Setari Cookie-uri

:(

Am pierdut pe cineva foarte drag .. care mi`a fost alaturi in fiecare zi a vietii mele. acum imi este atat de greu sa accept.uneori ma gandesc in noapte si nu pot sa cred k acea pers nu mai este pe acest pamant.imi este atat de dor de acea pers.de cand s-a dus pur s simplu nu mai e la fel ... parca ieri umbla prin casa acum s-a transformat in inger:( el i sa alaturat lui Dumnezeu cu o saptamana inainte de Paste dar eu nu pot sa trec peste :( ... si as aprecia daca mi-ati spune niste metode sa nu mai ma pot gandi asa des ..
Geooooo
Postat pe 19 August 2009 16:46
nu exista medicament...nici metode....
timpul este insa un ajutor bun...el te va ajuta sa treci mai usor,crede-ma
matracucu
Postat pe 19 August 2009 16:50
Faza e ca a murit asa pur si simplu .. nu a suferit niciodata de nimic.niciodata nu a zis ma doare picioaru sau ceva de genul.Si in ziua in care a murit ma sunase de dimineata ..glumea cu mine era foarte vesel si eu nu prea aveam chef de el si cautam sa inchid kt mai repede .. daca as fi stiut ca aceea era ultima noastra conversatie .. ma simt uneori vinovata si prost fatza de el ... :( imi lipseste enorm
Geooooo
Postat pe 19 August 2009 21:23
gandeste-te ca e mereu langa tine,nu te va mai parasi nici macar o clipa si ca are grija de tine :) .eu prin asta incerc sa trec mai departe peste acelasi hop.e fericit unde e, sunt sigura de chestia asta, si va gasi el metode sa ia legatura cu mine .... si sa imi reaminteasca ca mereu m-a iubit
SOrySo
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:22
viatza e grea uneori fara sa vrei.... Gandeste`te si la uh si plus aceea persoana e in cer acuma..gandeste`te ca te vegheaza de sus, vrea sa nu suferi... atunci cand suferi tu sufera si el...daca ii vrei binele lasa`l sa se odihneasca in pace. Trezeste`te la viatza ce`a fost a fost si nu va mai fii... Daca uh vrei sa nu mai suferi sa zic asa tre sa vrei cu adevarat acest lucru... Daca vrei un lucru cu adevarat in obtii..........
diutza10
Postat pe 4 Septembrie 2009 19:08
cel mai greu este cand pierzi pe cineva drag dar trebuie sa privesti inainte si sa te gandesti ca acea persoana tine la tine de oriunde s-ar afla, timpul vindeca toate ranile chiar si pe cele mai adanci
yumy
Postat pe 4 Septembrie 2009 20:00
PRESUPUN CA SI ACEA PERSOANA, DUMNEZEU SA O IERTE, TE IUBEA LA FEL SI NU CRED CA I-AR FI PLACUT SA TE VADA TRIST(TRISTA) MEREU. GANDESTE-TE CA TE IUBEA CAND ERAI PLIN DE VIATA SI NU SECAT DE DURERE. DECI FII IAR OMUL PLIN DE VIATA SI TE VEI SIMTI MAI BINE STIIND CA SI ACEA PERSOANA TE VEDE DE ACOLO DE SUS SI SE BUCURA PENTRU TINE. SUCCES!!!
GABYTA13
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:11
incearca s ati ocupi timpul cu o activitate care ti place
sa comunici pe mess
sa gasesti un joc interesant...etc
si eu trec prin cam aceas situatie ...
da i sansa altei pers sa ti fie alaturi povestestei ce s a intamplat si io a incetul cu incetul sa va cunosteti poate cine stie....
kudika064883
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:11
si cel mai important am trecut si eu prin multe nu numai prin asta dar am mers mai departe spunand mereu "nu am voie sa cedez"
kudika064883
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:13
multumesc mult pentru sfaturi .. dar uitati si voi cum este Dumnezeu uneori .. rau pot spune ii ia mereu pe cei buni .. de curand am mai avut un deces in familie .. un var de 19 ani .. un baat exeptional luase 9-50 la bac intrase la facultate cu 9.65 .. am 2 decese unul dupa altul imi e greu dar voi asculta sfatrile voastre si voi incerca sa nu mai ma gandesc multumesc mult
Geooooo
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:59
De la: Geooooo, la data 2009-09-27 22:59:41multumesc mult pentru sfaturi .. dar uitati si voi cum este Dumnezeu uneori .. rau pot spune ii ia mereu pe cei buni .. de curand am mai avut un deces in familie .. un var de 19 ani .. un baat exeptional luase 9-50 la bac intrase la facultate cu 9.65 .. am 2 decese unul dupa altul imi e greu dar voi asculta sfatrile voastre si voi incerca sa nu mai ma gandesc multumesc mult

imi pare rau dar asta e viata nu este doar roz si trebuie sa inveti sa fii puternica
yumy
Postat pe 28 Septembrie 2009 08:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 10 De la: cristinarudi 17 Iunie 2009 00:41
Blugi talie inalta..heeelp !!! 9 De la: monica166407 18 Aprilie 2010 23:53
deci.. 2 De la: anna_zece 24 Septembrie 2009 13:58
Cum pot sa intru in meil meu daca cineva mi-a schimbat parola ! 2 De la: blair 9 Mai 2009 12:32
Barbatul Gemeni - Femeia Peste 1 De la: BaybeLuV 3 Mai 2010 00:12