dragoste sau sex?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent dragoste sau sex?: (5 din 1 vot)

eu21alex Avatarul lui eu21alex

15 mesaje

care ar fi primul pas inspre comunicare cu iubita in pat?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Depinde de varsta celor 2... La 20, fata vrea dragoste, baiatul, sex. La 30, amandoi vor dragoste. La 40, sex, sex. La 50, respect reciproc si gata...
sarutama Avatarul lui sarutama

2683 mesaje

De la: Lucia38, la data 2009-09-23 11:23:59Depinde de varsta celor 2... La 20, fata vrea dragoste, baiatul, sex. La 30, amandoi vor dragoste. La 40, sex, sex. La 50, respect reciproc si gata...

ha ha ha ha
ai fost tare

eu nu pot crede in dragoste la prima vedere....poate atractie ,,sexuala ,amicala ,,,la prima vedere,,,dar dragoste????,,,dupa cum ai zis tu lucia si ai dreptate,,,dar cei de 15 ??17???19???
No beba agua, los peces tienen relaciones sexuales en ella
Fosta membra Kudika.ro
De la: sarutama, la data 2009-09-23 11:40:52
De la: Lucia38, la data 2009-09-23 11:23:59Depinde de varsta celor 2... La 20, fata vrea dragoste, baiatul, sex. La 30, amandoi vor dragoste. La 40, sex, sex. La 50, respect reciproc si gata...

ha ha ha ha
ai fost tare

eu nu pot crede in dragoste la prima vedere....poate atractie ,,sexuala ,amicala ,,,la prima vedere,,,dar dragoste????,,,dupa cum ai zis tu lucia si ai dreptate,,,dar cei de 15 ??17???19???

Nu fac nici una, nici alta. Aia fac prostioare sau, in cel mai fericit caz, si-o fac cu mana lor...
Artemis_me Avatarul lui Artemis_me

1 mesaj

sunt de aceeasi parere. Ma apropii de 40, deci sex, sex, sex
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

cine te'a desemnat pt tine sa vb in numele barbatilor si unde sunt datele statistice care sa iti sustina afirmatile?
eu unul sunt exceptia de la regula care demonstreaza ca afirmatia ta este eronata :)
kudika nu google, google kudika :->
sarutama Avatarul lui sarutama

2683 mesaje

De la: felixcat, la data 2009-09-23 11:50:50cine te'a desemnat pt tine sa vb in numele barbatilor si unde sunt datele statistice care sa iti sustina afirmatile?
eu unul sunt exceptia de la regula care demonstreaza ca afirmatia ta este eronata :)

tu pe cine acuzi daca nu te superi de intrebare????
No beba agua, los peces tienen relaciones sexuales en ella
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

daca te uiti atenta o sa iti dai seama ca nu iti raspundeam tie
kudika nu google, google kudika :->
Fosta membra Kudika.ro
Si dragoste...si sex, depinde de stare ! Si da, acea statistica nu este buna..pana si aia de 20, 20 si ceva mai vor si dragoste !
well behaved women never made history
i0nutza Avatarul lui i0nutza

303 mesaje

13-17 = petting sau peeting.. cum i`o zice
Dragosteeeeee clar :> k dupa vine si sexu`.. iute iute..
Ce tie nu`ti place.. altuia nu`i face ;)
Fosta membra Kudika.ro
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro

www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA
eu21alex Avatarul lui eu21alex

15 mesaje

ma refeream la comunicarea despre sex...care ar fi primul pas in a comunica cu partenera
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

pey intai incepi cu un gest romantic si ce mai vorbesti cat mai deschis despre ce te intereseaza
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.