Setari Cookie-uri

Infinity

Inscriu reprezentanti Infinity.
Produsele sunt usor vandabile, datorita calitatii, diversitatii si standardului lor occidental.
Majoritatea produselor provin din tari precum: Franta, Italia, Spania, Polonia, Ungaria.
Obtinerea de castiguri suplimentare prin acordarea de discount-uri la fiecare produs comandat, in functie de categoria din care face parte.
Inscriere gratuita, program de recompensare, bonusuri!
Pentru detalii ma puteti contacta si la adresa de email ancasimanu@yahoo.com
ancaid
Postat pe 13 Septembrie 2009 15:50
cantafabule
Postat pe 13 Septembrie 2009 15:58
nu am auzit de firma asta!
anca0704
Postat pe 13 Septembrie 2009 16:00
De la: ancaid, la data 2009-09-13 15:50:01Inscriu reprezentanti Infinity.
Produsele sunt usor vandabile, datorita calitatii, diversitatii si standardului lor occidental.
Majoritatea produselor provin din tari precum: Franta, Italia, Spania, Polonia, Ungaria.
Obtinerea de castiguri suplimentare prin acordarea de discount-uri la fiecare produs comandat, in functie de categoria din care face parte.
Inscriere gratuita, program de recompensare, bonusuri!
Pentru detalii ma puteti contacta si la adresa de email ancasimanu@yahoo.com
aoleuuuuu...voi de unde ati mai aparut ??? ce te face sa crezi ca oamenii vor dori sa devina reprezentatnti infinity ??? pierdeti timpul aiurea cu prostii...mai bine va apucati de o afacere serioasa,o afacere care sa va asigure venituri pentru tot restul vietii !!!
p.s. cu invstitii ZERO ,numai cu un mic capital de rulaj....detalii pe mesagerie
silviu_m74
Postat pe 13 Septembrie 2009 16:06
si eu sunt colaborator infinity...au o gama diversificata de produse la preturi acceptabile.pt colaboratori chiar anumite avantaje fata de alte firme de acest gen privind plata,etc...daca vrea cineva amanunte putem vb pe mes k e mai usor.
iuliazah65
Postat pe 19 Septembrie 2009 12:04
si eu sunt colaborator infinity...au o gama diversificata de produse la preturi acceptabile.pt colaboratori chiar anumite avantaje fata de alte firme de acest gen privind plata,etc...daca vrea cineva amanunte putem vb pe mes k e mai usor.
iuliazah65
Postat pe 19 Septembrie 2009 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heyyyyy eu is nico 3 De la: katwoman 16 Mai 2009 17:07
Aparate Ultima Generatie Remodelare Corporala&Cosmetice Profesionale Bio. Branduri de exceptie 1 De la: Anastasia_Line_Cosmetics 14 Decembrie 2009 14:35
www.COSMETICE-BIJUTERII.ro 1 De la: TAMYRACOM 5 Decembrie 2009 21:41
buna 1 De la: G3orginutza 17 Decembrie 2009 16:19
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 6 De la: sweet_mihaela 15 Martie 2013 22:05