eu leu, el taur....ce ziceti?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

michelle34 Avatarul lui michelle34

13 mesaje
Oras: craiova

As dori o parere referitoare la aceasta combinatie daca se poate, doar n-oi fi eu singura "patita"!!!
Raporteaza abuz de limbaj
kudika002180 Avatarul lui kudika002180

16 mesaje
Oras: bucuresti

si eu trec prin asa ceva eu taur si el leu ce ziceti????????????/
florina
michelle34 Avatarul lui michelle34

13 mesaje

si eu trec prin asa ceva eu taur si el leu ce ziceti????????????/

Cred ca-i mai bine ca intr-un cuplu taur- leu, ea sa fie taur si el leu. Se zice despre femeile din taur ca-s senzuale, pasionale etc....iar asta le place leilor, insa taurii au un mare defect...sunt incapatanati si posesesivi, iar leilor le place independenta. Daca nu ii faci scene de gelozie si ii acorzi incredere ai toate sansele sa traiesti o experienta de neuitat! Deci, daca esti indragostita si vrei ca relatia sa mearga... straduieste-te sa arati mereu impecabil (leilor le place asta la nebunie), restul... vine de la sine! Multa bafta! Te pupic!
kappy Avatarul lui kappy

12 mesaje

Lol bay atata timp cat va intelegeti bine si totul e ok nu inteleg ce nu ar merge bine? Cine crede in chestiile astea?
Kappy
Fosta membra Kudika.ro
in primul rand leilor trebuie sa li se dea libertate, si eu sunt taur si sunt cu un leu,si eu sunt geloasa la maxim,aseara am fost la el la munk el nu a stiut nimic si ma mintit k are treaba si eu am intrat la el la munk,cand ma vazut a incermenit, si iam zis eu: ai treaba nu?sa stai de vb sau cum?si se aseara noi ne-am despartit dupa apropape 10 luni,ma doare inima dar......,viata nu iarta, asa k luati exemplu din gresala mea sau poate k nici el nu a avut motiv sa ne certam si a gasit motivu asta, k vezi doamne de ce m-am duc la el la munk neanuntata,dar problema e k eu nu pot sa stau fara el,el e totul pentru mine...,dar voi invata sa stau si fara el,cei cu relatii bafta in continuare si cei fara bafta sa isi gaseasca pupi
kudika002180 Avatarul lui kudika002180

16 mesaje
Oras: bucuresti

cum ai fost la el la munca si ti-a zis gata s-a terminat? daca il iubesti stai in jurul lui in continuare ca va veti impaca crede ma am trecut prin asa ceva si acum tot impreuna santem
bafta
florina