pareri pls

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
am o intrebare care ma tot macina....e posibil sa te plictisesti de o persoana pe care o iubesti?chiar daca relatia merge bine?eu sunt cu prietenul meu de un an si 9 luni si acum ne intelegem destul de bine,eu am renuntat la paranoia si nu mai sunt asa de geloasa,suntem fericiti.dar acum o zi am avut o discutie in care el mi a zis k e posibil sa se plictiseasca de mine,sau eu de el,si k nu are de unde sa stie ce se va intampla.si ma gandesc...pentru ce ma mai chinui sa fiu pe placul lui daca poate la un moment dat se va plictisi?adica daca e totul ok...se poate duce totul pe apa sambetei asa pur si simplu?poate ar trebui sa fac unele lucruri care sa ii trezeasca mereu interesul pentru mine?as putea sa l fac sa ma vrea din c in c mai mult?mi se pare putin ciudat sa cer sfaturi pe tema asta,dar nu vreau sa dau totul si apoi sa sufar doar pt ca s a plictisit.
Raporteaza abuz de limbaj
cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

nu mai iti bate capul prea mult..traieste-ti clipa..nu sta cu frica...daca va iubiti si totul e ok...de ce iti faci griji?....nu se va plictisii.....incercati mereu sa comunicati..si faceti in fiecare zi sa fie o zi superba in viata voastra...
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you
ankpoly Avatarul lui ankpoly

13 mesaje

cum adica sa te chinui sa ii fii pe plac? fii tu insuti. incearca sa fi din nou fata care erai la inceputul relatiei si vei vedea ca nu se va plictisi de tine. poate si lui ii e teama ca te vei plictisi de el. mult succes in continuare
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

se numeste acomodare, cateodata e enervanta si merita cate ceva deosebit din cand in cand, dar e oarecum inevitabil si nu neaparat un lucru rau, daca ai pitici pe cap si nu poti accepta asa ceva il schimbi cand nu mai suporti si gata
kudika nu google, google kudika :->
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

damn double post
kudika nu google, google kudika :->
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

....oare cade drobu' de sare sau nu? ...
cam seamana cu povestea aia
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!