Setari Cookie-uri

Buna...

Sunt noua pe acest site ....dar vad ca toata lumea vorbeste rau despre REGENON.Eu am inceput tratamentul cu regenon acum 3 sapt...si ma simt minunat...nu am insomnii nu am stari depresive...nimik...chiar sunt plina de energie pe tot parcursul zilei..si intotdeauna bine dispusa.Eu iau cate trei pastile pe zi...una dimineata inainte sa manac..la pranz si una dupa-amiaza cand vin de la munca tot inainte de masa.Pe langa regenon eu merg si la sala cate doua ore in fiecare zi dupa care fac sauna...si ma simt excelent.Rezultataele deja se vad.Pentru cele care au insomnii...sauna este de mare ajutor ...este somniferul perfect.
www_angel_elly2002
Postat pe 3 Septembrie 2009 12:56
nu am auzit niciodata de acest medicament sau ce o fii el
yumy
Postat pe 3 Septembrie 2009 13:24
Nici eu nu am auzit despre acest Regenon.Presupun ca este ceva pentru slabit. Nu prea sunt de acord cu chestii din acestea.Cel mai bine e sa te autoeduci privind luarea meselor la ore fize si niciodata sa nu sari peste una si implicit sa mananci sanatos.fara chips'uri, prajeli, sucuri acidulate,etc.
Raluca_SA
Postat pe 10 Septembrie 2009 20:42
ce-i aia si la ce anume foloseste????
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Septembrie 2009 16:23
De la: www_angel_elly2002, la data 2009-09-03 12:56:24Sunt noua pe acest site ....dar vad ca toata lumea vorbeste rau despre REGENON.Eu am inceput tratamentul cu regenon acum 3 sapt...si ma simt minunat...nu am insomnii nu am stari depresive...nimik...chiar sunt plina de energie pe tot parcursul zilei..si intotdeauna bine dispusa.Eu iau cate trei pastile pe zi...una dimineata inainte sa manac..la pranz si una dupa-amiaza cand vin de la munca tot inainte de masa.Pe langa regenon eu merg si la sala cate doua ore in fiecare zi dupa care fac sauna...si ma simt excelent.Rezultataele deja se vad.Pentru cele care au insomnii...sauna este de mare ajutor ...este somniferul perfect.


Buna.toata lumea vorbeste rau despre pastilele chinezesti.totusi sunt persoane care nu au probleme de la ele.asa e si in cazul tau cu regenon.fiecare organism reactioneaza diferit, ce e bun pentru altcineva nu e neaparat bun si pentru tine, si viceversa.Parerea mea e ca nu trebuie sa te iei dupa ce spun altii in legatura cu pastilele.daca tu te simti bine cu ele e ok. nu uita ca fiecare organism e diferit
c_catalina
Postat pe 14 Septembrie 2009 22:08
De la: www_angel_elly2002, la data 2009-09-03 12:56:24Sunt noua pe acest site ....dar vad ca toata lumea vorbeste rau despre REGENON.Eu am inceput tratamentul cu regenon acum 3 sapt...si ma simt minunat...nu am insomnii nu am stari depresive...nimik...chiar sunt plina de energie pe tot parcursul zilei..si intotdeauna bine dispusa.Eu iau cate trei pastile pe zi...una dimineata inainte sa manac..la pranz si una dupa-amiaza cand vin de la munca tot inainte de masa.Pe langa regenon eu merg si la sala cate doua ore in fiecare zi dupa care fac sauna...si ma simt excelent.Rezultataele deja se vad.Pentru cele care au insomnii...sauna este de mare ajutor ...este somniferul perfect.


Le-ai luat la recomandarea unui medic sau doar asa dupa tine?
RoxyRoxx
Postat pe 30 Noiembrie 2013 10:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
slabesti 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentru slabit DESERT PLANT 2 De la: kudika004192 25 Martie 2009 10:47
Produse de slabit si detoxiefiere 100% naturale 2 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:15
PAstilele XL-S 8 De la: dana_romos 23 Februarie 2010 17:51
Copil din parinti seropozitivi? 53 De la: micutadaria 27 Mai 2013 18:02
celulita 7 De la: kudika226898 31 August 2010 18:12