reclama sau nu

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

hotvamp82 Avatarul lui hotvamp82

3 mesaje

am vazut k cei de la 4passion.ro promoveaza un nou site www.obsessive.ro , inca nu am comandat ... ce stiti despre site?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Tocmai am vazut siteul si mi se par frumoase lenjeriile Voi comanda ceva pentru a vedea daca sunt de calitate.
kudika098047 Avatarul lui kudika098047

6 mesaje

Pai mai pot aduga si eu un site dragut de unde puteti cumpara lenjerie Triumph. www.magazinuldelenjerie.ro
kudika115253 Avatarul lui kudika115253

14 mesaje

De la: hotvamp82, la data 2009-08-03 12:00:29am vazut k cei de la 4passion.ro promoveaza un nou site www.obsessive.ro , inca nu am comandat ... ce stiti despre site?

Poti incerca si pe www.tierra.ro. un site super ok. Spun asta din prisma uneia care a comadat de la ei si am fost foarte multumita. merita.
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

nerusinatelor cu d'astea umblati voi??
Casatoria e cauza principala a divortului.
kudika324836 Avatarul lui kudika324836

4 mesaje

Am descoperit un site de lenjerie intima care m-a cucerit, www.lenjerieintima.biz, destinat noua, femeilor, motiv pentru care vreau sa vi-l fac cunoscut si voua.
O zi frumoasa !
julien90 Avatarul lui julien90

7 mesaje

am comandat un set de lenjerie acum cateva zile o pastrez pentru o seara speciala asa ca pot adauga si eu pentru iubitoarele de lenjerie intima www.sexshop_romantic.ro
julien90 Avatarul lui julien90

7 mesaje

sa se stie ca asa e corect www.sexshop-romantic.ro
kudika_nikole Avatarul lui kudika_nikole

3568 mesaje
Oras: tg mures

Aparent sunt frumoase modelele insa eu prefer sa-mi achizitionez lenjeria intima direct din magazin - deoarece pot sa probez si sa vad dac-mi place. Orisicum gusturile nu se discuta ...
kudika_nikole Avatarul lui kudika_nikole

3568 mesaje
Oras: tg mures

Aparent sunt frumoase modelele insa eu prefer sa-mi achizitionez lenjeria intima direct din magazin - deoarece pot sa probez si sa vad dac-mi place. Orisicum gusturile nu se discuta ...
Fosta membra Kudika.ro
Stimate Domn / Doamnă:
Va multumim pentru timpul acordat. Suntem un producător profesionale de lenjerie de corp și oferă toate tipurile de sexy costume fine lenjerie pentru adulți, halate, tricouri, seturi de bikini, lenjerie de corp pentru barbati, femei chiloți, teddies, jartiere și jocuri corseters, brevete din PVC si piele, ciorapi măsura o varietate de cerințe. pentru a satisface lucrătorilor lor cu experiență, introducerea unor facilități de cusut și cele mai bune materiale de lux, ne-am castigat acreditarea tuturor clienților noștri. Capacitatea noastră de producție anuală este de mai mult de 1500000 de bucăți.

Puteți face direct comanda online. Dacă sunteți interesat în unele dintre elementele sau a plasa o comanda de la noi, va rugam sa nu ezitati sa ne contactati.

Întrebări frecvente
1.We accepta transport PayPal și picătură de 100% în condiții de siguranță ușă în ușă fără probleme.

Două. Livrare: DHL EMS TNT UPS, etc în termen de 3-7 zile.

3.The mai mult pentru, preț mai ieftin vei primi.

4.Plata: Paypal, Western Union, Money Gram, T / T, etc.

5.Package expediate în 48 de ore, cât mai curând posibil, clienții numărul de urmărire e-mail.

6.Sample pentru a lua examenul atunci când și testul de calitate noastre, putem face mai mult și raportul de afaceri pe termen lung cu u în viitor.

7.Our minimă este de $ 100, ordine mixtă de sprijin.

8.Our Email / MSN: marisa@lingerieocean.com;

Nostru de telefon :086-18065437875.
Site-ul nostru: www.lingerieocean.com

Va vom raspunde imediat!
Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți nevoie de asistență suplimentară sau dacă aveți întrebări.
Salutari
Fosta membra Kudika.ro
Furniza toate tipurile de Sexy Dress & Lenjerie & haine

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producător de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de fin lenjerie sexy de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru bărbați , chiloți de damă , teddies , seturi de jartieră și corseters , PVC de brevete și piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea de lucrători cu experiență , introducerea de facilități de cusut de top si folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea de toți clienții noștri . Producția noastră anuală este de peste 1.500.000 de piese .
FAQ
1.We accepta paypal și picătură de transport maritim de 100% în condiții de siguranță ușă în ușă fără probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc în termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis în 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmărire număr .

6.Sample pentru testare accepta , Când u testa calitatea noastră , atunci putem face mai mult și de lungă de afaceri pe termen lung cu u în continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixtă este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@lingerieocean.com ;

Nostru de telefon :086 - 18065437875 .

www.lingerieocean.com
Fosta membra Kudika.ro
un magazin nou cu lenjerie intima sexy de calitate foarte buna si preturi avantajoase am gasit pe www.fashionguest.ro
Titanika Avatarul lui Titanika

8915 mesaje

face si discount?
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Titanika, la data 2013-12-12 14:30:20face si discount?
nu face...pt ca e Firma serioasa

8915 mesaje

De la: kudika_943488, la data 2013-12-12 14:36:17

macar garantie daca-s seriosi!?
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
alandalaportocala Avatarul lui alandalaportocala

1175 mesaje

De la: Titanika, la data 2013-12-12 15:05:17

garantie pe viata
Toate literele lipsa le-am mâncat de foame. Toate greselile le-am facut cu rea intentie.
Fosta membra Kudika.ro

Cere si ti se va da

8915 mesaje

De la: kudika_943488, la data 2013-12-12 15:13:37

Cere si ti se va da

numai cer nik,iau totul de gata!!!
Adrian_Mugurel_Toma_1 Avatarul lui Adrian_Mugurel_Toma_1

2 mesaje

Sunt frumoase insa mie cel mai mult mi-au placut la Baby-Doll baby-doll.ro/lenjerie-intima
kudika_972165 Avatarul lui kudika_972165

6 mesaje

Beauty is woman's nature, fashion sexy underwear, to highlight the perfect female figure from China www.citysexylingerie.com the creation and production of excellent quality and good underwear, looking for lingerie wholesale? Offers low, fast and secure purchase options available on this site wholesale sexy lingerie