Setari Cookie-uri

am nevie de ajutor :|

eu sunt in cls a7a :) el in 12 a si ma place mult si eu pe el. . ne am intalnit si totu a mers perfect :) problema este ca nu ne vom putea vedea prea des deoarece mama mea este tottal impotriva lui in sensu ca e major si bineinteles ca orice mama se gandeste sa ma ptrotejeze . el a mai avut o prietena de varsta mea si au folst impreuna ceva gen 1 an juma :-?? anyway ce sa fac tin mult la el chiar nu vreau sa l pierd dar daca nu ne vedem ce rost are ?
mueps
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:37
Draga mea,nu vreau sa te superi daca o sa fiu de acord cu mama ta,dar nu in sensul ca as avea ceva cu baiatul,ca nu-l cunosc,dar ca preocupari eu cred ca aveti obiective diferite ,iar pt varsta ta de acum (13-14)presupun nu e tocmai ok un tip de 18,pt ca o relatie cu un baiat de varsta lui poate presupune lucruri pt care probabil tu nu esti pregatita inca.Daca tu ai avea 18 sa zicem si el 23,chiar nu ar fi mare problema,dar acum nu cred ca trebuie sa te legi la cap.
Oricum sincer ma mira imaturitatea lui-totusi esti minora si nici generala n-ai terminat-o ,iar el o sa termine liceul sau l-a terminat deja...hmmm,sau e mai usor sa vrajeasca copile ca tine?
Succes la scoala si crede-ma ca vei avea tot timpul din lume pt baieti!
luyyzz
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:44
si tu vrei neaparat.. fu.tu.ta.. ... nu??
Diavolyta_
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:44
De la: mueps, la data 2009-09-20 20:37:00eu sunt in cls a7a :) el in 12 a si ma place mult si eu pe el. .

draga mueps, te cred...dar asculta sfaturile celor mai mari..ca nu-ti vor raul. si eu daca as fi in postura de "mama" a ta...ti-as fi interzis categoric sa te intalnesti cu acel baiat. cand vei creste mai mare ai sa intelegi. Succes la scoala !

aaa....nu-ti face probleme, te vei indragosti din nou...candva.....de altcineva....(stiu...acu probabil ma injuri....dar mai vorbim peste 4 ani )
drakula
Postat pe 22 Septembrie 2009 14:29
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-20 20:44:32si tu vrei neaparat.. fu.tu.ta.. ... nu??


Diavolitzo,scoate crucea de la gat daca te "autointitulezi"diavolitza..Si lasa vorbele urate pentru alte forumuri! Si inca ceva:daca e cineva care vrea ceeace ai scris tu mai sus..atunci TU esti aceea pentru ca altfel nu iti alegeai ca avatar o poza ca aceea pe care ti-ai pus-o
Daca poti da un sfat,da-l daca nu..
kudika014690
Postat pe 25 Septembrie 2009 16:42
De la: kudika014690, la data 2009-09-25 16:42:06
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-20 20:44:32si tu vrei neaparat.. fu.tu.ta.. ... nu??


Diavolitzo,scoate crucea de la gat daca te "autointitulezi"diavolitza..Si lasa vorbele urate pentru alte forumuri! Si inca ceva:daca e cineva care vrea ceeace ai scris tu mai sus..atunci TU esti aceea pentru ca altfel nu iti alegeai ca avatar o poza ca aceea pe care ti-ai pus-o
Daca poti da un sfat,da-l daca nu..



banuiesc k esti virgina....deci nu t complica
JustMe05
Postat pe 26 Septembrie 2009 01:13
De la: JustMe05, la data 2009-09-26 01:13:36
De la: kudika014690, la data 2009-09-25 16:42:06
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-20 20:44:32si tu vrei neaparat.. fu.tu.ta.. ... nu??


Diavolitzo,scoate crucea de la gat daca te "autointitulezi"diavolitza..Si lasa vorbele urate pentru alte forumuri! Si inca ceva:daca e cineva care vrea ceeace ai scris tu mai sus..atunci TU esti aceea pentru ca altfel nu iti alegeai ca avatar o poza ca aceea pe care ti-ai pus-o
Daca poti da un sfat,da-l daca nu..



banuiesc k esti virgina....deci nu t complica

doar banuiesc pt k in ziua d astazi nimic nu mai e sigur
JustMe05
Postat pe 26 Septembrie 2009 01:14
Pentru fata care nevoie de ajutor. Tot ce pot sa iti spun este sa il analizezi cu atentie atat defectele cat si calitatile. Asigurate ca te potrivesti cu el si apoi lupta pentru el si dragostea ta. Fii rationala. Mama ta e normal sa reactioneze asa pentru ca isi face griji pentru tine si mai ales ca esti la inceputul vietii. Succes si ai incredere in tine.
kudika071118
Postat pe 27 Septembrie 2009 00:22
De la: mueps, la data 2009-09-20 20:37:00eu sunt in cls a7a :) el in 12 a si ma place mult si eu pe el. . ne am intalnit si totu a mers perfect :) problema este ca nu ne vom putea vedea prea des deoarece mama mea este tottal impotriva lui in sensu ca e major si bineinteles ca orice mama se gandeste sa ma ptrotejeze . el a mai avut o prietena de varsta mea si au folst impreuna ceva gen 1 an juma :-?? anyway ce sa fac tin mult la el chiar nu vreau sa l pierd dar daca nu ne vedem ce rost are ?


pai n-are nici un rost evident, si ar fi cazul s-o asculti pe mama.... baiatul are alte ganduri...si tu esti prea mica pt astfel de "responsabilitati"....
mai frate, unde or fi ramas distractiile cu cititul cu lanterna sub plapuma sa nu te prinda parintii ca stai pana pe la 3 noaptea treaz...
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Septembrie 2009 00:29
daca tine la tine el trebuie sa faca ceva sa nu te piarda. sincer la varsta ta, nu ar trebui ca Tu sa faci prea multe, ci el. Si incearca sa iti pastrezi inca virginitatea.nu merita aruncata la gunoi la 14 ani.Eu am dublu varsta ta si la 14 ani ma jucam cu prima mea barbie. nu era frumos
asa?
NU MERITA INVESTITE SENTIMENTE LA 14 ANI!!!ASCULTA-TI PARINTI NU TE INVATA RAU CI TE PROTEJEAZA CEL MAI MULT.
oana_1a
Postat pe 27 Septembrie 2009 15:14
De la: kudika014690, la data 2009-09-25 16:42:06
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-20 20:44:32si tu vrei neaparat.. fu.tu.ta.. ... nu??


Diavolitzo,scoate crucea de la gat daca te "autointitulezi"diavolitza..Si lasa vorbele urate pentru alte forumuri! Si inca ceva:daca e cineva care vrea ceeace ai scris tu mai sus..atunci TU esti aceea pentru ca altfel nu iti alegeai ca avatar o poza ca aceea pe care ti-ai pus-o
Daca poti da un sfat,da-l daca nu..



vrei si tu sa te sexezi?? si uita'te mai bine ... ca nu am nici o cruce la gat... chioaro
Diavolyta_
Postat pe 30 Septembrie 2009 16:17
Bravo! ti-ai dat in petic de tot! Halal Diavolitza!
Pentru fata ce a cerut ajutor:Fetitzo,tu inca nu stii bine ce e cu tine..ar fi bine sa rogi o prietena buna sa cerceteze ce stiu colegii prietenului tau despre relatia voastra S-ar putea sa ai surpriza sa auzi vorbe de genul"nu stiu ce sa ma fac,pustioaica asta nu imi da pace deloc"..
kudika014690
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:40
pai nush c sa zik


cred k ar trebui sa te gandesti bn ff bn ptr k fiind mai mare ar putea avea anumite asteptari

si nsuh dak tiar plakea peste catyva ani sa regreti anumite chesty


si in plus poate sa te minta sau nu styu


gandestete bn


succes

:*:*si app d permisiunea mamei tale si eu am preten d vreo 5 luni si iam zis numaia kum 2 luni si habar navea dak nui zikeam deci poti sai ascunzi:))


desi cel mai bn e sa ziki adv:>
eusunteu
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De unde va imbracati pentru petreceri?, Petreceri, bal mascat si alte minuni 14 De la: roz5bule6lila7 18 Mai 2009 17:42
urgent 6 De la: iulia069834 10 Aprilie 2010 18:40
ce culori se poarta anul acesta? 14 De la: o_fata_de_treaba 30 Aprilie 2010 14:42
aiurea 45 De la: _dulcik_ 5 Mai 2009 22:44
buna!! 15 De la: blaa 3 Martie 2010 16:19