Setari Cookie-uri

dilema

nu am idee cum sa incep...dar o sa incerc...stiu ca sunteti multe fete si baieti...care cititi asta...e tarziu...nu pot sa dorm...si ma gandesc.Ca sa fiu mai directa e o problema ...sentimentala...Am cunoscut un tip...de aprox.3 luni...ne-am intalnit mai mult seara...el lucreaza intr-un alt oras ...ne vedem 2-3 ori pe saptamana...m-am culcat cu el...eram virgina:)...nu si-a dat seama...cum vine asta nu stiu...ce-i drept nici eu nu i-am zis..greseala mea...sau nu stiu...nici el nu a parut f experimentat...
de ceva timp...nu ma mai cauta cum o facea inainte...e mai rece...eu i-am reprosat...ca nu imi mai da atentie...cu toate astea imi spune ca ma iubeste...desi se intampla sa nu stiu nimik de el...3-4 zile.....cu toate astea intr-o zi a vrut sa ma prezinte familiei lui...dar eu nu m am simtit pregatita...
Sunt lucruri care se bat cap in cap....nu stiu ce sa cred...nu stiu cu cine sa vb ...or sa rada ca sunt naiva...desi am 22 de ani...ma gandesc ca sunteti multe care ati trecut printr-o experienta asemanatoare...inainte sa ma luati la misto...sau sa ma judecati...poate puteti sa imi dati si un sfat:)
amalia_ady
Postat pe 13 Iulie 2009 05:31
buna, viz avi de problema ta, vreu sa mentionez ca voi fetele , nu stiti sa va alegeti partenerul mai ales astea care vreticeva serios( nu ar fi o pr ca vreticeva serios chiar sunt adeptul rel serioase, insa ar tr sa cunosti aceea [persoana, aparentele isnela de fiecare data si n plus prima impresie conteaza f putin- pt ca omul e schimbator si depinde de situatia l;u de spirit din acea zi).
mereu aud asta ca va ati pierdut virginitatea cu x si y dar de fapt si de dreptnu e ceea ce cautati , sunteti tratae rau si as amai departe , una peste alta luate in deradere si bataie de joc.Problema e ca alegeti dupa aparente si nus tit sa alegeti , si ma repet cu asta poate va intra bn cap.Sunt putin baieti barbati care mai vor ceva serios dar sunt insa voi nu constitntizati chestiile astea.. tr sa fi mai realista si s agandesti stai , cum ma vad cu asta dc e singur poate are o rel cu cineva , hai sai cunsoc familia sa mi inspire incredere , hai sal cun mai indeaproape si apoi sa ti o tragi...Bine bine daca ai afcuto dc te m,mai plangi? Dac nai afcut cele spuse de mine anterior nu ai motiv sa te plangi sau sa cauti raspunsuri. raspunsurile ti le am expus mai sus ...

Cat tine de o rel cu el fi convinsa ca nu merge , oricce barabat si femei e conastinta ca fata dezvirginata se ataseaza enorm de acea persoana, si daca el te trateaza asa in sit in care stie( si de unde stie ca esti virgina, pai se simnte sunt multi factori de relevanta,.. unule dintre ele e ca esti f strimta ca te doare ca ti curge sange dar nu e oobligatori, si nu in ultimul rand ca nai experianta si te a simntit imediat ca esti la inceput -NOVICE-) ca ai fost virgina si te trateaza cum te trateaza ce rel vrei sa ai cu acea pers?

Eu nu v am inteles si nu va inteleg nicodata , bun ai avzut ca nu ide tine , sa intamplat mergi si icnerca sa cun pe cineva care chiar merita sa ti modeleze viata ta intima si care s ate implineasca spiritual sufleteste si secualm, pt ca inainte de sex , sunt afectiuneile sentimentele, pasiunea si totul se rezuma prin simplu si eternul cuvant -DRAGOSTE.
Dai posibilitatea altuia sa ti arate dragostea adevarata, si daca sentimentaul e reciproc vei uita aceasta experienta neplacuta, ti o garantez..Incerca sa cunsoti un partener nu dupa aspect ci dupa caracter suflet ca ci ddragostea va veni pe parcurs degeaba e pasiunea d emoemnt ca uite ex tau dispare imediat si gustule f amar..

Am putea vb mai multe pe mes id ul meu este : simplunoname

In finalce sa zic incerca sa ieie elg cu el vb deschis expunei puctul taud evedere ce te dereanjeaa vezi daca te ascuklta caci daca o face e cerebral si pr tine la tine daca e reticient si incepe cu contre si tot felul de obiecti si scuze fi convinsa ca ti ascunde adevarul si nu te vrea in adevaratul sens al cuvantului..
Ajungeti la un numitor comun viz avi de problema voastra....si da dovada de orgoliu si de maturitatea si nuti injosi personalitatea sa stai dupa un nimeni care nu te doreste , pt ca nu vei avea fericire nicodata iar mai devreme sau mai tarziu il vei lasa tu , mai bine fa o acum daca e necesar si vei fi linsita .
e o vorba TOT RAUL IN SPRE BINE.....!!! VB AIA CE NU TE OMOARA TE INATARESTE
INTRA PE MES DACA CITESTI PCT MEUDE VEDERE SI VOM DETALIA MAI ELOCVENT, CIAO SUCCES
baiatfinut
Postat pe 13 Iulie 2009 14:53
II DE SCUZE PT TST ERONAT SPER SA INTELEGI .,. ASTA E UN DEFECT DE AL MEU A MA GRBESCI SA TST SI A TST ERONAT...AP LA EVENTUALEE CRITICI NU SUNT ANALFABET STATI LINISTITI (TE)...

PS SPER SA DEPRINZI CATE CEVA BUN DIN CE AM ARGUMENTAT MAI SUS, STIU CA TIE GREU DAR NIMIK NU E IMPOSIBIL,,,CIAO
baiatfinut
Postat pe 13 Iulie 2009 15:01
voia doar sex de la tine...a obtinut repede..nu are de ce sa te mai caute...
lasa ca lumea nu a inceput cu el si nici nu o sa se termine cu el
hai fruntea sus si mergi mai departe!
app duonamd oi crede tu ca doar femeile fac asemenea alegeri gresite?hai mai baiatu termina cu prostiile..toti speram sa facem o alegere buna...si toti speram ca persoana caruia ne daruim sa fie cel care ne va ramane o viata langa noi
si mie mi se pare ca vrei sa fii baiatu bun..si poate poate cade fata..si dai un id wow ce sa zic..numa id-ul spune multe...

aa si inainte sa postezi invata dr.acului limba romana ...ca esti cam analfabet!
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 15:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Comportare bizara!! 17 De la: mihai_oanca 16 Noiembrie 2010 01:14
Am ramas fara!!!!! 393 De la: cucumic69 2 Aprilie 2014 12:00
Fetis 13 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:43
durerea la pierderea virginitatii 206 De la: FairLight 5 Noiembrie 2014 22:26
rautaciosi!! 28 De la: everything_for_you 5 Iunie 2009 20:27