Setari Cookie-uri

buna

auziti eu sunt indragostita de un baiat care are deja o prietena dar numai k aceea e mai mare decat el si nu stiu ce as putea face ptr k sunt ffff indragostita de el.....ce as putea face sa il cuceresc???sau ar trb sa renuntz la el???
anonimmm94
Postat pe 27 Septembrie 2009 03:07
De la: anonimmm94, la data 2009-09-27 03:07:45auziti eu sunt indragostita de un baiat care are deja o prietena dar numai k aceea e mai mare decat el si nu stiu ce as putea face ptr k sunt ffff indragostita de el.....ce as putea face sa il cuceresc???sau ar trb sa renuntz la el???



Asteapta sa te faci si tu mare si sa vina una mai mica sa-ti sufle si tie iubitul ..pana atunci ...poate apare un alt baiat care nu are angajamente anterioare , bafta !

Asa postare detaliata, asa raspuns .
___LL___
Postat pe 27 Septembrie 2009 03:22
Doar pentru ca esti mai mica nu te face cu nimic mai speciala ... Sunt foarte multe cupluri in care femeie este mai mare .
Mai bine cauta-ti pe unul interesat de tine
ella_c
Postat pe 27 Septembrie 2009 07:31
De la: anonimmm94, la data 2009-09-27 03:07:45auziti eu sunt indragostita de un baiat care are deja o prietena dar numai k aceea e mai mare decat el si nu stiu ce as putea face ptr k sunt ffff indragostita de el.....ce as putea face sa il cuceresc???sau ar trb sa renuntz la el???

Ai rabdare, asteapta si lasa-l sa invete pe una mai mare. Daca ai noroc si se despart, primesti un baiat experimentat. Daca nu, primesti candva cel pe care il meriti
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:16
De la: anonimmm94, la data 2009-09-27 03:07:45auziti [quote]

auzim!
geo_x
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:18
De la: geo_x, la data 2009-09-28 13:18:50
De la: anonimmm94, la data 2009-09-27 03:07:45auziti [quote]

auzim!

...din nastere si fara operatie...
Lucia38
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:22
yumy
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:22
De la: anonimmm94, la data 2009-09-27 03:07:45auziti eu sunt indragostita de un baiat care are deja o prietena dar numai k aceea e mai mare decat el si nu stiu ce as putea face ptr k sunt ffff indragostita de el.....ce as putea face sa il cuceresc???sau ar trb sa renuntz la el???



mda...probabil ca asa ar fi cel mai bine:) sunt destui baieti liberi...
amondineeee
Postat pe 28 Septembrie 2009 14:38
Daca tot ce zboara, s-ar manca...
Invata, sa cresti si tu mare. Poate ca atunci nu il vei mai iubi cu atata disperare. Cu siguranta insa vei stii mai multe. Inclusiv sa scrii. Si chiar cum sa te adresezi unor oameni carora vrei sa le ceri sfatul.
Oameni buni, uneori imi vine sa strang de gat pe cineva in tara asta in care invatamantul a ajuns la cheremul tuturor idiotilor! Cine naiba ii invata pe copiii astia sa scrie in halul asta? Nu au auzit niciunul de limba romana?
lidiaolteanu
Postat pe 28 Septembrie 2009 14:44
Scuze, eu vorbesc si eu le comit. "Nu a auzit niciunul".
Si sa iti dau totusi un sfat. In viitorul apropiat alt baiat iti va suci mintile si vei fi la fel de indragostita ca acum. Asa e varsta asta frumoasa si schimbatoare. Bucura-te de ce ai, invata si fa-i tu pe baieti sa moara dupa tine. Cam asa ar fi normal
lidiaolteanu
Postat pe 28 Septembrie 2009 14:47
Cred ca o iau razna...La 14 ani esti indragostita de unul care are o prietena mai mare....tare mi-ar place sa te capaceasca aia:)))) vezi-ti de varsta ta si de baietii de varsta cu tine
lao_kudika
Postat pe 29 Septembrie 2009 02:56


Buna

Si eu sunt noua pe kudika


Si eu sunt indragostita si daca nu o sa ma iubeasca sufletul, viata mea, ratiunea mea, o sa ma arunc in urma trenului ( dupa cum bine zice o buna pretena ), si am sa beau o sticla de vin si am sa mananc si un pui fript !


Mi-e rusine, dar am sa fac ceva necugetat, imi pierd di ultimile minti din creierii capului ramase, am sa merg la Dan Diaconescu si am sa-mi fac iubirea publica- in direct o are mica si-n reluare o are mare ( audienta ) in Piata Romana de langa ''cheefsi'', sa ma vada toate prietenele mele si sa moara de ciuda si de varsat de vant ca am ajuns mare vedeta nationala.

Si pana nu o sa fie al meu , doar al meu si numai al meu, am sa ma leg de pat si am sa ma tai pe mainii ca ''emoistii '', si am sa-mi pictez cu pixul inimioare cu numele lui pe el !!!


Dar nu mai poooott, inebunesc, vreau sa vina SUFLETUL meu sa-mi deschida topic pe kudika si sa fie gelos pe barbatii virtuali flamanzi de dragoste cu trafic nelimitat de la erdeesh !


Ajutati un biet suflet torturat de un amor nebun si imposibil !!!!
___LL___
Postat pe 29 Septembrie 2009 03:09
ms de sfat
anonimmm94
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:43
De la: ___LL___, la data 2009-09-29 03:09:17

Buna

Si eu sunt noua pe kudika


Si eu sunt indragostita si daca nu o sa ma iubeasca sufletul, viata mea, ratiunea mea, o sa ma arunc in urma trenului ( dupa cum bine zice o buna pretena ), si am sa beau o sticla de vin si am sa mananc si un pui fript !


Mi-e rusine, dar am sa fac ceva necugetat, imi pierd di ultimile minti din creierii capului ramase, am sa merg la Dan Diaconescu si am sa-mi fac iubirea publica- in direct o are mica si-n reluare o are mare ( audienta ) in Piata Romana de langa ''cheefsi'', sa ma vada toate prietenele mele si sa moara de ciuda si de varsat de vant ca am ajuns mare vedeta nationala.

Si pana nu o sa fie al meu , doar al meu si numai al meu, am sa ma leg de pat si am sa ma tai pe mainii ca ''emoistii '', si am sa-mi pictez cu pixul inimioare cu numele lui pe el !!!


Dar nu mai poooott, inebunesc, vreau sa vina SUFLETUL meu sa-mi deschida topic pe kudika si sa fie gelos pe barbatii virtuali flamanzi de dragoste cu trafic nelimitat de la erdeesh !


Ajutati un biet suflet torturat de un amor nebun si imposibil !!!!


fantastiche LL!!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tatal vitreag 29 De la: laramira 27 Ianuarie 2010 12:58
vise 23 De la: MrsSunshine 2 Decembrie 2011 17:44
metode de slabit 4 De la: Elena_B_ 21 Iunie 2009 11:04
Confort la cele mai mici preturi 1 De la: inventator 25 Noiembrie 2008 17:56
salut 25 De la: rashela 2 Septembrie 2009 18:54