam chinuit...l-am facut,am incercat sa il sterg,apoi sa il ignor apoi sa il acopar cu alt tatuaj.E un tatuaj nereusit si neterminat.Mai mult schitzat,dar cu linii apasate si adanci,parca cioplite cu dalta.E vechi,prafuit,si-a pierdut culoarea dar nu si conturul.El este akolo si va ramane probabil mult timp.Ce reprezinta el?Suma tuturor sentimentelor mele.

Da,e cam caraghios,cam stangaci...l-am facut singur,fara sa ma uit...ma uitam doar la tine.Nu ma interesa daca ma raneam...si chiar daca uneori ma raneam,nu simteam o durere prea mare...eram anesteziat de iubirea ce ti-o purtam.Instinctul de conservare disparuse total.Si pot sa jur ca ma descurcam asa de bine la inceput...incepusem sa desenez un trandafir care inflorea in fiecare zi mai mult..aveam mana sigura,eram entuziasmat si indragostit...ce frumos imi desenam sentimentele...fiecare linie trasata cu precizie si finete,fiecare punct pus in locul unde trebuia...mi se parea prea frumos sa fie adevarat,cum putea lua contur in inima mea un tatuaj atat de frumos...uneori imi era teama sa nu il gresesc..dar optimismul si incapatanarea ma facea sa desenez mai departe.Si am continuat...mi-ai spus ca iti place cum incepe sa arate...eram foarte fericit...am continuat...apoi ai inceput sa eziti,parca nu iti mai placea si nu era ce vroiai tu...eram confuz..dar...am continuat...linie dupa linie,din ce in ce mai apasata,dar si mai stangace...incepeam sa-l gresesc...mi-ai spus ca tatuajul asta pe tine nu te face fericita.Ca defapt niciodata nu te-a facut fericita,ca nu iti place si nu il vrei...linie dupa linie eu din inertia iubirii ce ti-o purtam tot mai incercam timid si stangace sa il continui...dar era prea tarziu.Linie dupa linie le trasam cu incapatanare.Erau linii adanci si strambe..dar nu mai eram anesteziat...ma durea..fiecare linie gresita imi scotea o lacrima si un gol in suflet.

Este un tatuaj ratat...dar facut din iubire.Am incetat sa mai desenez la el.Mi-a ramas akolo ca amintire.Nu cred ca ma mai doare sau poate ca nu mai sunt capabil sa simt asta...dar golul din suflet a ramas...si uneori si cate o lacrima.

frumoase cuvintele....
ad__83
Postat pe 24 Mai 2011 09:25
De la: razz, la data 2011-05-22 02:23:44Chiar daca nu te-am mai vazut din decembrie 2009 imaginea ta inca a ramas cu mine...mi s-a tatuat pe ochiul mintii.Nici nu avea cum altfel...cu sau fara voia mea e un tatuaj permanent.Era o vreme cand imaginea ta era cea mai frumoasa imagine pe care o puteam vedea.Dar cel mai important tatuaj este cel pe care il am pe inima.Si e un tatuaj cam chinuit...l-am facut,am incercat sa il sterg,apoi sa il ignor apoi sa il acopar cu alt tatuaj.E un tatuaj nereusit si neterminat.Mai mult schitzat,dar cu linii apasate si adanci,parca cioplite cu dalta.E vechi,prafuit,si-a pierdut culoarea dar nu si conturul.El este akolo si va ramane probabil mult timp.Ce reprezinta el?Suma tuturor sentimentelor mele.



Razz, esti un baiat sensibil, cu sentimente frumoase. Ai descris foarte frumos aici ceea ce simti si asta te face special in ochii persoanelor mai sensibile...
Dar lasand sensibilitatea la o parte, cred ca ai ramas blocat de prea multa vreme. Traieste in prezent si acopera gaurile lasate de trecut. Daca nu dai pagina, ramai blocat in trecut si orice "noutate" ti se va parea ca nu se ridica la inaltimea trecutului...
Oricum... frumoase cuvinte! Dar triste...
_vio_
Postat pe 24 Mai 2011 09:47
@ame_ly pai nu sunt coplesit de tristete...am fost in stadiul ala dar a trecut.in schimb imi mai aduc aminte uneori..pentru ca nu a aparut altcineva in viata mea din acel moment care sa doreasca o relatie si sa ma faca sa trec peste.
@scorpio67 dar de unde "masca" de misogin?chiar nu incerc sa port "masti",nu stiu ce ti-a lasat impresia aia.si normal ca "si baietii mai plag cateodata"...toti o facem,e normal.si sunt si barbati care iubesc cu mai multa intensitate decat o fac multe femei.tine doar de caracter si de viata pe care ai avut-o,nu are leg cu sexul persoanei.
@mimi_ca29 din pacate nici eu nu stiu.pur si simplu cred ca nu m-a iubit si asta e.
@battleofwits emo este o prescurtare de la "emotional"(capabil de sentimente si sensibilitati,opusul persoanelor pragmatice reci si indiferente)Curentul emo pe de alta parte este o tampenie,ceva stabilit de trenduri idei fixe si stil de viata nociv.Nu fac parte din acel curent de 2 bani dar sunt "EMOtional".
@ad_83 multumesc frumos.
@multumesc pt aprecieri.cu siguranta orice persoana care a simtit niste chestii in viata se identifica intr-o masura mai mica sau mai mare cu ce am scris eu.pentru restul,probabil sunt aberatii ce am scris aici.Dupa cum spuneam si mai sus,nu am ramas blocat,dar pur si simplu nu am mai avut nici o relatie,nici un prilej care sa ma faca sa uite de orice gand trist care ma mai bantuie uneori.E "la noroc" ai aici.
razz
Postat pe 24 Mai 2011 17:02
De la: razz, la data 2011-05-24 17:02:42...emo este o prescurtare de la "emotional"(capabil de sentimente si sensibilitati,opusul persoanelor pragmatice reci si indiferente)Curentul emo pe de alta parte este o tampenie,ceva stabilit de trenduri idei fixe si stil de viata nociv.Nu fac parte din acel curent de 2 bani dar sunt "EMOtional"....


nu ti-am citit primul post pentru ca nu-mi plac povestile lungi
iar ceea ce am scris era doar o gluma nu o lua personal
battleofwits
Postat pe 24 Mai 2011 17:11
De la: razz, la data 2011-05-24 17:02:42@ame_ly pai nu sunt coplesit de tristete...am fost in stadiul ala dar a trecut.in schimb imi mai aduc aminte uneori..pentru ca nu a aparut altcineva in viata mea din acel moment care sa doreasca o relatie si sa ma faca sa trec peste.
@scorpio67 dar de unde "masca" de misogin?chiar nu incerc sa port "masti",nu stiu ce ti-a lasat impresia aia.si normal ca "si baietii mai plag cateodata"...toti o facem,e normal.si sunt si barbati care iubesc cu mai multa intensitate decat o fac multe femei.tine doar de caracter si de viata pe care ai avut-o,nu are leg cu sexul persoanei.
@mimi_ca29 din pacate nici eu nu stiu.pur si simplu cred ca nu m-a iubit si asta e.
@battleofwits emo este o prescurtare de la "emotional"(capabil de sentimente si sensibilitati,opusul persoanelor pragmatice reci si indiferente)Curentul emo pe de alta parte este o tampenie,ceva stabilit de trenduri idei fixe si stil de viata nociv.Nu fac parte din acel curent de 2 bani dar sunt "EMOtional".
@ad_83 multumesc frumos.
@multumesc pt aprecieri.cu siguranta orice persoana care a simtit niste chestii in viata se identifica intr-o masura mai mica sau mai mare cu ce am scris eu.pentru restul,probabil sunt aberatii ce am scris aici.Dupa cum spuneam si mai sus,nu am ramas blocat,dar pur si simplu nu am mai avut nici o relatie,nici un prilej care sa ma faca sa uite de orice gand trist care ma mai bantuie uneori.E "la noroc" ai aici.




Va veni momentul cand vei gasi persoana care sa-ti fie alaturi.
Schimba-ti avataru' ca ma intristezi si pe mine. Poate vei rade, dar sunt o pers. mai emotiva, cand ti-am citit postarea prima data,
o lacrima imi ,,juca" in coltul ochiului.
Un baiat asa dragut, nu trebuie sa fie suparat.

Iar ,,vorebesc" prea mult azi si interpreteaza lumea altele.
Valy90
Postat pe 24 Mai 2011 18:39
De la: razz, la data 2011-05-24 17:02:42cu siguranta orice persoana care a simtit niste chestii in viata se identifica intr-o masura mai mica sau mai mare cu ce am scris eu.pentru restul,probabil sunt aberatii ce am scris aici.Dupa cum spuneam si mai sus,nu am ramas blocat,dar pur si simplu nu am mai avut nici o relatie,nici un prilej care sa ma faca sa uite de orice gand trist care ma mai bantuie uneori.E "la noroc" ai aici.

se numeste viata, fiecare an adaugat in buchetul vietii ne mai pune in carca un cumul de trairi si experiente frumoase sau nu...unii prefera sa le ingroape adanc si sa traiasca intr-un perpetuum deja vu...pe cand altii ( inteleptii), merg inainte cu zambetul pe buze
miss_darine
Postat pe 24 Mai 2011 19:08
De la: razz, la data 2011-05-24 17:02:42@ame_ly pai nu sunt coplesit de tristete...am fost in stadiul ala dar a trecut.in schimb imi mai aduc aminte uneori..pentru ca nu a aparut altcineva in viata mea din acel moment care sa doreasca o relatie si sa ma faca sa trec peste.

eh daca ai reusit sa iesi din starea aia esti pe drumul cel bun.Amintirile sunt ale noastre ,frumoase sau triste ele raman.
am aruncat un ochi pe profilul tau esti chiar frumos,unde mai pui ca ai si un suflet sensibil,nu pot sa cred ca nu s-a gasit o fata sa-si doreasca o relatie cu tine ,ceva nu se leaga
Ame_ly
Postat pe 24 Mai 2011 20:44
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 09:19:19
De la: contesina, la data 2011-05-24 09:16:13
De la: scorpio67, la data 2011-05-24 06:57:42Scuze, piesa Holograf se numeste"Si baietii plang cateodata".



"cand nu-i vede nimenea" ... (cicã )


astea sunt zvonuri soviniste raspandite de feministe ...barbatii nu plang niciodata




zvonuri soviniste raspandite de "feministele" grupului Holograf....
barbatii nu plang niciodata ??? adevarat....nici femeile
contesina
Postat pe 25 Mai 2011 07:06
De la: contesina, la data 2011-05-25 07:06:31
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 09:19:19
De la: contesina, la data 2011-05-24 09:16:13
De la: scorpio67, la data 2011-05-24 06:57:42Scuze, piesa Holograf se numeste"Si baietii plang cateodata".



"cand nu-i vede nimenea" ... (cicã )


astea sunt zvonuri soviniste raspandite de feministe ...barbatii nu plang niciodata




zvonuri soviniste raspandite de "feministele" grupului Holograf....


exact

battleofwits
Postat pe 25 Mai 2011 07:22
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 09:19:19
De la: contesina, la data 2011-05-24 09:16:13
De la: scorpio67, la data 2011-05-24 06:57:42Scuze, piesa Holograf se numeste"Si baietii plang cateodata".



"cand nu-i vede nimenea" ... (cicã )


astea sunt zvonuri soviniste raspandite de feministe ...barbatii nu plang niciodata


Ba da , nu te mai da zmeu, uneori chiar mai mult ca noi.
Pentru mine asta inseamna ca sunt barbati adevarati, ca au suflet si curajul de a arata ca si ei au puncte slabe si nu le e rusine sa le arate.

Postat pe 25 Mai 2011 22:47
De la: battleofwits, la data 2011-05-25 07:22:07
De la: contesina, la data 2011-05-25 07:06:31
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 09:19:19
De la: contesina, la data 2011-05-24 09:16:13
De la: scorpio67, la data 2011-05-24 06:57:42Scuze, piesa Holograf se numeste"Si baietii plang cateodata".



"cand nu-i vede nimenea" ... (cicã )


astea sunt zvonuri soviniste raspandite de feministe ...barbatii nu plang niciodata




zvonuri soviniste raspandite de "feministele" grupului Holograf....


exact


Da, imbata-te cu apa rece!

Postat pe 25 Mai 2011 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenii 12 De la: kudika088509 9 August 2010 22:38
Iubesc 2 barbati!! 0 De la: 28 Decembrie 2009 22:29
..."simt nevoia sa aflu si alte pareri"mai sus povestea unei toxicomane 4 De la: maryutza75 27 Septembrie 2008 09:29
Inimile frante sa vina la mine 322 De la: Ame_ly 29 Iunie 2011 12:37
relatie imposibila...interzisa :(( 39 De la: crys_tal 12 Februarie 2010 23:59