Setari Cookie-uri

ajutati-maaa

in urma cu 1an am intalnit un tip,la sc,pot sa zik ca era dragoste la prima vedere.fiind prof. era greu sa ajung sa vb cu el deastea...sper ca intelegeti...imi era f drag,intr-un final m- am interesat de el,am facut rost de nr lui de tel.am aflat ca are o rel de 5 ani..cu toate astea l-am sunat si am vb cu el cateva luni la tel..a durat ceva timp pana i-am zis cu adevarat cine sunt.defapt ma dadusem de gol cine sunt singura;)) cand a aflat din contra vreia sa vb cu mne si nu mai era asa tafnos si dur cand stia cu cne vorbeste.m-am intalnit cu el,am stat de vb,vorbeam la tel,pana cand am ajuns sa facem dragoste,nopti albe am avut pana acum frumoase impreuna,eu tin mult la el chiar f mult.am un prieten de 3 ani si ceva...nu stiu ce sa fac...mie gandul la el zi si noapte..problema este ca el e foarte rezervat..nu prea vb de rel lui..mi-a zis o data ca pur si simplu nu se mai inteleg si gata. eu il vreau pt toate viata..ce sa fac ..se poarta frumos cu mne, daca i cer explicatii i-mi da,deci nu e problema,insa cu toate acestea ne intalnim pe ascuns ..as vrea ceva mai mult..eu am terminat sc ,el are 26 ani eu 21,cred ca ne potrivim insa nu vorbim despre relatiile pe care le avem..nu stiu..nu avem timp..ne int seara..apoi mai vb la tel ..insa nu de sentimente.vb pe mess,radem ne simtim bn impreuna este un om extraordinar din toate punctele de vedere,ce sa fac ?eu sunt taur el e rac ..
larisaaaa
Postat pe 31 Iulie 2009 10:57
De la: ramonnneeelll, la data 2009-07-31 10:57:28in urma cu 1an am intalnit un tip,la sc,pot sa zik ca era dragoste la prima vedere.fiind prof. era greu sa ajung sa vb cu el deastea...sper ca intelegeti...imi era f drag,intr-un final m- am interesat de el,am facut rost de nr lui de tel.am aflat ca are o rel de 5 ani..cu toate astea l-am sunat si am vb cu el cateva luni la tel..a durat ceva timp pana i-am zis cu adevarat cine sunt.defapt ma dadusem de gol cine sunt singura;)) cand a aflat din contra vreia sa vb cu mne si nu mai era asa tafnos si dur cand stia cu cne vorbeste.m-am intalnit cu el,am stat de vb,vorbeam la tel,pana cand am ajuns sa facem dragoste,nopti albe am avut pana acum frumoase impreuna,eu tin mult la el chiar f mult.am un prieten de 3 ani si ceva...nu stiu ce sa fac...mie gandul la el zi si noapte..problema este ca el e foarte rezervat..nu prea vb de rel lui..mi-a zis o data ca pur si simplu nu se mai inteleg si gata. eu il vreau pt toate viata..ce sa fac ..se poarta frumos cu mne, daca i cer explicatii i-mi da,deci nu e problema,insa cu toate acestea ne intalnim pe ascuns ..as vrea ceva mai mult..eu am terminat sc ,el are 26 ani eu 21,cred ca ne potrivim insa nu vorbim despre relatiile pe care le avem..nu stiu..nu avem timp..ne int seara..apoi mai vb la tel ..insa nu de sentimente.vb pe mess,radem ne simtim bn impreuna este un om extraordinar din toate punctele de vedere,ce sa fac ?eu sunt taur el e rac ..




si daca tu esti taur si el este rac noi ar trebui sa-ti spunem ce sa faci?
anybody
Postat pe 31 Iulie 2009 11:03
De la: larisaaaa, la data 2009-07-31 10:57:28in urma cu 1an am intalnit un tip,la sc,pot sa zik ca era dragoste la prima vedere.fiind prof. era greu sa ajung sa vb cu el deastea...sper ca intelegeti...imi era f drag,intr-un final m- am interesat de el,am facut rost de nr lui de tel.am aflat ca are o rel de 5 ani..cu toate astea l-am sunat si am vb cu el cateva luni la tel..a durat ceva timp pana i-am zis cu adevarat cine sunt.defapt ma dadusem de gol cine sunt singura;)) cand a aflat din contra vreia sa vb cu mne si nu mai era asa tafnos si dur cand stia cu cne vorbeste.m-am intalnit cu el,am stat de vb,vorbeam la tel,pana cand am ajuns sa facem dragoste,nopti albe am avut pana acum frumoase impreuna,eu tin mult la el chiar f mult.am un prieten de 3 ani si ceva...nu stiu ce sa fac...mie gandul la el zi si noapte..problema este ca el e foarte rezervat..nu prea vb de rel lui..mi-a zis o data ca pur si simplu nu se mai inteleg si gata. eu il vreau pt toate viata..ce sa fac ..se poarta frumos cu mne, daca i cer explicatii i-mi da,deci nu e problema,insa cu toate acestea ne intalnim pe ascuns ..as vrea ceva mai mult..eu am terminat sc ,el are 26 ani eu 21,cred ca ne potrivim insa nu vorbim despre relatiile pe care le avem..nu stiu..nu avem timp..ne int seara..apoi mai vb la tel ..insa nu de sentimente.vb pe mess,radem ne simtim bn impreuna este un om extraordinar din toate punctele de vedere,ce sa fac ?eu sunt taur el e rac ..


uffff

iarasi povesti de genul asta ........

pai singura ar trebui sa sti ........!!!atata timp cat esti intr-o relatie(pe care ai tradat-o deja) si cauti un alt barbat e grav ............!!!!!!!!!!

si cu amantul o sa procedezi la fel ????????!!!!!!!!!!!!
BBFluturas
Postat pe 31 Iulie 2009 11:08
desparte-te de iubitul tau....si i-al pe prof, parerea mea...acuma fiecare face ce vrea...vezi care iti place mai mult...dar dupa ce ai scris...stiu ca e mult 3 ani si ceva...dar...il inseli si..mai bn te desparti si gata....succes orice decizie pe care o vei lua e cea mai buna
danaeu
Postat pe 31 Iulie 2009 11:19
dar....profu e deacort sa rupa relatia cu aceea femeie? esti sigura, ati vb despre asta?
danaeu
Postat pe 31 Iulie 2009 11:21
De la: danaeu, la data 2009-07-31 11:21:11dar....profu e deacort sa rupa relatia cu aceea femeie? esti sigura, ati vb despre asta?
pai nu am vb desprea asta...insa el mi-a zis ca pur si simplu nu se mai inteleg...acum nu stiu ce sa cred din asta..
larisaaaa
Postat pe 31 Iulie 2009 11:39
pana la urma cum sa terminat totul???? ce s-a intamplat?
danaeu
Postat pe 14 Aprilie 2010 14:24
buna sunt noua pe aici si as vrea si eu niste sfaturi....eu vb cu un baiat de 2 ani aproape e mai mare de cat mn cu 4 ani...ma iubeste...si ma alinta de multe ori...dar ieri cand am fost la el nu o prea vrut sa steea cu mn nici nu mai vrea sa raspunda la sms sau la massurile care i le las...ce o fii cu el am facut eu cv gresit...???el sp ca nu are nimik dar mie nu mi se pare nu e in caracterul lui sa faca asta....el akm 2 ani era un mare vagabont bea,fuma,merge in cluburi, nu mergea acasa cu zilele....iar de cand stau eu cu el sa schimbat akm se pare ca o ia de la capat....ce sa cred???ajutatimaaaaaaa va rogggg!!!!!!!
bimba_ina_yahoo_com
Postat pe 18 Aprilie 2010 12:02
eu cred ca meriti sa patesti acelasi lucru pe care il faci tu cu actualul prieten si nu cred ca poate cineva sa ma contrazica...
simarik
Postat pe 22 Aprilie 2010 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copilarie sau Seriozitate?! 1 De la: kudika_14236 16 August 2012 19:06
ce rochie sa port? 3 De la: yumalai 14 Mai 2009 17:11
salut fetelor 3 De la: kudika_979787 19 Ianuarie 2015 07:29
ma simt urata 107 De la: Nurgya 20 Ianuarie 2010 12:32
fetelor ajutati-maaa!! 2 De la: myrrwna 10 Mai 2009 10:52