Setari Cookie-uri

work from home

Ce parere aveti despre site-urile de tipul "work from home"? In ultima vreme primesc o groaza de alerte pe mail si sincer...stand acasa, ma cam tenteaza sa ma inscriu pe acel site (trebuie platita o anumita suma, bineinteles)...dar nu stiu cata incredere sa acord acestui lucru...Ati incercat ceva de genul acesta sau aveti cunostinte care au facut acest lucru?
kudika078632
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:21
De la: kudika078632, la data 2009-11-01 23:21:09Ce parere aveti despre site-urile de tipul "work from home"? In ultima vreme primesc o groaza de alerte pe mail si sincer...stand acasa, ma cam tenteaza sa ma inscriu pe acel site (trebuie platita o anumita suma, bineinteles)...dar nu stiu cata incredere sa acord acestui lucru...Ati incercat ceva de genul acesta sau aveti cunostinte care au facut acest lucru?


Ok e misto sa lucrezi acasa... alea alea... dar de ce sa dai tu o suma ca sa lucrezi pt ei?
wews
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:24
Trebuie platita acea suma pentru a intra in posesia bazei de date cu firmele din care eu voi alege cu care sa lucrez si pentru a primi instructiunile referitoare la acest job "work from home".
www.quickpaidsurveys.com/info/ ....daca ai rabdare sa-ti arunci un ochi...si sa-mi spui ce parere ai.
B_V
Postat pe 2 Noiembrie 2009 11:29

Ok e misto sa lucrezi acasa... alea alea... dar de ce sa dai tu o suma ca sa lucrezi pt ei? [/quote]

Trebuie platita acea suma pentru a intra in posesia bazei de date cu firmele din care eu voi alege cu care sa lucrez si pentru a primi instructiunile referitoare la acest job "work from home".
www.quickpaidsurveys.com/info/ ....daca ai rabdare sa-ti arunci un ochi...si sa-mi spui ce parere ai.
B_V
Postat pe 2 Noiembrie 2009 11:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat?... va rog! 9 De la: Amy_K 22 Noiembrie 2009 00:18
am si eu o mare dilema....... 6 De la: yumalai 9 Mai 2009 18:52
O problema 2 De la: kudika391230 11 Mai 2011 08:56
rochitza neagra ;)) 8 De la: nattalya 24 Aprilie 2009 18:52
simt ca nu mai vreau sa traiesc 11 De la: miss_darine 9 Ianuarie 2010 18:53