Setari Cookie-uri

Nu-l mai atrag?Ma inseala?

fa'ti si tu o poza si trimite'o la ziar ... la fata de la pagina 5.. sa vezi daca ai acelasi succes...
Diavolyta_
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:34
manuelo cat de buna esti! niciodata nu te uit si nu te las!
poate se masturba de la inceput dar nu ai fost tu pe faza!
dar te-ai gandit ca poti sa ii dai o mana de ajutor?asa nu mai face omu bataturi! sau un gel lubrifiant!
ironia
Postat pe 10 Septembrie 2009 09:31
De la: ionely_moi, la data 2009-09-09 23:30:27Deschid acest topic ca urmare a unei experiente personale recente ...Pooate ma ajutati sa descopar unde e problema : e o indepartare a partenerului ,sau poate se intampla tot doar in mintea mea?

Totul a inceput in urma cu un an cand prietenul meu ,cu care am o relatie de 3 ani a inceput sa nu mai manifeste acelasi interes pentru "a face dragoste " sau a fi mai pasional ..Trebuie sa spun ca inceputurile noastre au fost destul de picante din punctul asta de vedere...

Recent am descoperit ca se masturbeaza in fata ziarelor cu fete de la pag 5 (cred ca stiti despre ce e vorba) .Si nu stiu cum sa interpretez situatia asta ,sau cum sa ma comport acum..sunt intr-un fel dezamagita de gestul lui ,mai ales ca de aproximativ 2 luni nu s-a mai intamplat nimic intre noi..Help me , girls ..


1 sa saturat de tine
2 doreste mult mai mult decat ai oferi tu
3schimbati lukul
4 dal in masa cu tot cu fata de la pagina 5
5 este un idiot daca se masturbeaza de acuma cand este in floarea vieti
6 esti tanara cauta pe alt cineva
DON_LUCIANO
Postat pe 10 Septembrie 2009 09:37
De la: ionely_moi, la data 2009-09-09 23:30:27Deschid acest topic ca urmare a unei experiente personale recente ...Pooate ma ajutati sa descopar unde e problema : e o indepartare a partenerului ,sau poate se intampla tot doar in mintea mea?

Totul a inceput in urma cu un an cand prietenul meu ,cu care am o relatie de 3 ani a inceput sa nu mai manifeste acelasi interes pentru "a face dragoste " sau a fi mai pasional ..Trebuie sa spun ca inceputurile noastre au fost destul de picante din punctul asta de vedere...

Recent am descoperit ca se masturbeaza in fata ziarelor cu fete de la pag 5 (cred ca stiti despre ce e vorba) .Si nu stiu cum sa interpretez situatia asta ,sau cum sa ma comport acum..sunt intr-un fel dezamagita de gestul lui ,mai ales ca de aproximativ 2 luni nu s-a mai intamplat nimic intre noi..Help me , girls ..


, eu nu as mai sta pe ganduri...l-as lasa pe loc!
sa mearga la "fata de la pagina 5" ! ..dar daca tu il iubesti..mai incearca odata sa schimbi lucrurile, schimba-ti look-ul, sau schimba ce consideri tu ca nu e bine in relatie..si daca nici aia nu merge....esti tanara..si el nu e singurul barbat de pe planeta!
cantafabule
Postat pe 10 Septembrie 2009 10:12
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-09-10 09:37:17
De la: ionely_moi, la data 2009-09-09 23:30:27Deschid acest topic ca urmare a unei experiente personale recente ...Pooate ma ajutati sa descopar unde e problema : e o indepartare a partenerului ,sau poate se intampla tot doar in mintea mea?

Totul a inceput in urma cu un an cand prietenul meu ,cu care am o relatie de 3 ani a inceput sa nu mai manifeste acelasi interes pentru "a face dragoste " sau a fi mai pasional ..Trebuie sa spun ca inceputurile noastre au fost destul de picante din punctul asta de vedere...

Recent am descoperit ca se masturbeaza in fata ziarelor cu fete de la pag 5 (cred ca stiti despre ce e vorba) .Si nu stiu cum sa interpretez situatia asta ,sau cum sa ma comport acum..sunt intr-un fel dezamagita de gestul lui ,mai ales ca de aproximativ 2 luni nu s-a mai intamplat nimic intre noi..Help me , girls ..


1 sa saturat de tine
2 doreste mult mai mult decat ai oferi tu
3schimbati lukul
4 dal in masa cu tot cu fata de la pagina 5
5 este un idiot daca se masturbeaza de acuma cand este in floarea vieti
6 esti tanara cauta pe alt cineva


Salut. Intrebare: ai fost pe la scoala?
Maddy_moo
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:02
De la: ionely_moi, la data 2009-09-13 11:51:33Daca ar fi facut treaba asta de la inceput ...si as fi stiut ...probabil nu m-ar fi deranjat ...dar el imi spune tot timpul ca ma iubeste ...inainte de episodul asta cu ziarul ,am avut discutii despre viata noastra intima ..care lipsea de prea multa vreme , si am incercat sa aflu daca eu sunt de vina , daca e ceva ce as putea sa mai fac...imi spune doar ca uneori e foarte obosit si ca nu e nici o problema cu mine ..i-am zis chiar ca ar trebui sa-mi spuna daca are -se gandeste la altcineva ...incerc sa fiu cat mai intelegatoare ...pentru ca vorbim totusi de o relatie "lunga"(dupa parerea mea).
In fine ,deja am capatat un sentiment de vinovatie de care nu pot sa scap


upssssssss

tot tu te simti vinovata?
daca are fantezii in cap le-ar avea si cu tine nu crezi~? eu cred ca trebuie sexperimentatttttttttt!!!!!!!!!!!!!!1
anastasia_m
Postat pe 15 Septembrie 2009 07:19
mi-a placut foarte mult raspunsul tau :))))))))))))))))00
ceva_normal
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:29
la naiba.... asta da problema grava... !

intreaba`l... direct... si fara jena , iti place mai mult sa te uitzi la ziar dekt la mine si sa dai din mana in lok.. de fund?

am luat`o razna ? daca da sa ma scuzati da` fata asta nu trebuie sa se simta vinovata din cauza unui`... l___giu
i0nutza
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:38
Vesnica lipsa de comunicare....
Daca ai o problema,de orice natura,in cuplu,de ce nu o discuti cu el?Iti este mai usor sa ne intrebi pe noi?
heaven2007
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:48
De la: ionely_moi, la data 2009-09-09 23:30:27Deschid acest topic ca urmare a unei experiente personale recente ...Pooate ma ajutati sa descopar unde e problema : e o indepartare a partenerului ,sau poate se intampla tot doar in mintea mea?

Totul a inceput in urma cu un an cand prietenul meu ,cu care am o relatie de 3 ani a inceput sa nu mai manifeste acelasi interes pentru "a face dragoste " sau a fi mai pasional ..Trebuie sa spun ca inceputurile noastre au fost destul de picante din punctul asta de vedere...

Recent am descoperit ca se masturbeaza in fata ziarelor cu fete de la pag 5 (cred ca stiti despre ce e vorba) .Si nu stiu cum sa interpretez situatia asta ,sau cum sa ma comport acum..sunt intr-un fel dezamagita de gestul lui ,mai ales ca de aproximativ 2 luni nu s-a mai intamplat nimic intre noi..Help me , girls ..


Ma rog frumos tu ce prestezi ca sa ii tii atentia indreptata asupra ta ?
De zis si de discutat sunt multe dar de facut ce faci/?Lor le place si ceva actiune.

Postat pe 16 Septembrie 2009 11:49
De la: kudika_86, la data 2009-09-16 19:28:33Cu el am discutat problema asta ..Nu-mi spune decat ca e obosit , dar sa nu-mi fac griji , ca pe mine ma iubeste .Si-atat .Orice as mai incerca sa aflu -raspunsul se opreste aici ...Obosit , nu vad de ce ar fi mai mult decat pana acum ..Are acelasi job si program , aceleasi activitati .Si ca sa raspund tuturor intrebarilor , am facut dupa parerea mea , cam tot ce se putea in materie de "stimulare "..Am colegi care doar cand ma vad cu un decolteu , o iau razna ..Asta se intampla si cu el inainte ...acum nu stiu ce sa mai spun ..Bineinteles ca nu ii place sa ma imbrac mai sexy in public ( fac asta in continuare in intimitate ).
O vreme am crezut ca situatia asta e ceva normal ...si ca va trece ..am vrut sa va cunosc parerea tocmai pentru a afla daca e problema numai in mintea mea , sau ar trebui sa fac ceva in sensul asta ..


Icearca si-l fa putin gelos,Iesi la o cafea cu fetele ,prin magazine,imbraca-te sexy.
Al meu vine dupa mine ca nebunu cand ies cu colegele de la facultate ,sa nu stie el cu cine sunt de fapt?

Postat pe 18 Septembrie 2009 08:01
De la: heaven2007, la data 2009-09-16 11:48:00Vesnica lipsa de comunicare....
Daca ai o problema,de orice natura,in cuplu,de ce nu o discuti cu el?Iti este mai usor sa ne intrebi pe noi?


Pai uite ca a comunicat cu el si nu s-a ales cu mare lucru.O fi alta la mijlioc care-l lasa fara energie?

Postat pe 18 Septembrie 2009 08:03
De la: scorpio67, la data 2009-09-18 08:03:27
De la: heaven2007, la data 2009-09-16 11:48:00Vesnica lipsa de comunicare....
Daca ai o problema,de orice natura,in cuplu,de ce nu o discuti cu el?Iti este mai usor sa ne intrebi pe noi?


Pai uite ca a comunicat cu el si nu s-a ales cu mare lucru.O fi alta la mijlioc care-l lasa fara energie?


masturbarea nu necesita prea multa energie!
poate-i doar obosit!
geo_x
Postat pe 18 Septembrie 2009 08:22
De la: geo_x, la data 2009-09-18 08:22:42
De la: scorpio67, la data 2009-09-18 08:03:27
De la: heaven2007, la data 2009-09-16 11:48:00Vesnica lipsa de comunicare....
Daca ai o problema,de orice natura,in cuplu,de ce nu o discuti cu el?Iti este mai usor sa ne intrebi pe noi?


Pai uite ca a comunicat cu el si nu s-a ales cu mare lucru.O fi alta la mijlioc care-l lasa fara energie?


masturbarea nu necesita prea multa energie!
poate-i doar obosit!



neatza geo deja mi s-a inseninat ziua
anybody
Postat pe 18 Septembrie 2009 08:37

tzuc si io any
geo_x
Postat pe 18 Septembrie 2009 08:40
De la: geo_x, la data 2009-09-18 08:40:52
tzuc si io any


chiar aveam nevoie geo .......................sunt asa de obosita si nu stiu de ce?
anybody
Postat pe 18 Septembrie 2009 08:44
Oboseala la barbat ...
Hmmm .. eu as spune ca intr-o seara ... doua ... dar nu tot timpul .
Oricum sincer cred ca s-a cam plictisit.
Chiar daca incerci sa vorbesti cu el nu iti va spune niciodata motivele pentru care face ceea ce face.
Unor barbati nu le place sa vorbesca depsre ce gandesc si ce simt ei atunci .. ba chiar pot gasi o scuza cat mai rapida si mai usoara de digerat pentru tine .. genul "sunt obosit".
Ai prefera sa iti spuna ... m-am plictisit de ceea ce fac cu tine ?
Poate ca omul incearca sa se refugieze un pic pentru a-si da seama ca de fapt tu esti cea care il intereseaza ..
Sfat : Incearca sa il faci un pic mai misterioasa si mai distanta .. sa il faci sa te descopere din nou ..
Barbatii sunt luptatori .. duc o lupta asidua sa cucereasca ceva iar cand il au .. unii trec la alt obiectiv de cucerit. Ofera-i posibilitatea sa lupte pentru tine.
KuKuDiKu
Postat pe 18 Septembrie 2009 09:23
obosit , plictisit...ok..dar ptr cat timp?? i-a nu-l mai cauta in coarne atat..daca ai incercat sa vb cu el fara rezultat , incearca sa-l ignori putin...concentreaza-te asupra ta rasfatandu-te...astfel, daca mai are ceva pentru tine, ii vei trezi instinctele de vanator cat si acel sentiment de asa zisa posesie...
geanigi
Postat pe 18 Septembrie 2009 10:00
De la: geanigi, la data 2009-09-18 10:00:00obosit , plictisit...ok..dar ptr cat timp?? i-a nu-l mai cauta in coarne atat..daca ai incercat sa vb cu el fara rezultat , incearca sa-l ignori putin...concentreaza-te asupra ta rasfatandu-te...astfel, daca mai are ceva pentru tine, ii vei trezi instinctele de vanator cat si acel sentiment de asa zisa posesie...



e greu sa te rasfeti cand te mananca!!
geo_x
Postat pe 18 Septembrie 2009 10:06
De la: kudika_86, la data 2009-09-09 23:30:27Deschid acest topic ca urmare a unei experiente personale recente ...Pooate ma ajutati sa descopar unde e problema : e o indepartare a partenerului ,sau poate se intampla tot doar in mintea mea?

Totul a inceput in urma cu un an cand prietenul meu ,cu care am o relatie de 3 ani a inceput sa nu mai manifeste acelasi interes pentru "a face dragoste " sau a fi mai pasional ..Trebuie sa spun ca inceputurile noastre au fost destul de picante din punctul asta de vedere...

Recent am descoperit ca se masturbeaza in fata ziarelor cu fete de la pag 5 (cred ca stiti despre ce e vorba) .Si nu stiu cum sa interpretez situatia asta ,sau cum sa ma comport acum..sunt intr-un fel dezamagita de gestul lui ,mai ales ca de aproximativ 2 luni nu s-a mai intamplat nimic intre noi..Help me , girls ..

intreaba l pe el de ce?!
cristiana_cris
Postat pe 18 Septembrie 2009 13:36
De la: geo_x, la data 2009-09-18 10:06:57
De la: geanigi, la data 2009-09-18 10:00:00obosit , plictisit...ok..dar ptr cat timp?? i-a nu-l mai cauta in coarne atat..daca ai incercat sa vb cu el fara rezultat , incearca sa-l ignori putin...concentreaza-te asupra ta rasfatandu-te...astfel, daca mai are ceva pentru tine, ii vei trezi instinctele de vanator cat si acel sentiment de asa zisa posesie...



e greu sa te rasfeti cand te mananca!!


vorbesti din proprie experienta??
geanigi
Postat pe 18 Septembrie 2009 13:55
De la: geanigi, la data 2009-09-18 13:55:10
De la: geo_x, la data 2009-09-18 10:06:57
De la: geanigi, la data 2009-09-18 10:00:00obosit , plictisit...ok..dar ptr cat timp?? i-a nu-l mai cauta in coarne atat..daca ai incercat sa vb cu el fara rezultat , incearca sa-l ignori putin...concentreaza-te asupra ta rasfatandu-te...astfel, daca mai are ceva pentru tine, ii vei trezi instinctele de vanator cat si acel sentiment de asa zisa posesie...



e greu sa te rasfeti cand te mananca!!


vorbesti din proprie experienta??


cateodata, da' nu si in cazu' asta!
geo_x
Postat pe 18 Septembrie 2009 20:10
De la: geo_x, la data 2009-09-18 08:22:42
De la: scorpio67, la data 2009-09-18 08:03:27
De la: heaven2007, la data 2009-09-16 11:48:00Vesnica lipsa de comunicare....
Daca ai o problema,de orice natura,in cuplu,de ce nu o discuti cu el?Iti este mai usor sa ne intrebi pe noi?


Pai uite ca a comunicat cu el si nu s-a ales cu mare lucru.O fi alta la mijlioc care-l lasa fara energie?


masturbarea nu necesita prea multa energie!
poate-i doar obosit!


Tot timpul?Ceva pute in Danemarca.....

Postat pe 19 Septembrie 2009 17:45
De la: geo_x, la data 2009-09-18 20:10:43
De la: geanigi, la data 2009-09-18 13:55:10
De la: geo_x, la data 2009-09-18 10:06:57
De la: geanigi, la data 2009-09-18 10:00:00obosit , plictisit...ok..dar ptr cat timp?? i-a nu-l mai cauta in coarne atat..daca ai incercat sa vb cu el fara rezultat , incearca sa-l ignori putin...concentreaza-te asupra ta rasfatandu-te...astfel, daca mai are ceva pentru tine, ii vei trezi instinctele de vanator cat si acel sentiment de asa zisa posesie...



e greu sa te rasfeti cand te mananca!!


vorbesti din proprie experienta??


cateodata, da' nu si in cazu' asta!


sunt de acord ca uneori esti obosit, si chiar nu ai chef de nimic, nici chiar de partener... asa cum uneori chiar daca stii ca ar trebui sa o lasi mai moale, sa fii mai indiferent, nu poti oricat ai incerca...
dar... totul are o limita... iar la ei se pare ca a fost depasita. cel putin din ceea ce ni se povesteste...
imi pare rau cand aud de astfel de situatii...
geanigi
Postat pe 22 Septembrie 2009 08:26


Da e adevarat dupa niste ani petrecuti intr-o relatie mai intervine monotonia si ca urmare scade sau dispare interesul sexual...e un fapt bine stiut.Tocmai de aceea noi femeile trebuie sa ne reinventam permanent pentru ca partenerul sa nu se plictiseasca de noi... o skimbare a culorii parului,a coafurii,stilului vestimentar,comportamentului social...skimba ceva la tine ...orice...cumpara si tu un accesoriu mai deosebit...poate nu e corect ca noi trebuie sa facem asta pentru ei si putea zice dar e bine sa o faci si pentru tine...te vei simti mai bine cu tine...
cat despre inselat...daca o arde cu fata de la pagina 5 nu cred ca te inseala de asta sunt sigura:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
michelle_adams_00
Postat pe 23 Septembrie 2009 11:54
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro


http://www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA
dudett_
Postat pe 23 Septembrie 2009 14:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 17 De la: deelisha 15 Mai 2009 18:47
ce sa fac??? 35 De la: oana84onutza 22 Ianuarie 2010 19:18
ce se intampla daca faci sex pe stop 38 De la: kudika_22856 2 Ianuarie 2013 22:30
sa lupt pentru el? 51 De la: ralukutzza 29 Noiembrie 2009 11:14
cea mai reusita partida de sex? 23 De la: yumalai 14 Mai 2009 19:03