Setari Cookie-uri

Imi puteti da niste sfaturi va rog?

Am cunoscut un baiat la mine la liceu. imi tot facea cu mana si imi trimitea pupicuri din geamul de la clasa lui iar eu i`am facut cu mana inapoi. La majoratul unui coleg de al lui ne`am intalnit si am intrat in dicutie cu el si am tot povestit toata noaptea...iar la un moment dat m`a sarutat dupa care am tot dansat si ne`am simtit bine. Dupa majorat nu ne`am intalnit o vreme si nici nu am vorbit. Intr`o zi m`a chemat un coleg de al lui cu ei la o cabana unde a venit si acel baiat. am povestit si m`a dus acasa cu masina unde ne`am sarutat inainte sa ies. ziua cealalta m`a chemat cu ei la un amic la film si m`am dus. dupa acea zi nu ne`am intalnit iar un timp si i`am scris mesaj daca am putea sa ne intalni sa mai povestim si sa ma sune cand are timp sa iesim la un suc. au trecut 2 saptamani si nu m`a sunat. dar pe mess intra pe mine si vorbeste foarte frumos.... la scoala ma saluta mereu politicos si imi zambeste foarte prieteneste. sincer nu mai stiu ce sa cred pentru ca mie imi place foarte mult de el si cred ca m`am si indragostit. imi puteti da va rog niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac?:-ss
Deutzaaa_94
Postat pe 20 Septembrie 2009 19:54
poate ca n-ar strica sa faci un pic pe indiferenta.... Sau ce asteapta? Sa mergi tu la el? daca a spus ca o sa mai vb si o sa mai iesiti ar trebui sa se tina de cuvant.......
Lacra___
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:00
De la: Deutzaaa_94, la data 2009-09-20 19:54:22Am cunoscut un baiat la mine la liceu. imi tot facea cu mana si imi trimitea pupicuri din geamul de la clasa lui iar eu i`am facut cu mana inapoi. La majoratul unui coleg de al lui ne`am intalnit si am intrat in dicutie cu el si am tot povestit toata noaptea...iar la un moment dat m`a sarutat dupa care am tot dansat si ne`am simtit bine. Dupa majorat nu ne`am intalnit o vreme si nici nu am vorbit. Intr`o zi m`a chemat un coleg de al lui cu ei la o cabana unde a venit si acel baiat. am povestit si m`a dus acasa cu masina unde ne`am sarutat inainte sa ies. ziua cealalta m`a chemat cu ei la un amic la film si m`am dus. dupa acea zi nu ne`am intalnit iar un timp si i`am scris mesaj daca am putea sa ne intalni sa mai povestim si sa ma sune cand are timp sa iesim la un suc. au trecut 2 saptamani si nu m`a sunat. dar pe mess intra pe mine si vorbeste foarte frumos.... la scoala ma saluta mereu politicos si imi zambeste foarte prieteneste. sincer nu mai stiu ce sa cred pentru ca mie imi place foarte mult de el si cred ca m`am si indragostit. imi puteti da va rog niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac?:-ss



eu cred ca e tare timid copilu..daca de fiecare data te chema cate un amic de-a lui la un majorat,la o cabana..si "intamplator" era si el acolo.... deci...curaj si abordeaza-l tu:P
amondineeee
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:01
poti incerca fie cu indiferenta, fie sa il iei la o discutie..

Oricum..e mai bine decat sa stai asa ca pe ace, nu?
Bafta!
MaRa16
Postat pe 22 Septembrie 2009 11:17
De la: Deutzaaa_94, la data 2009-09-20 19:54:22Am cunoscut un baiat la mine la liceu. imi tot facea cu mana si imi trimitea pupicuri din geamul de la clasa lui iar eu i`am facut cu mana inapoi. La majoratul unui coleg de al lui ne`am intalnit si am intrat in dicutie cu el si am tot povestit toata noaptea...iar la un moment dat m`a sarutat dupa care am tot dansat si ne`am simtit bine. Dupa majorat nu ne`am intalnit o vreme si nici nu am vorbit. Intr`o zi m`a chemat un coleg de al lui cu ei la o cabana unde a venit si acel baiat. am povestit si m`a dus acasa cu masina unde ne`am sarutat inainte sa ies. ziua cealalta m`a chemat cu ei la un amic la film si m`am dus. dupa acea zi nu ne`am intalnit iar un timp si i`am scris mesaj daca am putea sa ne intalni sa mai povestim si sa ma sune cand are timp sa iesim la un suc. au trecut 2 saptamani si nu m`a sunat. dar pe mess intra pe mine si vorbeste foarte frumos.... la scoala ma saluta mereu politicos si imi zambeste foarte prieteneste. sincer nu mai stiu ce sa cred pentru ca mie imi place foarte mult de el si cred ca m`am si indragostit. imi puteti da va rog niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac?:-ss

1,,,,daca te-ai culcat cu el si nu te mai vrea ,,,e nasol,,,cine stie ce nu ia placut
2,,,,daca nu ai facut-o,,,,poate ca asta si vrea dar nu iti dai seama,, sau e el prea timid
3,,,cum au mai spus-o si colegele de aici,,,trateazal cu indiferenta ,,,asta doare
sarutama
Postat pe 22 Septembrie 2009 11:27
De la: Deutzaaa_94, la data 2009-09-20 19:54:22Am cunoscut un baiat la mine la liceu. imi tot facea cu mana si imi trimitea pupicuri din geamul de la clasa lui iar eu i`am facut cu mana inapoi. La majoratul unui coleg de al lui ne`am intalnit si am intrat in dicutie cu el si am tot povestit toata noaptea...iar la un moment dat m`a sarutat dupa care am tot dansat si ne`am simtit bine. Dupa majorat nu ne`am intalnit o vreme si nici nu am vorbit. Intr`o zi m`a chemat un coleg de al lui cu ei la o cabana unde a venit si acel baiat. am povestit si m`a dus acasa cu masina unde ne`am sarutat inainte sa ies. ziua cealalta m`a chemat cu ei la un amic la film si m`am dus. dupa acea zi nu ne`am intalnit iar un timp si i`am scris mesaj daca am putea sa ne intalni sa mai povestim si sa ma sune cand are timp sa iesim la un suc. au trecut 2 saptamani si nu m`a sunat. dar pe mess intra pe mine si vorbeste foarte frumos.... la scoala ma saluta mereu politicos si imi zambeste foarte prieteneste. sincer nu mai stiu ce sa cred pentru ca mie imi place foarte mult de el si cred ca m`am si indragostit. imi puteti da va rog niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac?:-ss
oooaaaaaaa , am avut si eu un astfel de exemplar in liceu..ma scotea din mintzi!
uite ce e...da-i "ignor" o vreme..daca vrea ceva de la tine , sa te caute..nu te mai obosii si nehotaratzi deastia..ca-ti mannaci nervii degeaba!
cantafabule
Postat pe 22 Septembrie 2009 11:37
Cu indiferenta am incercat deja si nu pot sa fiu indiferenta:"> si nu stiu...se apropie ziua mea...ce zici ar trebui sa il chem eu la un suc?:-s
Deutzaaa_94
Postat pe 22 Septembrie 2009 16:34
De la: Deutzaaa_94, la data 2009-09-22 16:34:14Cu indiferenta am incercat deja si nu pot sa fiu indiferenta:"> si nu stiu...se apropie ziua mea...ce zici ar trebui sa il chem eu la un suc?:-s



nu..ziua ta petrece-o cu prietenii...poti sa il chemi dupa:P
amondineeee
Postat pe 24 Septembrie 2009 10:46
cred ca cel mai bine ar fi sa faci ce simti tu
krystyana84
Postat pe 24 Septembrie 2009 10:48
De la: Deutzaaa_94, la data 2009-09-20 19:54:22Am cunoscut un baiat la mine la liceu. imi tot facea cu mana si imi trimitea pupicuri din geamul de la clasa lui iar eu i`am facut cu mana inapoi. La majoratul unui coleg de al lui ne`am intalnit si am intrat in dicutie cu el si am tot povestit toata noaptea...iar la un moment dat m`a sarutat dupa care am tot dansat si ne`am simtit bine. Dupa majorat nu ne`am intalnit o vreme si nici nu am vorbit. Intr`o zi m`a chemat un coleg de al lui cu ei la o cabana unde a venit si acel baiat. am povestit si m`a dus acasa cu masina unde ne`am sarutat inainte sa ies. ziua cealalta m`a chemat cu ei la un amic la film si m`am dus. dupa acea zi nu ne`am intalnit iar un timp si i`am scris mesaj daca am putea sa ne intalni sa mai povestim si sa ma sune cand are timp sa iesim la un suc. au trecut 2 saptamani si nu m`a sunat. dar pe mess intra pe mine si vorbeste foarte frumos.... la scoala ma saluta mereu politicos si imi zambeste foarte prieteneste. sincer nu mai stiu ce sa cred pentru ca mie imi place foarte mult de el si cred ca m`am si indragostit. imi puteti da va rog niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac?:-ss




Daca te mai intalnesti cu el si te duce acasa nu-l mai saruta la despartire,da-i obrazul...si fii un pic indiferenta cu el..ne spui apoi ce iese.bafta!
cami_goanga10
Postat pe 7 Aprilie 2010 22:41
Acum am vazut ca nu poti fii indiferenta,,,incearca mai sa vezi ce iese,nu ai nimic de pierdut:D
cami_goanga10
Postat pe 7 Aprilie 2010 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ROMANCA PE UN SFERT RESTUL SPANIOLA ESTE. 4 De la: one_size 2 Iunie 2010 21:04
Prima intalnire 57 De la: kudika483935 26 Iulie 2012 12:36
dati-mi o idee pt o surptiza...pls 13 De la: Delyi 28 August 2010 00:02
anticonceptionale si antibiotice 4 De la: danny23 18 August 2014 23:59
BETIVUL NEBUN MAI BINE SA SE MASTURBEZE 5 De la: one_size 2 Iunie 2010 19:41