Setari Cookie-uri

Afrodisiacele - ce functioneaza?

½Am o relatie stabila de ceva vreme, insa m-am decis sa-mi condimentez viata sexuala. Idei sint multe, insa nu stiu de unde sa incep. M-am gindit si la afrodisiace si am sarit pe net sa citesc cam ce s-a scris in materie. Problema e ca majoritatea sint fie mituri, fie scenarii rasuflate de filme siropoase , fie nu sint disponibile in ro.

Din experienta voastra, din ce-ati citit/auzit de la altii, care afrodisiace functioneaza si care nu?½

Citeste: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/32940/Afrodisiacele-ce-functioneaza.html#ixzz3HPz3RBFE

O rochie sexi, o fustã sexi. Pantofi / sandale cu toc. Un ruj roºu, o ojã roºie. Un dres sexi.


Lenjeria intimã sexi condimenteazã viaþa sexualã GARANTAT. ªi, DA, ESTE un afrodiziac. Folosiþi-o cu mare încredere!
kudika_974362
Postat pe 28 Octombrie 2014 08:26
De la: kudika_974362, la data 2014-10-28 08:26:19½Am o relatie stabila de ceva vreme, insa m-am decis sa-mi condimentez viata sexuala. Idei sint multe, insa nu stiu de unde sa incep. M-am gindit si la afrodisiace si am sarit pe net sa citesc cam ce s-a scris in materie. Problema e ca majoritatea sint fie mituri, fie scenarii rasuflate de filme siropoase , fie nu sint disponibile in ro.

Din experienta voastra, din ce-ati citit/auzit de la altii, care afrodisiace functioneaza si care nu?½

Citeste: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/32940/Afrodisiacele-ce-functioneaza.html#ixzz3HPz3RBFE

O rochie sexi, o fustã sexi. Pantofi / sandale cu toc. Un ruj roºu, o ojã roºie. Un dres sexi.


Lenjeria intimã sexi condimenteazã viaþa sexualã GARANTAT. ªi, DA, ESTE un afrodiziac. Folosiþi-o cu mare încredere!



Partenerul/partenera potrivit/potrivita ,alaturi de iubire sunt cel mai bun si eficient afrodisiac!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2014 08:27
www.gosexy.ro/ - Magazin Adult |Haine sexy| , |jucarii sexuale| si |accesorii| - Cu multe produse în stoc pentru orice placere sexuala, singura limita este imaginatia ta.

GoSexy
Postat pe 20 Decembrie 2014 06:07
De la: GoSexy, la data 2014-12-20 06:07:03www.gosexy.ro/ - Magazin Adult |Haine sexy| , |jucarii sexuale| si |accesorii| - Cu multe produse în stoc pentru orice placere sexuala, singura limita este imaginatia ta.



Nu e nevoie decat de o femeie adevarata si foarte feminina si de un barbat adevarat , tandru si afectuos ca sa nu mai fie nevoie de tampeniile voastre.
Arno_28
Postat pe 21 Decembrie 2014 08:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bodystocking / Catsuit 3 De la: kudika_974362 15 Septembrie 2015 21:19
Lenjerie intima on-line 14 De la: kudika115253 6 Aprilie 2016 10:43
hairstylist 2 De la: kudika334634 25 Noiembrie 2013 13:14
Opinia ta despre www.lenjerie.me, motor de cautare lenjerie intima 5 De la: Victoria_P 15 Septembrie 2015 21:21
Fii provocatoare si in concediu! 3 De la: Fiora 6 August 2012 11:42