Setari Cookie-uri

Sapun 100% natural

Fetelor, folositi produse naturale, gen sapunuri, sampoane, creme?

Dar naturale 100%, nu prostii de genul Lush, cu coloranti (cu multe numere), parabeni si alte cele. Ma refer la sapunuri 100% naturale, fara chimicale, fara coloranti, fara conservanti.

Pe mine ma intereseaza povestea asta de vreun an, cam asa, si as vrea sa discutam despre asta. Produse, arome, idei originale, game de sapunuri naturale, producatori, tot ce putem.

Va provoc la o dezbatere naturala! :)

juliawithlove
Postat pe 20 August 2009 15:52
Buna Julia, eu folosesc, le prefer pe cele afrodisiace, mi-am comandat online de la profesionalcosmetics.ro .am avut cu floare de lotus, cu ciocolata alba si neagra si cu iasomie. doamne iti vine sa le mananci, mi-au parfumat toata casa!!!! sunt 100% naturale- acesta a fost motivul care m-a determinat sa le cumpar insa sunt si extraordinare.

pe cel afrodisiac chiar l-am folosit, mi-am asteptat iubitul cu cada plina cu spuma, in jr era un parfum extraordinar de la sapunel- poate nu ma credeti dar a umplut toata camera de parfum., am pus si lumanarele, a fost extra super!!!


lacrimma2010
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:27
Buna Julia, eu folosesc, le prefer pe cele afrodisiace, mi-am comandat online de la profesionalcosmetics.ro .am avut cu floare de lotus, cu ciocolata alba si neagra si cu iasomie. doamne iti vine sa le mananci, mi-au parfumat toata casa!!!! sunt 100% naturale- acesta a fost motivul care m-a determinat sa le cumpar insa sunt si extraordinare.

pe cel afrodisiac chiar l-am folosit, mi-am asteptat iubitul cu cada plina cu spuma, in jr era un parfum extraordinar de la sapunel- poate nu ma credeti dar a umplut toata camera de parfum., am pus si lumanarele, a fost extra super!!!


lacrimma2010
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fond de ten pt. piele grasa 29 De la: kudika_975474 5 Decembrie 2016 10:37
PRODUSE BIO 5 De la: kudika226898 5 August 2010 18:06
Produse Avon 1 De la: Purple_AvonCosmetics 7 August 2010 16:00
Ser tratament pentru refacere ºi lifting facial - oriflame 3 De la: kudika226898 20 Noiembrie 2010 13:48
Atentie!! 19 De la: dandanaua_reloaded 16 Octombrie 2009 16:46