Setari Cookie-uri

BeDiamonds!!

Buna ziua,
Va prezint o oportunitate nou intrata in Romania , din Ungaria , se numeste "BE DIAMONDS". Firma comercializeaza produse pentru igiena personala si a locuintei. Produsele sunt de foarte buna calitate , la preturi rezonabile.
Site-ul oficial in limba romana va aparea in luna august.
Prima prezentare de produse a fost tinuta de catre sponzorii nostri din Ungaria , la Timisoara , in data de 09.05.2009 .
Compania este inregistrata din luna martie in Romania , functioneaza in sistem MLM(vanzari directe).

Se ofera 3 modalitati de colaborare:

1)Consumator
2)Colaborator:Taxa de inscriere este de 15 ron,se achita o singura data,dvs beneficiati de o reducere de 10% din pretul produselor,totodata puteti face recrutare de noi colaboratori.Comenzile si inscrierile mi le transmiteti mie si eu voi face inscrierea propriu-zisa.Cand aveti rulaj de 2000 ron,deveniti sef de retea.De aici dvs ve-ti face inscrieri,comenzi,etc;raspundeti de coordonarea retelei dvs,nu mai este nevoie sa achizitionati pachetul start(vezi mai jos!).
sau:
3)Sef de retea.Pachetul de start costa 620 ron(+15 ron,taxa de inscriere).
Achizitionand pachetul de start,dumneavostra beneficiati de reduceri la produse de 30 %+20 %din comenzile efectuate de colaboratorii dvs.
Nu mai trebuie sa asteptati pana aveti acel rulaj de 2000 ron,achizitionand pachetul start,dvs va inscrieti in companie direct ca sef de grup.
Indiferent de metoda pe care o alegeti,dvs aveti numai de castigat,pentru ca sunt foarte putini colaboratori in momentul actual,si este foarte. usor de construit o retea de colaboratori.

Taxa de inscriere se achita in momentul cand dvs faceti prima comanda de produse.

Avantajele afacerii Be Diamonds?


-produse de calitate la preturi accesibile pentru toate categoriile sociale;

-un sortiment variat de produse naturale pe baza de plante;

-nu exista valoare minima pentru comanda;

-castiguri variate, inclusiv cu drept de autor;

-taxa de inscriere in sistemul nostru de clienti este 15 ron;


Inscriere pe site,sau trimiteti-mi datele dvs pe email.
Multumesc pentru atentie.

Cu mult respect,
Anamaria Tanase
http://anamariadiamonds.wgz.ro
( site personal )


tnsanamaria
Postat pe 11 Septembrie 2009 22:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am si eu o curiozitate... 4 De la: digital_chocolate 17 Martie 2010 13:05
Profitati acum!!! promotia este pana pe 08.10.2010 8 De la: CarlaT 14 Octombrie 2012 00:40
Buna 2 De la: Barbie30 3 Octombrie 2010 23:04
Serviciu sau univer? 4 De la: kudika_927317 12 August 2013 22:10
Investeste timp intr-o schema piramidala - termen 9 aprilie 1 De la: VSquall 7 Aprilie 2012 20:48