Setari Cookie-uri

prima iubire


Ce parere aveti despre...prima iubire...primul baiat care v-a facut femeie....ati ramas impreuna sau de cele mai multe ori...se pierde totul si ramane doar o amintire frumoasa.?...sau poate urata
kudikgirl
Postat pe 13 Iulie 2009 12:25
De la: kudikagirl, la data 2009-07-13 12:25:39
Ce parere aveti despre...prima iubire...primul baiat care v-a facut femeie....ati ramas impreuna sau de cele mai multe ori...se pierde totul si ramane doar o amintire frumoasa.?...sau poate urata

Pentru mine a ramas o amintire frumoasa.
emaemanuella11
Postat pe 13 Iulie 2009 13:15
la mine ink mai dureaza
si dk va dura pt toata viata cu atat mai bine
dk nu...va ramane o amintire minunata
nu conteaza k a fost primul, conteaza k e "om"
petaloudita
Postat pe 20 Iulie 2009 18:29
De la: kudikgirl, la data 2009-07-13 12:25:39
Ce parere aveti despre...prima iubire...primul baiat care v-a facut femeie....ati ramas impreuna sau de cele mai multe ori...se pierde totul si ramane doar o amintire frumoasa.?...sau poate urata


ramane o amintire frumoasa......cu care vei compara pe ceilalti iubiti din viata ta.......
la mine inca e o realitate..................
heaven_2906
Postat pe 21 Iulie 2009 15:26
prima iubire.......e cea mai dureroasa daca ajungi sa te desparti de el..si mi epersonal mie greu sa o iau d ea la inceput ...nu vreau sa renunt la ea..........dar nu regret nimic:D
darakna
Postat pe 24 Iulie 2009 07:17
inca mai dureaza si sper ca va dura toata viata...in curand vom avea nunta..here comes the bride all dressed in white....
ankpoly
Postat pe 24 Iulie 2009 10:00
o amintire placuta ............sa dus.............prima iubire.....insa a doua sansa a fost..este mult mai frumoasa
cristiana_cris
Postat pe 24 Iulie 2009 10:30
prima iubire o fost un idiot si acuma am dat de altu care nu vrea sa faca sex cu mn
kudika054490
Postat pe 24 Iulie 2009 15:26
De la: kudika054490, la data 2009-07-24 15:26:52prima iubire o fost un idiot si acuma am dat de altu care nu vrea sa faca sex cu mn


anybody
Postat pe 24 Iulie 2009 15:29
primul sa dus....a fost frumos...dam ce vremuri...insa nu regret ..pt ca acum poate nu mai eram asa fericita
pamela_1
Postat pe 24 Iulie 2009 15:55
De la: pamela_1, la data 2009-07-24 15:55:26primul sa dus....a fost frumos...dam ce vremuri...insa nu regret ..pt ca acum poate nu mai eram asa fericita


Al doilea coboara pe OTP la 17:30.
therapsong2
Postat pe 24 Iulie 2009 16:04
A COBORIT DEMULT.....
pamela_1
Postat pe 24 Iulie 2009 16:14
prima iubire...o amintire pe cat de frumoasa,pe atat de dureroasa...au trecut doi ani si tot n-am trecut peste dar macar am avut cate ceva de invatat si din experienta asta
tigaie
Postat pe 25 Iulie 2009 16:26
prima iubire!!!!!!! ......oare...chiar stia cineva ca e...iubire?
ma rog...la varsta la care se-ntampla...e greu de crezut ca ai maturitatea de a o cataloga ca si iubire!
ovidiu_42
Postat pe 25 Iulie 2009 16:42
stii cum e! atunci te juri ca e iubire....apoi te intrebi cum draq ai putut crede ca ar fi iubire
_oktober_
Postat pe 25 Iulie 2009 17:56
De la: kudikgirl, la data 2009-07-13 12:25:39
Ce parere aveti despre...prima iubire...primul baiat care v-a facut femeie....ati ramas impreuna sau de cele mai multe ori...se pierde totul si ramane doar o amintire frumoasa.?...sau poate urata


eu imi improspatez memoria ocazional
_oktober_
Postat pe 25 Iulie 2009 17:58
ooops!!!!!!!!........octo...ocazional?sau....periodic?
si...cred ca uneori...niciunu` nu prea stie cum sta treaba!!!
fiecare vede ca e sex...si isi imagineaza cum ca ar fi iubire!!
ca...la varstele astea...la car5e sant copiii astia...acu`...nici ei nu stiu daca si...cand a fost!!
ovidiu_42
Postat pe 25 Iulie 2009 18:05
Nu intotdeauna prima iubire....e si cel care te face femeie !!......daca pe cel care te face femeie il mai poti uita.......prima iubire nu se uita niciodata !!!.......... .........si normal ca cel mai frumos este ca cel care te face femeie sa fie si prima iubire.......si poate si ultima !!!!!.........dar.....never say never !!!......orice se poate intampla in viata.......cand nici macar nu te-ai mai gandi ca se poate intampla !!!.........
etta
Postat pe 25 Iulie 2009 18:39
la mine prima iubire a fost ca din povesti, nu credeam ca ne vom desparti ... intr-o seara mia zis plangand, ca nu mai putem fi impreuna. ma sarutat si a plecat ... de ce? ca mami a lui ia interzis
a doua sansa , da. dar mia zis ca nu trebuie sa ne vada mami a lui , deci trebuia sa ne ascundem
kudika1983
Postat pe 29 Iulie 2009 09:01
De la: kudika1983, la data 2009-07-29 09:01:23la mine prima iubire a fost ca din povesti, nu credeam ca ne vom desparti ... intr-o seara mia zis plangand, ca nu mai putem fi impreuna. ma sarutat si a plecat ... de ce? ca mami a lui ia interzis
a doua sansa , da. dar mia zis ca nu trebuie sa ne vada mami a lui , deci trebuia sa ne ascundem


asta nu mai este prima iubire....................ci prima relatzie secreta
anybody
Postat pe 29 Iulie 2009 09:07
da-mi-l mie pe asta care nu vrea sa faca sex ;))
polinik
Postat pe 30 Iulie 2009 10:19
De la: ovidiu_42, la data 2009-07-25 18:05:53ooops!!!!!!!!........octo...ocazional?sau....periodic?
si...cred ca uneori...niciunu` nu prea stie cum sta treaba!!!
fiecare vede ca e sex...si isi imagineaza cum ca ar fi iubire!!
ca...la varstele astea...la car5e sant copiii astia...acu`...nici ei nu stiu daca si...cand a fost!!


ovi... ...ocazional....cu doi puiuti in casa niciodata nu stii cand se iveste ocazia ....si atunci profiti....neaparat
_oktober_
Postat pe 30 Iulie 2009 10:31
...da prima iubire nu se uita....la mine a fost un idiot ca multi altii.....eu iam dat papucii pentru ca nu era om ...si nu regret,,,am avut ce invata...si acuma iau o pauza ..nu ma mai arunc cu capu``inainte....ce nu te omoara te face mai puternic....si apropo si eu sunt interesata de asta care nu vrea sa faca sex...
yoannas
Postat pe 1 August 2009 22:04
la mine prima experienta a fost o aventura de o noapte cu un barbat ce abia il cunoscusem, mai mare decat mine cu 10 ani. (pe atunci dadeam vina pe sampania ce o bausem amandoi ).
consider ca a fost cel mai frumos lucru din viata mea caci din acea noapte a rezultat un baietel care este lumina ochilor mei. de atunci nu am mai stiut de acel barbat pana acum cateva luni cand ne-am reantalnit (este noul meu sef). el nu-si mai amintea de mine si sincer nici eu nu mi-am amintit de el decat dupa ce am facut dragoste. abia atunci am simtit ca e acel barbat si abia atunci am discutat despre asta.
deci la mine pot sa zic ca soarta a facut sa fie asa.
adellaide
Postat pe 1 August 2009 22:30
De la: adellaide, la data 2009-08-01 22:30:33la mine prima experienta a fost o aventura de o noapte cu un barbat ce abia il cunoscusem, mai mare decat mine cu 10 ani. (pe atunci dadeam vina pe sampania ce o bausem amandoi ).
consider ca a fost cel mai frumos lucru din viata mea caci din acea noapte a rezultat un baietel care este lumina ochilor mei. de atunci nu am mai stiut de acel barbat pana acum cateva luni cand ne-am reantalnit (este noul meu sef). el nu-si mai amintea de mine si sincer nici eu nu mi-am amintit de el decat dupa ce am facut dragoste. abia atunci am simtit ca e acel barbat si abia atunci am discutat despre asta.
deci la mine pot sa zic ca soarta a facut sa fie asa.


ha?
Kathara
Postat pe 1 August 2009 22:52
De la: Kathara, la data 2009-08-01 22:52:17
De la: adellaide, la data 2009-08-01 22:30:33la mine prima experienta a fost o aventura de o noapte cu un barbat ce abia il cunoscusem, mai mare decat mine cu 10 ani. (pe atunci dadeam vina pe sampania ce o bausem amandoi ).
consider ca a fost cel mai frumos lucru din viata mea caci din acea noapte a rezultat un baietel care este lumina ochilor mei. de atunci nu am mai stiut de acel barbat pana acum cateva luni cand ne-am reantalnit (este noul meu sef). el nu-si mai amintea de mine si sincer nici eu nu mi-am amintit de el decat dupa ce am facut dragoste. abia atunci am simtit ca e acel barbat si abia atunci am discutat despre asta.
deci la mine pot sa zic ca soarta a facut sa fie asa.


ha?



chiar asa sa intamplat.
aveam 17 ani, prima mea iesire la o discoteca, primul baiat care sa uitat la mine, frumos, romantic, sampanie, saruturi si am sfarsit in pat.
iar dupa 10 ani nu ne-am mai recunoscut.
ceva de genu a fost
adellaide
Postat pe 1 August 2009 23:11
De la: adellaide, la data 2009-08-01 22:30:33la mine prima experienta a fost o aventura de o noapte cu un barbat ce abia il cunoscusem, mai mare decat mine cu 10 ani. (pe atunci dadeam vina pe sampania ce o bausem amandoi ).
consider ca a fost cel mai frumos lucru din viata mea caci din acea noapte a rezultat un baietel care este lumina ochilor mei. de atunci nu am mai stiut de acel barbat pana acum cateva luni cand ne-am reantalnit (este noul meu sef). el nu-si mai amintea de mine si sincer nici eu nu mi-am amintit de el decat dupa ce am facut dragoste. abia atunci am simtit ca e acel barbat si abia atunci am discutat despre asta.
deci la mine pot sa zic ca soarta a facut sa fie asa.

camelusha83
Postat pe 2 August 2009 10:46
De la: adellaide, la data 2009-08-01 22:30:33la mine prima experienta a fost o aventura de o noapte cu un barbat ce abia il cunoscusem, mai mare decat mine cu 10 ani. (pe atunci dadeam vina pe sampania ce o bausem amandoi ).
consider ca a fost cel mai frumos lucru din viata mea caci din acea noapte a rezultat un baietel care este lumina ochilor mei. de atunci nu am mai stiut de acel barbat pana acum cateva luni cand ne-am reantalnit (este noul meu sef). el nu-si mai amintea de mine si sincer nici eu nu mi-am amintit de el decat dupa ce am facut dragoste. abia atunci am simtit ca e acel barbat si abia atunci am discutat despre asta.
deci la mine pot sa zic ca soarta a facut sa fie asa.


si sotul (prietenul ) ce zice ?/
DON_LUCIANO
Postat pe 5 August 2009 08:19
Prima iubire, ce amintiri frumoase. Nu am ramas impreuna, nu este barbatul care m-a facut femeie dar nu-l voi uita niciodata.
valita76
Postat pe 5 August 2009 09:01
De la: adellaide, la data 2009-08-01 23:11:26
De la: Kathara, la data 2009-08-01 22:52:17
De la: adellaide, la data 2009-08-01 22:30:33la mine prima experienta a fost o aventura de o noapte cu un barbat ce abia il cunoscusem, mai mare decat mine cu 10 ani. (pe atunci dadeam vina pe sampania ce o bausem amandoi ).
consider ca a fost cel mai frumos lucru din viata mea caci din acea noapte a rezultat un baietel care este lumina ochilor mei. de atunci nu am mai stiut de acel barbat pana acum cateva luni cand ne-am reantalnit (este noul meu sef). el nu-si mai amintea de mine si sincer nici eu nu mi-am amintit de el decat dupa ce am facut dragoste. abia atunci am simtit ca e acel barbat si abia atunci am discutat despre asta.
deci la mine pot sa zic ca soarta a facut sa fie asa.


ha?



chiar asa sa intamplat.
aveam 17 ani, prima mea iesire la o discoteca, primul baiat care sa uitat la mine, frumos, romantic, sampanie, saruturi si am sfarsit in pat.
iar dupa 10 ani nu ne-am mai recunoscut.
ceva de genu a fost


Vrei sa spui ca prima ta iubire este barbatul ( mai mare cu 10 ani) cu care ai facut sex prima data si cu care te-ai reintalnit dupa 10 ani, intamplator? Si el are un baiat de existenta caruia nu a stiut nimic timp de 10 ani?
valita76
Postat pe 5 August 2009 09:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masochismuuuuuuu 13 De la: veta13 5 Decembrie 2008 13:19
cauzele erectiei slabe 53 De la: miky_boom 19 Martie 2019 11:20
poti cuceri un barbat prin sex? 207 De la: micnegrusiurat4 7 Septembrie 2009 20:22
este posibil ca o femeie frigida sa devina nimfomana ??? 0 De la: 12 Noiembrie 2009 22:15
Va rog daca stiti mai multe, ajutati-ma 9 De la: kudika072961 8 Mai 2010 17:09