Setari Cookie-uri

eu scorpion-el taur

am o relatie super....sunt cea mai fericita cand suntem impreuna...ma satisface in pat... e protector..., ma alinta mereu...dar problema e ca nu stiu cum as putea sa discut cu el mai deskis... a avut multe relatii.... eu doar una.... m-am despartit de fostul prieten pentru el...pentru ca am simtit ca e persoana potrivita mie... mi a spus odata ca a intalnit multe persoane si a incercat tot felu de kestii in viata, dar a venit timpu sa se linisteasca, nu inteleg ce vrea de la mine.... dece nu are incredere in mine... ? l-am intrebat o data daka tine la mine, mi a spus ca tine foarte mult... dar adevaru e ca in jumatate de an de cand suntem impreuna nu mi a spus niciodata ca ma iubeste.... iar eu vreau sa fim sinceri si deskisi , asta mi a spus-o si el de la bun inceput....am observat ca ma testeaza.... dece? yo sunt mereu sincera cu el...am impresia ca are complexe.... nu vreau sa ma mint, imi dati o sugestie?
dianushka86
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:53
Poi avand in vedere ca nu te potzi lua dupa horoscop si alte cele.... si eu sunt scorpion, citesc si eu multe despre astea dar eu zic ca nah nu tre sa fii superstitzioasa;)...nu te lasa condusa de toate vorbele care poate sau nu fi adevarate....
diutza10
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:59
aaa si nush daca cineva ti`ar putea da un raspuns la toate intrebarile tale dar poate nu comunici cu el...conteaza mult asta "comunicarea" si "increderea" in el...de testat nu zic e oky asa te potzi si uh convinge singura de unele indoieli
diutza10
Postat pe 4 Septembrie 2009 12:03
am facut astazi o evaluare....am incercat sa imi amintesc cat mai multe lucruri pozitive si tot atatea negative.... ce sa zic..din pacate am observat mai multe negative....spre exemplu-imi saruta talpile...dar nu stia pe ce data sunt nascuta...nu a vrut sa ma petreaca cand am avut nevoie...insa ma alinta cu dulciuri.... nu si-a sters diminutivele pe care le folosea fostelor din telefon, desi suntem de ceva timp impreuna...cred k e o problema... as vrea sa stiu ce e de fapt cu el....
dianushka86
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:36
poate nu`i pasa asa de mult de relatzia voastra..poate o ia ca pe o aventzura...poate nu stie ce vrea... sunt multe modalitatzi.. dar nu`i arata iubirea ta pe care i`o portzi....atunci o sa te ia mai tare asa...fa`te ca nu`tzi pasa de el si dk el insista o sa`tzi raspunzi singura la niste intrebari;)
diutza10
Postat pe 4 Septembrie 2009 19:17
sti, de la bun inceput am avut incredere in el,era atat de frumos...abia asteptam sa vina seara sa ne vedem, sa fim impreuna... eram si putin indiferenta-iti dai seama ...ca la inceput.... dar a fost plecat ultimele 2 luni mai tot timpu cu treburi....si multe lucruri s-au skimbat... vorbind de teste, mi a facut o kestie care mi-a spulberat increderea pentru o perioada foarte mare-m-a verificat in tel. si a vazut unul din mesaje de ale sale si a crezut ca e din partea altuia si eram pe punctul de a ne desparti-eu, desigur am reactionat....insa mi-a ramasa pe mult timp acest lucru in minte....m-a testat, nu a avut incredere in mine, o data nu m-a telefonat ca intarzie sa vina dintr-o localitate si s-a justificat ca are mult cost supimentar... am observat ca e foarte posesiv, apropo...nu stia cand e ziua mea de nastere....s-a cam rosit cand a inceput sa ghiceasca...ma considera o incapatanata...intr-un cuvant...am impresia ca ar vrea sa ma manipuleze....vrei sa-ti spun ce mai e nou-am intrat pe tel sau la contacte-are tot felu de persoane-una puiu, alta pisicutza, tot felu de diminutive....asta dupa jumatate de an...stii imi e greu sa o spun dar....am impresia ca desi am 1.80 cm inaltime, par blond si oki verzi, vorbesc fluient mai multe limbi, cu masterat, ieducata, feminina...el nu ma apreciaza...nu stiu....analiza parca m-a ajutat sa imi dau seama dece se petrece de fapt....si am impresia ca ma voi razbuna pe el cu armele lui....deja s-a adunat multa energie negativa......
dianushka86
Postat pe 5 Septembrie 2009 11:52
asta e prea total.. poi observ ca si uh iti dai seama ca te ia peste picior ...nu inteleg atunci dc esti cu el??..bun inteleg il iubesti dar aia nu inseamna ca tre s ate lasi batjocorita de el la maxim... vrei sa te rada apoi??? Sincera nu cred ca e de tine unu ca si el... daca iti spun sa iti cautzi altul poate te`ai simtzi mai prost dar nu`l lasa sa te batjocoreasca...dupa cate am citit sunt multe multe negative cum zici uh...incearca sa treiesti posibilul si nu trece la imposibil ...iti dai seama ce vreau sa zic nu/;)
diutza10
Postat pe 5 Septembrie 2009 16:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am o intrebare. 1 De la: Larisa25101996 26 Aprilie 2010 18:12
am nevoie de ajutor...pls 25 De la: missscrisstina 12 Martie 2011 21:51
eu, el si internetul... 47 De la: carmina33 23 Septembrie 2009 21:23
cu ob in apa? 14 De la: roxyrory 15 August 2009 09:28
Jurnal intim??? risc sau nu??? 41 De la: domino88 16 Octombrie 2009 23:22