Setari Cookie-uri

Vrei castiguri extra?


Oportunitate de afacere online.
Incepe azi cu doar 10$/luna!
Mai multe detalii pe website www.afacereideala.ws
odett_style
Postat pe 19 Iulie 2009 19:55
De la: odett_style, la data 2009-07-19 19:55:37
Oportunitate de afacere online.
Incepe azi cu doar 10$/luna!
Mai multe detalii pe website www.afacereideala.ws
ajutorrrrrrrrrrrrrr

BBFluturas
Postat pe 19 Iulie 2009 19:59
Ckeck it out!

http://www.rapidobux.com/?ref=midnight555
shopaholic
Postat pe 28 Iulie 2009 10:33

Chiar daca nu credeti, exista in realitate. Cel mai simplu mod de a face bani, fara a risca nici un leu. Cum sa faci bani repede, usor si legal cea mai noua metoda de a face bani - eu am facut 2500.00 de lei in 3 saptamani, e randul tau,functioneaza. Depinde numai de tine "poti face bani usor si repede" crede-ma, am incercat toate metodele posibile (si legale), aceasta este cea mai usoara si mai rapida cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal, merge! e testat! tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa imi trimiti un mail pe adresa de mai jos, si eu am sa iti trimit toate detaliile.
georgiana.predescu@personal.ro
georgiana_predescu
Postat pe 31 Iulie 2009 16:45
Vrei castiguri extra?'

nu vreau
_oktober_
Postat pe 31 Iulie 2009 16:48
METODA CEA MAI SIMPLA DE A FACE BANi !!!! nu fi indiferent!!!!INCEARCA SI TU SI o sa ma cauti sa-mi multumesti!!!! NU te costa nimic nu iti ia foarte mult timp. Oricum stai toata ziua pe net...., nu strica sa incerci sa si primesti ceva pentru asta. Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu ? REPET...nici un LEU.....Solutia e foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Urmeaza pasii de mai jos si o sa ai niste venituri consistente: (NU AM CREZUT NICIODATA ATUNCI CAND VEDEAM RECLAME LA ASA CEVA-ZICEAM CA-S PROSTII-DAR UITE CA NU E ASA-AM INCERCAT SI EU SA VAD CARE E TREABA-SE PARE CA AVEAU DREPTATE)1. Mai intai copiaza acest link:http://B-U-X.net/?r=elisa2_4 2.Urmatorul pas e sa te inscrii (la register, dreapta sus ), completand toate casutele care apar acolo.La REFFERER scrii"elisa2_4"--. 3. Apesi pe Surf *** si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde ( secunde pe care ti le arata scurganduse in stanga sus de tot )...dupa aceste 30 de secunde scurse , chiar langa ele o sa iti indice imediat un cod ( ca ex. apare asa :"click qv")..in centrul paginii sus de tot se afla 4 sau 5 coduri... tu trebuie sa dai click pe codul care ti-a fost indicat . Pentru fiecare site pe care intri vei primi 0.01$ ....nu e mult...dar gandeste-te ca daca faci asta in fiecare zi e ceva..... De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti ( trebuie ) sa intri doar odata pe zi.. ( Retine !!! trebuie sa intri doar o singura data pe zi si sa dai click pe linkurile respective , in caz contrar , ti se va lua din castig cate $0,01 la fiecare link accesat din nou in aceeasi zi . Foarte important !!! ca venitul tau sa creasca considerabil trebuie sa gasesti cat mai multi oameni care sa se inscrie prin intermediul tau si sa acceseze si ei la randul lor aceste linkuri....la fiecare link accesat de ei primesti cate $0,01 » .Cu cat reusesti sa aduci mai multi oameni, cu atat iti cresc veniturile!!! 4. exemplu: » Tu dai click 10 *** /zi = $0.10 » 100 referrals (cei care se inscriu prin intermediul tau) dau click 10 ***/zi = $10.00 » Cistigul tau pe zi = $10.00 » Cistigul tau pe saptamina = $100.00 etc (e simplu) » 5.Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la 10$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe 'Payments'sau "cashout" si alegi suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi in 30 de zile lucratoare fie pe card Visa fie prin depozit bancar, in functie de cum vrei tu. Daca nu ai incredere ca o sa primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca nu e nici o problema cu retragerea banilor.6.Important este sa fi constant,sa intri in fiecare zi pe site si sa deschizi site-urile din 'surf ***'.... Cam astia ar fi pasii. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe care o sa intri platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti de asta.Eu sunt membru pe site-ul asta si pana acum fac 400 dolari pe luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile date de ei timp de 30 de secunde eu zic ca merita,e un venit frumusel si constant ... nu ezitatzi e pe bune !!! O sa-ti mai indice sa iti faci un cont pe alert pay pt luarea banilor,atunci cand te inregistrezi dar este simplu de facut. SUCCES!!! SI NU UITATI SA INTRATI IN FIECARE ZI SA DATI CLIK PE LINK-URI PENTRU A NU PIERDE NISTE BANI. SPOR LA BANI..
charlizee
Postat pe 9 August 2009 23:26
Oportunitate de castig aici: http://www.iq-test.ro/#296383
farahh
Postat pe 3 Octombrie 2009 15:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
JOB PART TIME! 1 De la: Jullia007 21 August 2009 20:31
Pt toti cei care vor un venit suplimentar!!! 1 De la: abbytta 3 Noiembrie 2009 19:20
Facultate 10 De la: kudicafex81 16 Mai 2016 16:16
Scoala de cosmetica (Christine Valmy sau alte scoli) 1 De la: Ems096 11 Septembrie 2014 17:36
VideoChat De Acasa - Ce ati auzit despre asta si cum vi se pare? 1 De la: yoursecretfantasy17 13 August 2010 00:07