epilarea pubiana

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent epilarea pubiana: (3 din 1 vot)

Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina:
kudika_6715 Avatarul lui kudika_6715

1 mesaj
Oras: bucuresti

eu nu stiu ce sa fac... adica ma gandeam la epilarea cu laser... pentru am niste bani pusi deoparte DAR ..nu am mai fost acolo si eu ma gandeam la una pubiana siii nu prea stiu la ce sa ma astept. adica.. te baga intr-o chestie gen solar sau au un aparat? pentru ca nu prea imi vine sa ma intind pe vreo masa cu ''podoaba '' mea , daca ma intelegeti.. . in orice caz , cere cineva aprobarea parintilor sau e simplu ca la coafor etc?
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_6715, la data 2012-05-06 18:41:22eu nu stiu ce sa fac... adica ma gandeam la epilarea cu laser... pentru am niste bani pusi deoparte DAR ..nu am mai fost acolo si eu ma gandeam la una pubiana siii nu prea stiu la ce sa ma astept. adica.. te baga intr-o chestie gen solar sau au un aparat? pentru ca nu prea imi vine sa ma intind pe vreo masa cu ''podoaba '' mea , daca ma intelegeti.. . in orice caz , cere cineva aprobarea parintilor sau e simplu ca la coafor etc?

foloseste gilleteul lui taica-tu
Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_6715, la data 2012-05-06 18:41:22eu nu stiu ce sa fac... adica ma gandeam la epilarea cu laser... pentru am niste bani pusi deoparte DAR ..nu am mai fost acolo si eu ma gandeam la una pubiana siii nu prea stiu la ce sa ma astept. adica.. te baga intr-o chestie gen solar sau au un aparat? pentru ca nu prea imi vine sa ma intind pe vreo masa cu ''podoaba '' mea , daca ma intelegeti.. . in orice caz , cere cineva aprobarea parintilor sau e simplu ca la coafor etc?

Dar ce varsta ai,fata draga??Iti dai seama de ce anume doresti sa faci?Consulta saloanele de infrumusetare,unde au si cosmetica bazata pe laser!!Va trebui ca la prma interventie ,sa ti se aplice un agent anestezic!!
Now is me ,who is next?
kudika_10573 Avatarul lui kudika_10573

2 mesaje

Pentru ca tot ati zis de epilarea definitiva, sa stiti ca nu-i musai sa dati o groaza de bani la salon. eu mi-am cumparat un epilator IPL de la remington si ma fac singura acasa. Nu doare deloc si tine cam 6 luni. Il gasiti aici daca vreti: www.remington-style.ro/epilatoare/ilight-ipl/Epilator-cu-lumina-...
kudika_26539 Avatarul lui kudika_26539

4 mesaje

De la: kudika_10573, la data 2012-07-20 11:19:15Pentru ca tot ati zis de epilarea definitiva, sa stiti ca nu-i musai sa dati o groaza de bani la salon. eu mi-am cumparat un epilator IPL de la remington si ma fac singura acasa. Nu doare deloc si tine cam 6 luni. Il gasiti aici daca vreti: www.remington-style.ro/epilatoare/ilight-ipl/Epilator-cu-lumina-...]

www.remington-style.ro/epilatoare/ilight-ipl/Epilator-cu-lumina-...

Pret: 900 ron , nou , sigilat.

email: doru1985@yahoo.com
kind_er Avatarul lui kind_er

731 mesaje

pot sa trag si eu cu ochiu ?
kind_er
GHEISA_ Avatarul lui GHEISA_

2435 mesaje
Oras: alba-iulia

.....te-ar tenta sa te faci frizer de pasarici ??
"Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii"
kind_er Avatarul lui kind_er

731 mesaje

o fi bine ???????? ma chiama ciufulici
kind_er
GHEISA_ Avatarul lui GHEISA_

2435 mesaje
Oras: alba-iulia

Nici gand atunci, Ciufulici !! .....daca nu stii tunsoarea braziliana.....
"Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii"
anida_8129 Avatarul lui anida_8129

159 mesaje

De la: GHEISA_, la data 2013-03-23 14:30:49.....te-ar tenta sa te faci frizer de pasarici ??

SimonaKiss Avatarul lui SimonaKiss

5 mesaje

eu nu cred k e ok epilarea definitive. recomand produsele de la epil expres.sunt foarte bune si iti rareste si subtiaza firul de par.fara durere si foarte rapid.e special pentru firele incarnate si pentru reducerea pilozitati.incercati :)
Fosta membra Kudika.ro
De la: SimonaKiss, la data 2013-09-09 16:31:37eu nu cred k e ok epilarea definitive. recomand produsele de la epil expres.sunt foarte bune si iti rareste si subtiaza firul de par.fara durere si foarte rapid.e special pentru firele incarnate si pentru reducerea pilozitati.incercati :)

epilare inseamna ceara.
adica sa dai cu ceara pe piersicuta apoi sa smulgi cu.....blandete, firele de par?
doamne, ce chin!
cristina_boeru_30 Avatarul lui cristina_boeru_30

551 mesaje

De la: paradoxion_tertz, la data 2013-09-09 19:55:03
De la: SimonaKiss, la data 2013-09-09 16:31:37eu nu cred k e ok epilarea definitive. recomand produsele de la epil expres.sunt foarte bune si iti rareste si subtiaza firul de par.fara durere si foarte rapid.e special pentru firele incarnate si pentru reducerea pilozitati.incercati :)

epilare inseamna ceara.
adica sa dai cu ceara pe piersicuta apoi sa smulgi cu.....blandete, firele de par?
doamne, ce chin!

Vezi prin cate chinuri trece o femeie sa fie curata, frumoasa........si pe o parte, trece prin asta si pt voi, barbatii, sa nu aveti o parere proasta ca nu are grija de ea...samd
StefBella Avatarul lui StefBella

43 mesaje

Eu va recomand epilarea definitiva cu IPL.
Personal sunt f multumita de rezultate, chiar dak sunt ink la inceputul tratamentului, se vad deja rezultatele.
Cel mai bine e sa mergeti la o clinik profesionista, iar tratamentul sa fie efectuat de catre un medic.Eu am ales o clinik din dorobanti la recomandarea unei prietene si a fost alegerea potrivita.
Multa bafta! :)
Fosta membra Kudika.ro
De la: paradoxion_tertz, la data 2013-09-09 19:55:03

epilare inseamna ceara.
doamne, ce chin!

Exista si epilare cu lama.
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.
kudika_933021 Avatarul lui kudika_933021

192 mesaje

De la: GHEISA_, la data 2013-03-23 14:30:49.....te-ar tenta sa te faci frizer de pasarici ??
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje

Apropo de acest subiect, iata ce mesaj am primit eu de la "Bozdo_Boz_1" .....nush cum a ajuns la concluzia asta, cand eu detest tot ce este par pe corp, altul decat cel capilar!

De la: Bozdo_Boz_1 la 31 Octombrie 2013, 00:15 Catre: rondina

Subiect: Par pubian
Am inteles ca preferi stilul "au naturel".
Sa stii ca esti binevenita in acesta noua comunitate.
https://«link sters»Ä�-a-Iubitorilor-de-PÄ�r-Pubian/631664636878918?ref=h
Omnia vincit amor !
Fosta membra Kudika.ro
De la: rondina, la data 2013-10-31 11:40:40Apropo de acest subiect, iata ce mesaj am primit eu de la "Bozdo_Boz_1" .....nush cum a ajuns la concluzia asta, cand eu detest tot ce este par pe corp, altul decat cel capilar!

Isi da si el cu parerea, cand ar trebui sa taca!
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje

De la: Viorica_Vio, la data 2013-10-31 11:53:28
De la: rondina, la data 2013-10-31 11:40:40Apropo de acest subiect, iata ce mesaj am primit eu de la "Bozdo_Boz_1" .....nush cum a ajuns la concluzia asta, cand eu detest tot ce este par pe corp, altul decat cel capilar!

Isi da si el cu parerea, cand ar trebui sa taca!

Acum a deschis un "intreg topic" cu subiectul "sexy mother fucker"!!!!!!!! Asta-i obsesie de-a dreptul/stangul!
Omnia vincit amor !
Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina: