Setari Cookie-uri

:sml-ashamed0001: Ce ziceti???

Buna....am si eu o mica problema.....
m-am intalnit cu un tip .zilele trecute,un tip pe care il plac enorm de mult...
Totul a decurs extrem de bine,iar la sfarsitul intalnirii spiritele sau cam incins,am inceput sa ne sarutam,mangaiem si toate cele.La un moment dat baiatul,s-a oprit s-a uita in ochii mei si mi-a spus ca daca eu vreau o putem face si in masina dar ca el nu considera a fi locul potrivit.Am dat din cap,am zambit,si am continuat sa ne pupam fara insa a merge mai departe.Nu-l puteam duce sus la mine,pt ca nu locuiesc singura iar el la fel.Dar problema mea este ca a doua zi,s-a comportat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat intre noi,si nu poate fi vorba ca sa ma considere o usuratica,pt ca stie ca nu sunt,insa acum nu stiu ce sa cred,s-a oprit cu toate ca era incins pt ca ma respecta,sau ....????
Adelina_P
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:40
sau si-a dat seama ca nu e dotat cu protectia corespunzatore si nu a vrut sa riste
emiliabeatrice
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:43
De la: Adelina_P, la data 2009-09-25 14:40:49Buna....am si eu o mica problema.....
m-am intalnit cu un tip .zilele trecute,un tip pe care il plac enorm de mult...
Totul a decurs extrem de bine,iar la sfarsitul intalnirii spiritele sau cam incins,am inceput sa ne sarutam,mangaiem si toate cele.La un moment dat baiatul,s-a oprit s-a uita in ochii mei si mi-a spus ca daca eu vreau o putem face si in masina dar ca el nu considera a fi locul potrivit.Am dat din cap,am zambit,si am continuat sa ne pupam fara insa a merge mai departe.Nu-l puteam duce sus la mine,pt ca nu locuiesc singura iar el la fel.Dar problema mea este ca a doua zi,s-a comportat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat intre noi,si nu poate fi vorba ca sa ma considere o usuratica,pt ca stie ca nu sunt,insa acum nu stiu ce sa cred,s-a oprit cu toate ca era incins pt ca ma respecta,sau ....????


catzi ani avea tipul?
cantafabule
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:47
Eu 25 el 29 spre 30
Adelina_P
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:48
Iti pun si eu o intrebare De ce nu ai putut sa-l ei cu tine sus? Cu cine locuiesti? Cu cine locuieste el?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:51
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-09-25 14:51:23Iti pun si eu o intrebare De ce nu ai putut sa-l ei cu tine sus? Cu cine locuiesti? Cu cine locuieste el?

probabil cu parintii
yumy
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:54
Eu cu parintii,iar el cu mama[da stiu suna ciudat dar nu-si poate lasa mama singura ]
Adelina_P
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:55
ca shi mamica lui nu e nimeni....
yulya_73
Postat pe 25 Septembrie 2009 15:00
Probabil,mama e doar una


Oricum ma gandeam ca ati putea sa ma ajutati cu opinia voastra ,in ceea ce priveste situatia povestita,eu nu am muulta experienta in cea ce priveste barbatii.,si ha
Adelina_P
Postat pe 25 Septembrie 2009 15:08
De la: Adelina_P, la data 2009-09-25 14:55:27Eu cu parintii,iar el cu mama[da stiu suna ciudat dar nu-si poate lasa mama singura ]





asta nu e bine..nu e bine deloc! uita-te de doua ori la el inainte de a lua o decizie..eu zic sa-l lasi balta..
odata pt ca la apropae 30 de ani catzi are el..nu ar fii normal sa se comporte asa cu tine a doua zi..ca un pusti nehotarat...si sa stea cu mama lui..si sa ii fie teama sa aduca o femeie la el din cauza asta....eu m-as ferii de asa ceva...sincer!
cantafabule
Postat pe 25 Septembrie 2009 15:46
da stiu,nici mie nu mi se pare foarte normal dar nah ce sa fac!
In legatura cu comportamentul lui de a doua zi,acolo am eu problema,si de aceea am ajuns sa postez,stiu clar ca il atrag,nu se putea preface intelegeti voi ,dar a doua zi,s-a facut ca ploua,dupa care,ieri mi-a zis ca s-a gandit miercuri seara la intalnirea noastra,si ca tare ar dori sa se repete!
Deja m-am obisnuit cu el,azi e cald maine ma ignora,si pur si simplu nu mai stiu ce sa cred despre el!
Adelina_P
Postat pe 25 Septembrie 2009 15:53
Adelina...eu te admir ca ai atata rabdare.....azi cald..maine rece...oricat l-as iubii nu as putea tolera asa ceva....
..cred ca nu stie exact ce-si doreste...te place..dar probabil ca exista si ceva impediment acolo...discuta cu el!
vezi ce-l macina...ca ceva e acolo in neregula..
cantafabule
Postat pe 25 Septembrie 2009 16:00
poate s-a speriat de sentimentele lui......faptul ca nu te crede usuratica semnifica ca nu e pregatit pentru o relatie serioasa...crede ca meriti mai mult ......poate o intalnire la o cafea..fara sa discutati situatia anterioara ...ar fi foarte nimerita...comporta-te normal...lasa-l sa decida...e barbat si poate are orgoliu...sau poate s-a simtit un pic respins ca nu ai vrut in masina.....oricum era incomod....pupici ....
yulya_73
Postat pe 26 Septembrie 2009 17:59
multumesc mult pt sfaturi!
acu ce pot sa spun,am rabdare,pt ca nu am ce altceva sa fac,se pare ca doar peste barbati care nu sunt pt mine dau!
dar tare sper sa iasa totul bine!
de 2 zile e iarasi in faza rece,vorbeste sec ca si cum.....sa vedem pe mai departe desi,stiu ca nu va fi nimic! din pacate
Adelina_P
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:51
pfff..e speriat omu asta e..da-i timp..sau mergi mai departe..
simonycik
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:01
De la: simonycik, la data 2009-09-28 13:01:58pfff..e speriat omu asta e..da-i timp..sau mergi mai departe..


nu ma grabesc nicaieri,deci ii dau timp nimic de pierdut,nu-i asa?
Adelina_P
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:19
De la: Adelina_P, la data 2009-09-25 15:53:27da stiu,nici mie nu mi se pare foarte normal dar nah ce sa fac!
In legatura cu comportamentul lui de a doua zi,acolo am eu problema,si de aceea am ajuns sa postez,stiu clar ca il atrag,nu se putea preface intelegeti voi ,dar a doua zi,s-a facut ca ploua,dupa care,ieri mi-a zis ca s-a gandit miercuri seara la intalnirea noastra,si ca tare ar dori sa se repete!
Deja m-am obisnuit cu el,azi e cald maine ma ignora,si pur si simplu nu mai stiu ce sa cred despre el!



raspunsul meu ar fi :
Vrea doar SEX. Te doreste fizic si atit.
_iluzie_
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:29
De la: _iluzie_, la data 2009-09-28 15:29:01
De la: Adelina_P, la data 2009-09-25 15:53:27da stiu,nici mie nu mi se pare foarte normal dar nah ce sa fac!
In legatura cu comportamentul lui de a doua zi,acolo am eu problema,si de aceea am ajuns sa postez,stiu clar ca il atrag,nu se putea preface intelegeti voi ,dar a doua zi,s-a facut ca ploua,dupa care,ieri mi-a zis ca s-a gandit miercuri seara la intalnirea noastra,si ca tare ar dori sa se repete!
Deja m-am obisnuit cu el,azi e cald maine ma ignora,si pur si simplu nu mai stiu ce sa cred despre el!



raspunsul meu ar fi :
Vrea doar SEX. Te doreste fizic si atit.


mersi pt opinie
Adelina_P
Postat pe 28 Septembrie 2009 17:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mi-e greu sa fac primul pas 19 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:03
:-< un sfat ceva? 192 De la: ice_eye 21 Aprilie 2010 01:57
Ajutor!!!Am nevoie de raspuns pana duminica 16-01-2011 39 De la: andreea1203 14 Ianuarie 2011 13:22
Ok. Ma intriga un tip...ce fac? 43 De la: Miss_Stardust 10 Mai 2010 16:50
intrebare 15 De la: kudika_14189 31 Octombrie 2012 10:11