Setari Cookie-uri

despre barbati

buna
am o intrebare pentru cele cu ceva mai multa experienta:
daca un barbat si-a terminat toate relatiile in acelasi mod(inselandu-si partenera), sunt sanse sa nu fie un model in treaba asta? adica sa nu faca la fel si cu mine?nu mi-a dat de banuit pana acum nimic,dar...monstrii geloziei sau ...nu stiu cum sa numesc asta...ma determina sa ma gandesc ca nu e decat o chestiune de timp....
adelle_m
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:08
poate ca celelalte fete n-au fost in stare sa-l tina langa ele, sau poate ca e un player cu un teribilism care il provoaca sa isi mareasca nr de fete cu care se culca, si pana acum nu si-a gasit nasul. tu l-ai intrebat de ce le-a inselat? chiar sunt curioasa de motivul lui.
diana3289
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:16
Sti cum e? e o vorba...lupu' isi schimba parul da naravu' ba
Desi....cine stie... daca asa ii e felul....
Poate celelalte nu ii ofereau ce astepta,poate tu da...si atunci nu sunt sanse....
Sa stai tot timpul cu frica asta....hmm....nu e bine...
andreea1976
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:18
De la: adelle_m, la data 2009-09-20 12:08:15buna
am o intrebare pentru cele cu ceva mai multa experienta:
daca un barbat si-a terminat toate relatiile in acelasi mod(inselandu-si partenera), sunt sanse sa nu fie un model in treaba asta? adica sa nu faca la fel si cu mine?nu mi-a dat de banuit pana acum nimic,dar...monstrii geloziei sau ...nu stiu cum sa numesc asta...ma determina sa ma gandesc ca nu e decat o chestiune de timp....



Sunt foarte multe sanse...dar nu neaparat e o regula.Poti sa fi tu exceptia..dar posibilitatea e destul de mica..in momentul in care probabil ca o sa gaseasca alta mai buna..nu o sa isi dea batai de cap sa lupte pt relatie..acuma depinde si de ce varsta are respectivul.Sunt f multe cazuri in care probabil ca el nu a fost tocmai usa de biserica..dar la o anumita varsta se mai linisteste.Pe de alta parte sunt si cazuri ireversibile,adica nu se schimba deloc.Totul depinde de tine sa observi lucrurile acestea..pt ca tu il cunosti..
amondineeee
Postat pe 20 Septembrie 2009 12:42
motivul lui...de fiecare data acelasi: "nu mai era nimic intre noi...cred ca nu ma mai iubea..nu mai mergea "...ea era de fiecare data de vina..e clar dar intrebarea mea a fost: de ce nu au pus ele capat relatiilor? de ce se ajungea la acelasi lucru de fiecare data?si in acelasi mod: el inseala si el o rupe dupa o perioada....raspunsul: femeile vor o casnicie din motive sociale, familie, etc...deci,relatiile mergeau in virtutea inertiei..ma intreb mai este asa?eu zic ca nu..femeile nu au neaparat nevoie de un sot ca sa se simta implinite....
adelle_m
Postat pe 21 Septembrie 2009 09:44
o sa se cumintzeasca ptr un timp dar sunt sanse sa revina la ideeile sau la obiceiurile facute in timpul trecut......probabil ca nah e un baiat care`i place sa cunoasca intotdeauna lucruri noi...
diutza10
Postat pe 22 Septembrie 2009 15:28
De la: adelle_m, la data 2009-09-20 12:08:15buna
am o intrebare pentru cele cu ceva mai multa experienta:
daca un barbat si-a terminat toate relatiile in acelasi mod(inselandu-si partenera), sunt sanse sa nu fie un model in treaba asta? adica sa nu faca la fel si cu mine?nu mi-a dat de banuit pana acum nimic,dar...monstrii geloziei sau ...nu stiu cum sa numesc asta...ma determina sa ma gandesc ca nu e decat o chestiune de timp....



am uitat ce zodie este prietenul tau??
diutza10
Postat pe 22 Septembrie 2009 15:28
De la: diutza10, la data 2009-09-22 15:28:54
De la: adelle_m, la data 2009-09-20 12:08:15buna
am o intrebare pentru cele cu ceva mai multa experienta:
daca un barbat si-a terminat toate relatiile in acelasi mod(inselandu-si partenera), sunt sanse sa nu fie un model in treaba asta? adica sa nu faca la fel si cu mine?nu mi-a dat de banuit pana acum nimic,dar...monstrii geloziei sau ...nu stiu cum sa numesc asta...ma determina sa ma gandesc ca nu e decat o chestiune de timp....



am uitat ce zodie este prietenul tau??


si de ce ar trebui sa conteze zodia???

aaaaaaa.......ai 16 ani ei bine....merge...pt ca inca mai crezi in povesti de adormit copii
andreea1976
Postat pe 22 Septembrie 2009 15:34
De la: adelle_m, la data 2009-09-20 12:08:15buna
am o intrebare pentru cele cu ceva mai multa experienta:
daca un barbat si-a terminat toate relatiile in acelasi mod(inselandu-si partenera), sunt sanse sa nu fie un model in treaba asta? adica sa nu faca la fel si cu mine?nu mi-a dat de banuit pana acum nimic,dar...monstrii geloziei sau ...nu stiu cum sa numesc asta...ma determina sa ma gandesc ca nu e decat o chestiune de timp....

dap..dupa cum chiar tu spui "nu e decat o chestiune de timp.."
cantafabule
Postat pe 22 Septembrie 2009 15:43
niciodata nu poti fi sigura dak t va insela, t inseala sau nu... dak u chiar ai incredere in el si il cunosti f bine,..... poti spune k nu t inseala, dar nu e sigur.... mai bine punel la incerkare..... mult succes
gecutza
Postat pe 25 Septembrie 2009 16:13
pufff... ar fi fain sa nu fi urmatoarea "victima".
sonyka
Postat pe 25 Septembrie 2009 16:29
iti doresc ca tu sa fii aceea femeie pe care el sa o iubeasca si sa o respecte
yumy
Postat pe 25 Septembrie 2009 16:32
cum crezi ca as putea sa-l pun la incercare?nu prea stiu ...
adelle_m
Postat pe 6 Octombrie 2009 14:45
De la: adelle_m, la data 2009-09-20 12:08:15buna
am o intrebare pentru cele cu ceva mai multa experienta:
daca un barbat si-a terminat toate relatiile in acelasi mod(inselandu-si partenera), sunt sanse sa nu fie un model in treaba asta? adica sa nu faca la fel si cu mine?nu mi-a dat de banuit pana acum nimic,dar...monstrii geloziei sau ...nu stiu cum sa numesc asta...ma determina sa ma gandesc ca nu e decat o chestiune de timp....


daca asta ii sta in obicei, o va comite din nou: :(
oana_bomboana
Postat pe 6 Octombrie 2009 14:48
Credema nu este absolut nici o sansa, lasa exceptiile pentru altele. Dupa parerea mea aceasta relatie merita continuata doar in masura in care te simti bine in prezent si nu-ti doresti nimic de la viitor. Exceptiile sunt pentru a confirma regula nu invers.
vali_pc2007
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:06
hmm nu este o regula...tu trebuie sa ai grija cum iti mentii relatia .sa stii sa observi la timp in caz de ceva....nu-i da sansa sa te insele si pe tine
cristina_pisi
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Singuratatea...cea mai grea povara... 5 De la: Valy90 4 Aprilie 2011 15:05
buna 3 De la: greierash_is_back 3 Noiembrie 2009 11:31
BUNA! 5 De la: ella_c 14 August 2009 11:53
Curiozitatea ne omoara incet da sigur... 19 De la: Calandrinon 7 Noiembrie 2009 22:42
cuafor 44 De la: zaharica 18 August 2010 13:45