Setari Cookie-uri

SPUFF

De la: ella_c, la data 2009-08-29 09:13:41
De la: AMYSZY, la data 2009-08-29 08:00:39VREAU SA VA INTREB CE SUNT DACA MI-AM INSELAT IUBITUL ORIDECATE ORI AM AVUT OCAZIA. NU MA POT ABTINE. MA IA CU CALDURI SI PLEC NU II MAI RASPUND CATE O SAPTAMANA SI IMI FAC DE CAP. DAR EU IL IUBESC


Asta da iubire !
Cred ca intrebarea nu este pusa corect...Ar trebui sa intrebi " Cum sunt considerata daca imi insel iubitul...... "
Cred ca raspunsul este "nimfomana".


NIMFOMANÍE s.f. (Med.) Stare patologicã la femei și la animalele femele, manifestatã printr-o excitație sexualã exageratã. – Din fr. nymphomanie.
NIMFOMANÍE s.f. (Med.) Dorința irezistibilã și insațiabilã pentru actul sexual la femei sau la animalele femele; estromanie; metromanie (2) [în DN]; satiriazis. [Gen. -iei. / < fr. nymphomanie, cf. it. nimfomania, cf. gr. nymphe – nimfã, mania – manie].
NIMFOMANÍE s. f. exagerare a apetitului sexual la femei sau la unele animale femele; estromanie. (< fr. nymphomanie)
NumaiTu
Postat pe 18 Septembrie 2009 20:49
Raspunsul meu e...NEMULTUMITA!

Chiar daca ai fi ninfomana ( explicatia e mai sus!) ai putea face sex oricat doresti si cu iubitul tau...
NumaiTu
Postat pe 18 Septembrie 2009 20:54
De la: AMYSZY, la data 2009-08-29 08:00:39VREAU SA VA INTREB CE SUNT DACA MI-AM INSELAT IUBITUL ORIDECATE ORI AM AVUT OCAZIA. NU MA POT ABTINE. MA IA CU CALDURI SI PLEC NU II MAI RASPUND CATE O SAPTAMANA SI IMI FAC DE CAP. DAR EU IL IUBESC

Esti o cotoroanta moarta dupa puuuu.........lalalalalalaaaaaaaaaa
Apropo de spuf... "Hei, fatza de caine !"
Frankie_Zuzu
Postat pe 18 Septembrie 2009 21:01
De la: AMYSZY, la data 2009-08-29 08:00:39VREAU SA VA INTREB CE SUNT DACA MI-AM INSELAT IUBITUL ORIDECATE ORI AM AVUT OCAZIA. NU MA POT ABTINE. MA IA CU CALDURI SI PLEC NU II MAI RASPUND CATE O SAPTAMANA SI IMI FAC DE CAP. DAR EU IL IUBESC


Parerea mea umila, o spun cu bun simt: ai un viciu, si altii il au, nu esti singura, important e k il recunosti si stii k e rau si va trebui sa ai limita.
1. Dak ai ganduri de casatorie curand, e mai bine sa astepti ceva timp si sa te hotarasti ce vrei sa faci pt k nu esti pregatita pt fidelitate, si casatorita nu poti fi fericita nici tu nici el.
2. Inceark totusi sa vezi de ce faci asta, tre sa fie o CAUZA de.ti place: poate un exemplu negativ din familie, certuri acasa, parintii auroritari sau f inchisi, o trauma in copilarie ce te.a facut sa te resemnezi in relatii scurte pt a uita, ori iubitul nu te satisface cum iti doresti adik nu va potriviti in pat, sau poate e o slabiciune pt barbati si atat. POATE ESTI PRODUSUL A CEEA CE AI INVATAT SI AI VAZUT LA ALTII, N.AI AVUT UN MODEL BUN...si sa nu fie vina ta k faci asta.
3. A.l iubi nu e suficient si nu te vindeca si gata relatia va merge oricum. Uite o smecherie, tre s.o simti, sa ti.o impui k femeie dak iti pasa de corpul tau: cand e cheful mare de nu mai poti si ajungi in patul unuia frumusel, gandeste.te k te foloseste, se satisface el primul, te ia drept usoara si prostutza, poate are si un virus de hpv de ti.l da cadou, iar a doua zi rade cu amicii lui d pretatia ta...si asta nu e orgasm si nu inseamna k iti traiesti viata, se cheama bataie de joc. INVATA SA.TI FIE SCARBA DE UNELE CHESTII IN VIATA SI PRETUIESTE.TI CORPUL SI SUFLETUL PT K N.AI 2 VIETI SA TE INDREPTI.
smileforme_isa
Postat pe 19 Septembrie 2009 22:35
De la: AMYSZY, la data 2009-08-29 08:00:39VREAU SA VA INTREB CE SUNT DACA MI-AM INSELAT IUBITUL ORIDECATE ORI AM AVUT OCAZIA. NU MA POT ABTINE. MA IA CU CALDURI SI PLEC NU II MAI RASPUND CATE O SAPTAMANA SI IMI FAC DE CAP. DAR EU IL IUBESC


ESTI SIGURA CA VREI SA TI SPUN???
monaq
Postat pe 19 Septembrie 2009 22:42
De la: blussy, la data 2009-09-18 16:50:09
De la: kaamas, la data 2009-09-18 15:23:01
De la: AMYSZY, la data 2009-08-29 08:00:39VREAU SA VA INTREB CE SUNT DACA MI-AM INSELAT IUBITUL ORIDECATE ORI AM AVUT OCAZIA. NU MA POT ABTINE. MA IA CU CALDURI SI PLEC NU II MAI RASPUND CATE O SAPTAMANA SI IMI FAC DE CAP. DAR EU IL IUBESC

am citit tot felul de pareri.....cea mai tare a fost "esti nimfomana". atata timp cat nu urmaresti un scop si o faci pt tine este strict treaba ta si asa cum iti asumi placerile iti asumi si inerentele riscuri.se gasesc multi sa/si dea cu parerea . astia vor face ceva probabil la pensie. sa aiba spor. si atentie oameni buni! nu exista un articol cu aliniat in care sa specifica clar cum si in ce fel iubesti. cati oameni...atatea stiluri. restul tine de....decor.

ma bucur ca un barbat ii ia apararea initiatoarei topicului. sper sa gasesti si tu una... tot ca ea

F tare raspunsul tau....mi-l si inchpui stand la tv si ea vine din oras...."bine-ai venit draga,dar de ce-ai intarziat atata la coafor?" si raspunsul sa fie"la coafor am fost dimineatza draga,acum vin de la altul,care a fost dupa altul si inaintea lui a mai fost altul....si acum mi-e un somnnnnn....hai nb ,ne vedem dimi!Ce noroc am eu ca esti tu un barbat asa bun si permisiv de pot face tot ce-mi trece mie prin pat..asta...prin cap".....!!!
luyyzz
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:18
De la: luyyzz, la data 2009-09-21 00:18:44
De la: blussy, la data 2009-09-18 16:50:09
De la: kaamas, la data 2009-09-18 15:23:01
De la: AMYSZY, la data 2009-08-29 08:00:39VREAU SA VA INTREB CE SUNT DACA MI-AM INSELAT IUBITUL ORIDECATE ORI AM AVUT OCAZIA. NU MA POT ABTINE. MA IA CU CALDURI SI PLEC NU II MAI RASPUND CATE O SAPTAMANA SI IMI FAC DE CAP. DAR EU IL IUBESC

am citit tot felul de pareri.....cea mai tare a fost "esti nimfomana". atata timp cat nu urmaresti un scop si o faci pt tine este strict treaba ta si asa cum iti asumi placerile iti asumi si inerentele riscuri.se gasesc multi sa/si dea cu parerea . astia vor face ceva probabil la pensie. sa aiba spor. si atentie oameni buni! nu exista un articol cu aliniat in care sa specifica clar cum si in ce fel iubesti. cati oameni...atatea stiluri. restul tine de....decor.

ma bucur ca un barbat ii ia apararea initiatoarei topicului. sper sa gasesti si tu una... tot ca ea

F tare raspunsul tau....mi-l si inchpui stand la tv si ea vine din oras...."bine-ai venit draga,dar de ce-ai intarziat atata la coafor?" si raspunsul sa fie"la coafor am fost dimineatza draga,acum vin de la altul,care a fost dupa altul si inaintea lui a mai fost altul....si acum mi-e un somnnnnn....hai nb ,ne vedem dimi!Ce noroc am eu ca esti tu un barbat asa bun si permisiv de pot face tot ce-mi trece mie prin pat..asta...prin cap".....!!!

....................................................

blussy
Postat pe 22 Septembrie 2009 16:38
La 27 de ani tu nu stii nimic, ai trait degeaba pe planeta asta, nu te mai marita sa dai nastere si altor specimene care vor semana cu tine.Proasta samanta mai ai fato!!
badprincess
Postat pe 22 Septembrie 2009 16:47
De la: AMYSZY, la data 2009-08-29 08:00:39VREAU SA VA INTREB CE SUNT DACA MI-AM INSELAT IUBITUL ORIDECATE ORI AM AVUT OCAZIA. NU MA POT ABTINE. MA IA CU CALDURI SI PLEC NU II MAI RASPUND CATE O SAPTAMANA SI IMI FAC DE CAP. DAR EU IL IUBESC

cu siguranta nu iubesti......
te iubesti doar pe tine..si esti genul de femeie care nu prea ai place doar o relatie
cristiana_cris
Postat pe 30 Noiembrie 2009 13:52
De la: NumaiTu, la data 2009-09-18 20:49:52
De la: ella_c, la data 2009-08-29 09:13:41
De la: AMYSZY, la data 2009-08-29 08:00:39VREAU SA VA INTREB CE SUNT DACA MI-AM INSELAT IUBITUL ORIDECATE ORI AM AVUT OCAZIA. NU MA POT ABTINE. MA IA CU CALDURI SI PLEC NU II MAI RASPUND CATE O SAPTAMANA SI IMI FAC DE CAP. DAR EU IL IUBESC


Asta da iubire !
Cred ca intrebarea nu este pusa corect...Ar trebui sa intrebi " Cum sunt considerata daca imi insel iubitul...... "
Cred ca raspunsul este "nimfomana".


NIMFOMANÍE s.f. (Med.) Stare patologicã la femei și la animalele femele, manifestatã printr-o excitație sexualã exageratã. – Din fr. nymphomanie.
NIMFOMANÍE s.f. (Med.) Dorința irezistibilã și insațiabilã pentru actul sexual la femei sau la animalele femele; estromanie; metromanie (2) [în DN]; satiriazis. [Gen. -iei. / < fr. nymphomanie, cf. it. nimfomania, cf. gr. nymphe – nimfã, mania – manie].
NIMFOMANÍE s. f. exagerare a apetitului sexual la femei sau la unele animale femele; estromanie. (< fr. nymphomanie)
cristiana_cris
Postat pe 30 Noiembrie 2009 13:53
greierash_is_back
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:03
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-30 13:52:51
te iubesti doar pe tine..si esti genul de femeie care nu prea ai place doar o relatie

da ce te bagi tu daca ea vrea sa il iubeasca si pe domnul..si pe domnul...si fara numar pe alti domni! invidioaso!
one_size
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat credeti ca vom mai putea lupta impotriva drogurilor? 7 De la: kudika028152 2 Septembrie 2009 19:22
Vand LEG MAGIC si SUPER SHAPER noi-noute, sigilate, ieftine! 1 De la: lucky0704 22 Aprilie 2010 22:43
REPERELE COPILÃRIEI ROMÂNEªTI 18 De la: kudika335366 18 Februarie 2011 15:53
Superstitii 18 De la: yumy 15 August 2010 08:27
Tu ce oferi cadou de sarbatori? 1 De la: spirala 25 Octombrie 2012 22:52