Setari Cookie-uri

eu leu, el taur....ce ziceti?

As dori o parere referitoare la aceasta combinatie daca se poate, doar n-oi fi eu singura "patita"!!!
michelle34
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:47
si eu trec prin asa ceva eu taur si el leu ce ziceti????????????/
kudika002180
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:51
si eu trec prin asa ceva eu taur si el leu ce ziceti????????????/



Cred ca-i mai bine ca intr-un cuplu taur- leu, ea sa fie taur si el leu. Se zice despre femeile din taur ca-s senzuale, pasionale etc....iar asta le place leilor, insa taurii au un mare defect...sunt incapatanati si posesesivi, iar leilor le place independenta. Daca nu ii faci scene de gelozie si ii acorzi incredere ai toate sansele sa traiesti o experienta de neuitat! Deci, daca esti indragostita si vrei ca relatia sa mearga... straduieste-te sa arati mereu impecabil (leilor le place asta la nebunie), restul... vine de la sine! Multa bafta! Te pupic!
michelle34
Postat pe 23 Septembrie 2009 19:57
Lol bay atata timp cat va intelegeti bine si totul e ok nu inteleg ce nu ar merge bine? Cine crede in chestiile astea?
kappy
Postat pe 3 Octombrie 2009 08:38
in primul rand leilor trebuie sa li se dea libertate, si eu sunt taur si sunt cu un leu,si eu sunt geloasa la maxim,aseara am fost la el la munk el nu a stiut nimic si ma mintit k are treaba si eu am intrat la el la munk,cand ma vazut a incermenit, si iam zis eu: ai treaba nu?sa stai de vb sau cum?si se aseara noi ne-am despartit dupa apropape 10 luni,ma doare inima dar......,viata nu iarta, asa k luati exemplu din gresala mea sau poate k nici el nu a avut motiv sa ne certam si a gasit motivu asta, k vezi doamne de ce m-am duc la el la munk neanuntata,dar problema e k eu nu pot sa stau fara el,el e totul pentru mine...,dar voi invata sa stau si fara el,cei cu relatii bafta in continuare si cei fara bafta sa isi gaseasca pupi
kudika075271
Postat pe 23 Octombrie 2009 07:03
cum ai fost la el la munca si ti-a zis gata s-a terminat? daca il iubesti stai in jurul lui in continuare ca va veti impaca crede ma am trecut prin asa ceva si acum tot impreuna santem
bafta
kudika002180
Postat pe 24 Octombrie 2009 09:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu rac si el geaman... 32 De la: Giulia84 10 Decembrie 2009 12:02
ma ajuta si pe mn cineva?!?!?:-s 2 De la: scumpitika 15 August 2010 22:17
eu varsator,el pesti 8 De la: Missty 8 Septembrie 2009 11:58
ce zodie esti? 57 De la: kudika456951 23 Octombrie 2011 19:01
Eu sagetator el capricorn....se poate niste sfaturi ? va rog ! 3 De la: kudika046467 1 Noiembrie 2009 17:02