Setari Cookie-uri

Ce se poarta toamna asta in materie de imbracaminte???

Hey fetelor, ati auzit ce se poarta toamna asta in materie de imbracaminte? intreb fiindca am primit tot felul de noutati pe mail dar toate se refera la hainele care nu sunt tocmai potrivie pt a fi purtate pe strada...ma refer la hainele acelea prezentate pe podiumurile de moda...deci ...astept pareri,,,in curand voi incepe si facultatea si vreau sa-mi schimb look-ul ,etc...stiti voi fetelor cum sta treaba :D...poop si astept pareri
paola01
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:30
Eu nu ma imbrac la moda... app zi si mie de unde gasesc eu haine rock_gothic....plssss...rochii gothice./..ce firme au designuri de genu
? magazine ceva plzzz

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:41
De la: rock__to_love, la data 2008-09-14 21:41:13Eu nu ma imbrac la moda... app zi si mie de unde gasesc eu haine rock_gothic....plssss...rochii gothice./..ce firme au designuri de genu
? magazine ceva plzzz



hmm...vad ca esti din Bucuresti...eu stau mult prea departe...deci nu stiu ce magazine ti-as putea recomanda eu ...ce sfat pot sa-ti dau este ca : imbracate comod, ia-ti 2,3 prietene cu tine si dati fuguta prin magazine si cauta...ofera-ti o zi numai pt cautat si poate ai noroc :D ..
paola01
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:49
Stai in tzara? Zi-mi orice oras...calatoresc mult prin tara, nu e o ras in care sa nu fi fost...

anu asta cik se poarta si carourile!

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:51
eh...tin minte in Sibiu...un magazin zeta...genial...am gasit niste kestii de vara suuuperbe si calitate!

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:54
Culoare vedeta a sezonului s`a anuntat a fi mov , alaturi de culorile inchise , specifice sezonului rece. As adauga ca se poarta fustele gogosar (Armani a pus super accent pe ele in colectia sa toamna-iarna) , vestele , tricotajele , gentiile cat mai mari , botinele , dar si cizmele fara toc foarte lungi si stramte pe picior. Accesorii metalice , palarii si basti masculine. Iar in materie de coafura , parul ffff tapat!!!

Important e sa te simti bine cu ce porti si sa cada hainele bine pe tine , indiferent de moda. Mie de ex imi plac f mult argintul , aurul si accesoriile metalice si ma simt f bine purtandu`le in majoritatea timpului , chiar daca multe magazine sunt pline de margele si cercei de plastic, care le vin bine multor persoane .Totul depinde de gusturi.Nu e musai ca ce`mi place mie sa placa celuilalt. Cred ca e important sa iti creezi un stil al tau si eventual sa il modifici cate putin dupa gustul tau in functie de tendinte. Moda nu e 'batuta in cuie'.
Kittynelle
Postat pe 15 Septembrie 2008 19:52
Nuuuu iar culoarea aia odioasa MOV??!!!
Prea s'au indobitocit fetele...prea de tot..dc se poarta toamna asta MOVUL musai sa purtam mov...unele au luat'o razna:palton MOV,cizme MOV,geanta MOV,accesorii MOV...yuck
Hai sa nu exageram cu moda...la urma urmei port ce mi se potriveste si ce ma aranjeaza..nu stau cu revista de moda dupa mine la cumparaturi...
Alegi din moda ce se pliaza stilului tau...
elenita_bonita
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:56
rock to love.. exagerezi
nicidecum nu se poata verdele-gainat.. dimpotriva, se poarta verdele foarte inchis care mie mi se pare foarte frumos.. Iti place culoarea unui brad? De acel verde se vorbeste aici
iar la mov din nou se poarta nuanta foarte inchisa, care este f placuta si potrivita pt sezonul rece..
gri la fel.. albastru la fel.. se poarta toate aceste culori insa in nuantele lor inchise..

Postat pe 15 Septembrie 2008 23:30
da...zuzu micutz si simpatic...stiu...dar imi vine si mie sa rad... urasc verdele nu stiu de ce...:)) oricum smaraldul imi place...stiu de care verde...dar am facut o analogie si cu verdela ala...caki...stii? dak s-ar purta ala, si lumea ar incepe sa-l poarte, cred k nu mai ies pe strada! ;))

Postat pe 15 Septembrie 2008 23:56
fetelor, avem un magazin NOU online, pls check this out!
poate gasiti ceva care sa va incante ochiI!!

http://alexandrinasmemories.blogspot.com/

Greenie
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help. Cu ce ma imbrac in prima zi de facultate? 49 De la: LeeLoo20 18 Aprilie 2014 18:16
Reprezentanti Oriflame 2 De la: kudika226898 15 Martie 2011 06:52
frate ce faceti cu bani putini? 36 De la: Summer_ 2 Iulie 2010 18:52
sal 5 De la: Full_Metal_Jacket 15 Aprilie 2009 10:17
:) 2 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 11:11