IMPORTANT ! SI URGENT!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

omidutu Avatarul lui omidutu

128 mesaje

Este vreo sansa ca acest site sa fie plin de virusi??? si ca de fiecare data cand citim vreun mail provenit de la site sa ne umplem pe monstrii? spun asta pentru ca fara sa-mi dau seama si dintr-o data m-am cam umlut de virusi..trojeni peste trojeni..si de fiecare data cand incerc sa imi citesc mail-urile o ia antivirusul razna! o fi ceva in neregula cu calculatorul meu?sau site-ul e de vina!!
Raporteaza abuz de limbaj
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Site-ul asta nu are nimic.....probabil ai deschis vreun mail care continea virusi
aaaa....si incearca sa folosesti firefox in locul IE...e mai sanatos....pt computer
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: omidutu, la data 2009-08-06 00:48:18Este vreo sansa ca acest site sa fie plin de virusi??? si ca de fiecare data cand citim vreun mail provenit de la site sa ne umplem pe monstrii? spun asta pentru ca fara sa-mi dau seama si dintr-o data m-am cam umlut de virusi..trojeni peste trojeni..si de fiecare data cand incerc sa imi citesc mail-urile o ia antivirusul razna! o fi ceva in neregula cu calculatorul meu?sau site-ul e de vina!!

Nu e nimic imposibil.Scaneaza mai intai pc-ul cu antivirus totusi.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro
Site-ul se comporta destul de agresiv, ma refer la reclame, iar antivirusul tau daca este putin paranoic cand vede pisica neagra face trei pasi inapoi...stai fara grija:)
mikela_my Avatarul lui mikela_my

991 mesaje

SI DE CE POSTEZI LA SEX? ...O FI VREUN VIRUS SEXOIAN
joni_1 Avatarul lui joni_1

43 mesaje

De la: mikela_my, la data 2009-08-06 09:44:54SI DE CE POSTEZI LA SEX? ...O FI VREUN VIRUS SEXOIAN

vezi cum ti mausul sa nu se transmita

991 mesaje

eu il am de mult...nu ma vait
Fosta membra Kudika.ro
De la: mikela_my, la data 2009-08-06 10:01:06eu il am de mult...nu ma vait

iezact si d'aia exista ore la care vrei nu vrei stai cu cracii desfacuti ca na isi face virusu de cap!
Fosta membra Kudika.ro
De la: omidutu, la data 2009-08-06 00:48:18Este vreo sansa ca acest site sa fie plin de virusi??? si ca de fiecare data cand citim vreun mail provenit de la site sa ne umplem pe monstrii? spun asta pentru ca fara sa-mi dau seama si dintr-o data m-am cam umlut de virusi..trojeni peste trojeni..si de fiecare data cand incerc sa imi citesc mail-urile o ia antivirusul razna! o fi ceva in neregula cu calculatorul meu?sau site-ul e de vina!!

Nu cred ca acest site ar fi de vina. Poate ai descarcat niste chestii ciudatele de pe net si n-ai bagat de seama ca ai agatat si niscaiva troieni.

Ai grija pe ce site-uri navighezi si ce anume descarci de pe net. Bafta.
Fiecare zi e minunata!

991 mesaje

sunt niste virusi pe aici ai simt.....sunt fenomenii stranii ce umbla in troiene doi cite doi....red...tu ai vazut ce vad eu...citi virusi pe aici
Fosta membra Kudika.ro
De la: mikela_my, la data 2009-08-06 10:31:37sunt niste virusi pe aici ai simt.....sunt fenomenii stranii ce umbla in troiene doi cite doi....red...tu ai vazut ce vad eu...citi virusi pe aici

da da da este multi care este!

991 mesaje

43 mesaje

De la: mikela_my, la data 2009-08-06 10:31:37sunt niste virusi pe aici ai simt.....sunt fenomenii stranii ce umbla in troiene doi cite doi....red...tu ai vazut ce vad eu...citi virusi pe aici

inchide gura sa nu iei ah1n1

991 mesaje

joni ma urmaresti va sa zica sa nu iei tu 3 in 1.....

43 mesaje

De la: mikela_my, la data 2009-08-06 10:37:54joni ma urmaresti va sa zica sa nu iei tu 3 in 1.....

nu te urmaresc dar imi esti simpatica

991 mesaje

ok..credeam ca te iei de viata mea...ca jar mincai
Fosta membra Kudika.ro
Eu nu cred asa ceva ceea ce a ai spus u omitiu , dar in fine , daca ai deschis la spam si ai dat click pe cine stie ce site plin de exe-uri ascunse in reclame , te ai lins pe bot , dar pt orice eventualitate netul e plin de asemenea chestii diferenta o face protectia de la browser ca daca folosesti IE e frecare de menta
Andreiutza
Semnatura?......Tot ce e rau si mai bun pe lumea asta se afla in sufletul meu
felixturists Avatarul lui felixturists

4 mesaje
Oras: bucuresti

Buna. Sunt mai multe cauze deci si mai multe efecte:
Poate fi calculatorul slab si proiectat dificil cu un antivirus care nu suporta
caracteristicile acestuia, performanta viteza-memorie-timp de reactie.
Cu cat instalezi mai mult antiviusi se vor "jena", interfera, superviza reciproc
pentru ca lucreaza in paralel modulele de analiza.
Daca ti-e teama de virusi poti sa incerci sa ii studiezi, sunt peste 27 de generatii
dar in alt sens, informatica pura interactiva si practica:
mici module proiectate in C sau C++ sau Visual Basic care au nucleu de transmietere
si replicare/reproducere, tehnica polimorfica- de modificare a codului, sau hidding,
stealth- de ascundere si alte 25 de comportamente.
Ai putea sa incerci sa instalezi un firewall Comodo sau Zonelabs
www.zonelabs.com
un program de scanare antivirus nou www.free-av.com
si un antispyware de pe www.spybot.org plus un winpatrol 9.8-11
de pe www.oldversion.com
Exista si alte programe mai avansate cum este www.emsisoft.com
cu care poti vedea efectiv pe ce port din cele 65500 esti controlat(a)
si care program face acea activitate de care te temi.
In orice caz pericolul exista la orice windows, mai securizate fiind Linux
din generatia www.slax.org
Daca ai un bitdefender instalat, el poate sa dea si multe alarme false
depinde si cat de performant este software dar si computerul hard.

Felixstarsoft Antivirus artel.co.nr
Fosta membra Kudika.ro
ba eu zic ca are un pc alergic la sex...si degeaba incerci sa schimbi tusea cu junghiul pt ca la primavara cand hormonii pe 64 de bitzi vor incepe din nou sa alerge atunci va fi vai si amar de capul ce se arunca cu fundul inainte...nu mai sunt calculatoarele romantice ca pe vremuri, ehe taica!!!

991 mesaje

sa apese f1ut ...f2ut ....poate dispar virusi
Fosta membra Kudika.ro
Virusi, muuulti, daaaaaa. Sigur sunt virusi pe aici.
Singurul secret al existentei este sa nu iti fie teama. Niciodata sa nu iti fie teama de ce vei deveni

3916 mesaje

oare este vreun antivirus bun?....pt virusii astia cu doua picioare
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

instaleaza nod32 free trial si vezi ce ai.
kudika nu google, google kudika :->
Fosta membra Kudika.ro
Felix nodul 32 trialul cred ca nu prea e bun , ii recomand cu licenta
Semnatura?......Tot ce e rau si mai bun pe lumea asta se afla in sufletul meu
omidutu Avatarul lui omidutu

128 mesaje

De la: felixturists, la data 2009-08-06 10:53:21Buna. Sunt mai multe cauze deci si mai multe efecte:
Poate fi calculatorul slab si proiectat dificil cu un antivirus care nu suporta
caracteristicile acestuia, performanta viteza-memorie-timp de reactie.
Cu cat instalezi mai mult antiviusi se vor "jena", interfera, superviza reciproc
pentru ca lucreaza in paralel modulele de analiza.
Daca ti-e teama de virusi poti sa incerci sa ii studiezi, sunt peste 27 de generatii
dar in alt sens, informatica pura interactiva si practica:
mici module proiectate in C sau C++ sau Visual Basic care au nucleu de transmietere
si replicare/reproducere, tehnica polimorfica- de modificare a codului, sau hidding,
stealth- de ascundere si alte 25 de comportamente.
Ai putea sa incerci sa instalezi un firewall Comodo sau Zonelabs
www.zonelabs.com
un program de scanare antivirus nou www.free-av.com
si un antispyware de pe www.spybot.org plus un winpatrol 9.8-11
de pe www.oldversion.com
Exista si alte programe mai avansate cum este www.emsisoft.com
cu care poti vedea efectiv pe ce port din cele 65500 esti controlat(a)
si care program face acea activitate de care te temi.
In orice caz pericolul exista la orice windows, mai securizate fiind Linux
din generatia www.slax.org
Daca ai un bitdefender instalat, el poate sa dea si multe alarme false
depinde si cat de performant este software dar si computerul hard.

Felixstarsoft Antivirus artel.co.nr

Sincer..nu am inteles nimic din ce ai zis..dar macar am sa incerc sa iau poate alt antivirus de pe net..acum am avira doar ce l-am downloadat deoarece aveam nod32 si mi-a cam disparut din calculator am deschis acest subiect pentru ca nu am intrat decat pe site-urile: garbo, eva si kudika.nu am deschis niciun spam sau bulk pentru ca stiu ca sunt virusi de obicei si m-am trezit ca am chiriasi in calculator!mi s-a parut un pic ciudat..

3916 mesaje

Atunci probabil ca ai primit prin mail ceva...adica ai deschis un mail care continea virus...