Setari Cookie-uri

cer si eu ajutor :D:D va rooog mult de tot

Buna, am si eu un prieten tare complicat.... adica e foarte gelos si posesiv... dar nu tot timpul. Acum nu suntem impreuna...adica oricum ne iubim ,si ne sarutam tot timpul cand ne vedem s.a. Vreau sa spun ca acum cateva zile urma sa ne impacam dar a facut o greseala si am renuntat. Cu toate acestea ,inca mai speram la impacare. Ok iata si problema mea: de cand au venit "boboacele" in liceu...asta inseamna 2 zile ,ma tot tachineaza si se duce la ele de fata cu mine. Mai e si una careia ii place de el si ii tot da mesaje. Stiu ca nu am dreptul sa i impun sa nu mai vorbeasca cu ea...desi am facut deja asta . Insa el sustine ca ma iubeste . Nu stiu ce sa mai fac sa aiba ochi numai pentru mine... Va rog... HELP!!:(
evolette
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:53
pune-i ochelari de cal!
geo_x
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:55
ignora-l un timp si fi indiferenta cu privire la el ,,,,daca te iubeste cu adevarat se va interesa de tine mai mult ...dar daca nu sesizeaza nimic eu cred ca nu are rost sa iti bati capul nu ai de ce sa accepti asa ceva
kudika021806
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:51
De la: kudika021806, la data 2009-09-16 14:51:40ignora-l un timp si fi indiferenta cu privire la el ,,,,daca te iubeste cu adevarat se va interesa de tine mai mult ...dar daca nu sesizeaza nimic eu cred ca nu are rost sa iti bati capul nu ai de ce sa accepti asa ceva


de acord cu tine ca atunci va vedea ce are de pierdut tu comportate ca si cum nimic nu sar fi intamplat si atunci vei vedea cine e el defapt da daca chiar il iubesti nu fi prea rece cu el ;)
angel_discount115_yahoo_com
Postat pe 20 Septembrie 2009 15:19
da-l in bascheti
yumy
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:19
Cine te iubeste cu adevarat vrea sa fie doar cu tine, daca ii zboara ochii pe ici si colo e din cauza varstei sau din cauza ca nu e hotarat cu ce vrea.Poate vrea sa incerce mai multe obtiuni,dar daca te iubeste tu ar trebuii sa fii singura obtiune .Cel mai bine aratai ca si tu poti face acelasi lucru,dar daca nu poti cred ca singurul lucru pe care il poti face e sa astepti desi s-ar putea sa nu dea rezultate .Tu esti singura care isi poate hotara viitorul si eu cred ca e mai bine sa cauti pe cineva care te vede doar pe tine si nu unul care habar nu are ce vrea.
anca_2203
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:01
Eu zic ca mai bine-ti gasesti altul (nu neaparat acum), ca si asa nu te mariti cu el
helenes
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:12
Pffff daca de la varsta asta te kinui cu baietii........imagineaza-ti ce va fi de viata asta a ta , sau a femeilor in general.
Eh....vrea sa para si el interesant......sa te necajeasca......nu cred ca stie ce e iubirea la 16 ani...
Eu zic sa mai copilaresti, mai e timp de baieti! Berechet!
Te pupic frumusico! Ai grija de tine, si de scoala! ok?
_iluzie_
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vise 23 De la: MrsSunshine 2 Decembrie 2011 17:44
aiurea 45 De la: _dulcik_ 5 Mai 2009 22:44
Caut croitoreasa/croitor pentru angajare in Cluj 2 De la: crevaro 5 Februarie 2014 19:35
Ghicitul in palma 27 De la: ralu_zar 5 Mai 2009 19:02
Buna 10 De la: geo_x 4 Septembrie 2009 16:24