Cazare la Calimanesti sau Caciulata

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

luciamanta Avatarul lui luciamanta

14 mesaje
Oras: bucuresti

Buna, tuturor! Va rog mult de tot sa imi spuneti daca stiti un hotel sau o pensiune unde ma pot caza in conditii f. bune. Astept un raspuns si va multumesc anticipat. Va pup!
Raporteaza abuz de limbaj
LUCY
Fosta membra Kudika.ro
De la: luciamanta, la data 2009-07-30 14:52:18Buna, tuturor! Va rog mult de tot sa imi spuneti daca stiti un hotel sau o pensiune unde ma pot caza in conditii f. bune. Astept un raspuns si va multumesc anticipat. Va pup!

Hotelul ala cel mai mare din Caciulata ; am uitat cum ii spune, dar au conditii excelente chiar daca pe dinafara nu este renovat ( sau poate l-au renovat intre timp, nu am mai fost de 2 ani )
Nu cauta persoana cu care poti sa stai, caut-o pe cea fara de care nu poti sa stai !
Fosta membra Kudika.ro
De la: vas25, la data 2009-07-30 15:05:03
De la: luciamanta, la data 2009-07-30 14:52:18Buna, tuturor! Va rog mult de tot sa imi spuneti daca stiti un hotel sau o pensiune unde ma pot caza in conditii f. bune. Astept un raspuns si va multumesc anticipat. Va pup!

Hotelul ala cel mai mare din Caciulata ; am uitat cum ii spune, dar au conditii excelente chiar daca pe dinafara nu este renovat ( sau poate l-au renovat intre timp, nu am mai fost de 2 ani )

nu l-au renovat tot asa este ............dar sunt destule pensiuni private care sunt destul de dragutze
nimeni nu ne poate face sa ne simtim inferiori fara permisunea noastra.