Setari Cookie-uri

am nevoie de un raspuns...

am 17 ani si de la 12 ani vorbesc cu un baiat. era cel mai frumos si popular baiat din scoala si s-a combinat cu mine doar pentru bani.
dupa 2 ani am reusit sa il fac sa ma iubeasca dar au fost multe lucruri prin care am trecut. m-a inselat ingrozitor de mult. si eu pe el... insa am ramas impreuna. scum eu nu mai am "voie" sa ies din casa decat cu el, nu mai am prietene, si nici macar nu mai stiu sa gasesc un subiect de conversatie cu cineva. nu sunt fericita dar il iubesc enorm. fac orice pt el dar in mare parte primesc in schimb doar injuraturi, batai si multe altle. asa e felul lui dar nu stiu cat il mai pot accepta. a fost singurul baiat din viata mea si este in continuare. tot ce ma tine langa el sunt planurile noastre de a ne lua o casa si sa ne casatorim peste vreo 2-3 ani. nu mai stiu daca asta imi doresc. de multe ori zic ca o sa pun punct la tot dar nu pot. mie teama ca nu o sa am pe nimeni langa mine si nu suport singuratatea. nu as vrea decat sa se schimbe el dar cred k sper degeaba. am nevoie de un sfat. nu mai pot continua asa..
mady_papu
Postat pe 24 August 2009 23:30
omg....fata :O.....:D....ai 17 ani:O:OO:...cum poti sa te gandesti la casatorie:O???eu zic sa il lasi balta si sa iti traiesti viatza...chiar dk tu il iubesti...din cate ai zis separe k el nu prea...iti pierzi cei mai frumosi ani din viata alaturi de o persoana care nu merita.....eu zic sa il lasi,,,pentru k intro buna zi vei gasi pe cineva care te iubeste si care te merita!!!
sm0keAlot
Postat pe 25 August 2009 19:48
Booonnn...Ti-am inteles problema...intr-un fel...Dar am o maaare dilema: ce dumnezeu cauta topicul asta la "Moda"?!
amr2009
Postat pe 25 August 2009 19:52
Lasaaaaaaaaaaaaa-l nu te merita
hapciucalipta
Postat pe 28 August 2009 17:23
este total aiurea ca din cauza unui baiat sa te schimbi si ma refer la faptul k te a sch in rau adik nu mai iesi din casa????????ar trebui sa iei atitudine
sabatini
Postat pe 28 August 2009 18:27
poi tre sa faci ceea ce iti zice inima... Uh traiesti cu lumea???... Daca uh crezi ca e baiatul care te`ar putea iubi pana la infinit si inapoi e oky... ....Sa stii ca nimeni nu ar putea decide in locul tau..doar uh stii ce e bine ptr uh;)
diutza10
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:55
uh...frige!!
geo_x
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:57
injuraturi si batai... stai sa vezi cum o sa fie dupa casatorie

parerea mea e ca daca te casatoresti cu el (nu-mi vine totusi sa cred ca spun asta unei fete de 17 ani.. ) o sa ajungi sa iti iei zilele
baiat_anonim
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:44
De la: baiat_anonim, la data 2009-09-11 10:44:58injuraturi si batai... stai sa vezi cum o sa fie dupa casatorie

parerea mea e ca daca te casatoresti cu el (nu-mi vine totusi sa cred ca spun asta unei fete de 17 ani.. ) o sa ajungi sa iti iei zilele
anamaria_brunetik
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:47
Iti propun ceva...mai bn ti-ai vedea de viata si...batai la 17 ani???? gandeste-te putin ce va fi dupa casatorie...un real cosmar crede-ma pe cuvant.Ai o viata inainte si timp pt toate.Nu-ti ruina tineretea in acest mod pt ca nu te vei mai intalni cu acesti ani inca o data
hellen30
Postat pe 16 Septembrie 2009 22:27
cautati-va un timp si discutati care ii dernju si daca mai ii posesiv cere ajutoru unei persoane foarte apropiata tie.
kudika069703
Postat pe 19 Septembrie 2009 22:14
De la: mady_papu, la data 2009-08-24 23:30:47am 17 ani si de la 12 ani vorbesc cu un baiat. era cel mai frumos si popular baiat din scoala si s-a combinat cu mine doar pentru bani.
dupa 2 ani am reusit sa il fac sa ma iubeasca dar au fost multe lucruri prin care am trecut. m-a inselat ingrozitor de mult. si eu pe el... insa am ramas impreuna. scum eu nu mai am "voie" sa ies din casa decat cu el, nu mai am prietene, si nici macar nu mai stiu sa gasesc un subiect de conversatie cu cineva. nu sunt fericita dar il iubesc enorm. fac orice pt el dar in mare parte primesc in schimb doar injuraturi, batai si multe altle. asa e felul lui dar nu stiu cat il mai pot accepta. a fost singurul baiat din viata mea si este in continuare. tot ce ma tine langa el sunt planurile noastre de a ne lua o casa si sa ne casatorim peste vreo 2-3 ani. nu mai stiu daca asta imi doresc. de multe ori zic ca o sa pun punct la tot dar nu pot. mie teama ca nu o sa am pe nimeni langa mine si nu suport singuratatea. nu as vrea decat sa se schimbe el dar cred k sper degeaba. am nevoie de un sfat. nu mai pot continua asa..
kudika336485
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:10
teas sfatui sal parasesti , si sati alegi un partener ce te iubeste , nu care tu-l iubesti , cel ce te iubeste va face orice pentru tine !!! succes
kudika336485
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:14
De la: amr2009, la data 2009-08-25 19:52:07Booonnn...Ti-am inteles problema...intr-un fel...Dar am o maaare dilema: ce dumnezeu cauta topicul asta la "Moda"?!

pentru ce e la moda ...treaba...ce nu te duce capul ?
BEL_AMY1
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:18
De la: mady_papu, la data 2009-08-24 23:30:47am 17 ani si de la 12 ani vorbesc cu un baiat. era cel mai frumos si popular baiat din scoala si s-a combinat cu mine doar pentru bani.
dupa 2 ani am reusit sa il fac sa ma iubeasca dar au fost multe lucruri prin care am trecut. m-a inselat ingrozitor de mult. si eu pe el... insa am ramas impreuna. scum eu nu mai am "voie" sa ies din casa decat cu el, nu mai am prietene, si nici macar nu mai stiu sa gasesc un subiect de conversatie cu cineva. nu sunt fericita dar il iubesc enorm. fac orice pt el dar in mare parte primesc in schimb doar injuraturi, batai si multe altle. asa e felul lui dar nu stiu cat il mai pot accepta. a fost singurul baiat din viata mea si este in continuare. tot ce ma tine langa el sunt planurile noastre de a ne lua o casa si sa ne casatorim peste vreo 2-3 ani. nu mai stiu daca asta imi doresc. de multe ori zic ca o sa pun punct la tot dar nu pot. mie teama ca nu o sa am pe nimeni langa mine si nu suport singuratatea. nu as vrea decat sa se schimbe el dar cred k sper degeaba. am nevoie de un sfat. nu mai pot continua asa..


draguta daca acuma sunt injuraturi si batai mai tarziu ceva va fi??? iti vinde casa si te lasa in curu gol (scuzati expresia) esti cumva marioneta lui??? asta nu se poate numi iubire .... cel putin nu din partea lui probabil din partea ta ... dar inclin sa cred ca ii cam cersesti iubirea si nu o vei primi deloc atata timp cat tu oo oferi totul pe tava trimite`l la munca sa vada cum se castiga banul nu sa astepte de la tine sa`i dai tu lui daca este instare sa f**a sa fie instare sa castige si bani parerea mea .... un sfat ... dai papucii si stai cuminte pe funduletu tau e mai bine pt tine la cei 17 anisori ai tai
brun3tu
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:20
offfffff/imi vine sa te bat,o viata ai si iti bati joc de ia/in primul rand sunteti prea mici pentru o relatie stabila,in al doilea rand daca va inselati ,va bateti ce rost mai are sa continuati relatia/continui relatia numai sa nu fi singura/si eu am fost singura la parinti si nu am disperat cu problema asta/mai gandeste-tece faci si scriene
denis_roxana
Postat pe 28 Decembrie 2010 07:03
UPS...CE INSEAMNA TINERETEA .....ESTE DOAR O PROBLEMA DE TIMP....BUCURA-TE DE ANII ASTIA SI LASA GANDURILE MARETE DE MARITIS.... CAUTA SA TE INDEPARTEZI DE TOT CE NU-TI DAO STARE DE BINE.SUCCES!
kudika342783
Postat pe 6 Ianuarie 2011 10:24
De la: mady_papu, la data 2009-08-24 23:30:47am 17 ani si de la 12 ani vorbesc cu un baiat. era cel mai frumos si popular baiat din scoala si s-a combinat cu mine doar pentru bani.
dupa 2 ani am reusit sa il fac sa ma iubeasca dar au fost multe lucruri prin care am trecut. m-a inselat ingrozitor de mult. si eu pe el... insa am ramas impreuna. scum eu nu mai am "voie" sa ies din casa decat cu el, nu mai am prietene, si nici macar nu mai stiu sa gasesc un subiect de conversatie cu cineva. nu sunt fericita dar il iubesc enorm. fac orice pt el dar in mare parte primesc in schimb doar injuraturi, batai si multe altle. asa e felul lui dar nu stiu cat il mai pot accepta. a fost singurul baiat din viata mea si este in continuare. tot ce ma tine langa el sunt planurile noastre de a ne lua o casa si sa ne casatorim peste vreo 2-3 ani. nu mai stiu daca asta imi doresc. de multe ori zic ca o sa pun punct la tot dar nu pot. mie teama ca nu o sa am pe nimeni langa mine si nu suport singuratatea. nu as vrea decat sa se schimbe el dar cred k sper degeaba. am nevoie de un sfat. nu mai pot continua asa..



Casa de piatra!!! Ioane pregateste repede actele de divort,situatie critica, cheama protv-ul, super reportaj iese. titlu: Asa numita Mady_papu' intra in coleziune cu sticla de wisky a numitului...Gica.ea inca il iubeste.de aceea Gica e internat la dezalcolizare sau la spitalul de nebuni. se va intoarce imediat pt a relua dragostea fenomenala dintre el si Mady.


Ioane lasa naibii actele alea.nu vezi ca trebuie un popa?asta isi va da duhul acum.Ioaneeee dar esti prost?adu si actele alea sa le aprindem in loc de lumanare.multam Ioane acum ia si lemnul ala de stejarcu diametrul= 65,48 cm si ofera-l cadou lui Gica ca ne-a dus fata in paradis. bine Ioane asta e tot.amin.
extravagant
Postat pe 6 Ianuarie 2011 10:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
roamni 8 De la: geo_xx 1 Decembrie 2009 11:16
am citit ca a aparut magazin PALMER'S in ro, dar unde??? 6 De la: Cassey 28 Decembrie 2008 22:42
munca in strainatate 2 De la: yumalai 19 Noiembrie 2009 14:06
Hy! 21 De la: Alinusha1 21 Aprilie 2010 11:54
ce haine arata fundul mare ?? 31 De la: Ame_ly 8 Mai 2011 21:32