Buna...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

www_angel_elly2002 Avatarul lui www_angel_elly2002

1 mesaj

Sunt noua pe acest site ....dar vad ca toata lumea vorbeste rau despre REGENON.Eu am inceput tratamentul cu regenon acum 3 sapt...si ma simt minunat...nu am insomnii nu am stari depresive...nimik...chiar sunt plina de energie pe tot parcursul zilei..si intotdeauna bine dispusa.Eu iau cate trei pastile pe zi...una dimineata inainte sa manac..la pranz si una dupa-amiaza cand vin de la munca tot inainte de masa.Pe langa regenon eu merg si la sala cate doua ore in fiecare zi dupa care fac sauna...si ma simt excelent.Rezultataele deja se vad.Pentru cele care au insomnii...sauna este de mare ajutor ...este somniferul perfect.
Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

nu am auzit niciodata de acest medicament sau ce o fii el
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
Raluca_SA Avatarul lui Raluca_SA

114 mesaje
Oras: tulcea

Nici eu nu am auzit despre acest Regenon.Presupun ca este ceva pentru slabit. Nu prea sunt de acord cu chestii din acestea.Cel mai bine e sa te autoeduci privind luarea meselor la ore fize si niciodata sa nu sari peste una si implicit sa mananci sanatos.fara chips'uri, prajeli, sucuri acidulate,etc.
Fosta membra Kudika.ro
ce-i aia si la ce anume foloseste????
you can kiss my kitty ass
Fosta membra Kudika.ro
De la: www_angel_elly2002, la data 2009-09-03 12:56:24Sunt noua pe acest site ....dar vad ca toata lumea vorbeste rau despre REGENON.Eu am inceput tratamentul cu regenon acum 3 sapt...si ma simt minunat...nu am insomnii nu am stari depresive...nimik...chiar sunt plina de energie pe tot parcursul zilei..si intotdeauna bine dispusa.Eu iau cate trei pastile pe zi...una dimineata inainte sa manac..la pranz si una dupa-amiaza cand vin de la munca tot inainte de masa.Pe langa regenon eu merg si la sala cate doua ore in fiecare zi dupa care fac sauna...si ma simt excelent.Rezultataele deja se vad.Pentru cele care au insomnii...sauna este de mare ajutor ...este somniferul perfect.

Buna.toata lumea vorbeste rau despre pastilele chinezesti.totusi sunt persoane care nu au probleme de la ele.asa e si in cazul tau cu regenon.fiecare organism reactioneaza diferit, ce e bun pentru altcineva nu e neaparat bun si pentru tine, si viceversa.Parerea mea e ca nu trebuie sa te iei dupa ce spun altii in legatura cu pastilele.daca tu te simti bine cu ele e ok. nu uita ca fiecare organism e diferit
Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista...
RoxyRoxx Avatarul lui RoxyRoxx

328 mesaje

De la: www_angel_elly2002, la data 2009-09-03 12:56:24Sunt noua pe acest site ....dar vad ca toata lumea vorbeste rau despre REGENON.Eu am inceput tratamentul cu regenon acum 3 sapt...si ma simt minunat...nu am insomnii nu am stari depresive...nimik...chiar sunt plina de energie pe tot parcursul zilei..si intotdeauna bine dispusa.Eu iau cate trei pastile pe zi...una dimineata inainte sa manac..la pranz si una dupa-amiaza cand vin de la munca tot inainte de masa.Pe langa regenon eu merg si la sala cate doua ore in fiecare zi dupa care fac sauna...si ma simt excelent.Rezultataele deja se vad.Pentru cele care au insomnii...sauna este de mare ajutor ...este somniferul perfect.

Le-ai luat la recomandarea unui medic sau doar asa dupa tine?