caut un job nou - handmade

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Jennyka Avatarul lui Jennyka

4 mesaje
Oras: bucuresti

Hello

Ma numesc Jenny si as vrea sa-mi expun problema jobului in ziua de azi. Momentan luncrez ca operator pc munca care nu ma reprezinta dar trebuie cumva sa aduc bani in casa. Tot trimit cv peste tot unde cred ca ma incadrez dar nimic. Am terminat in afara un fel de colegiu in Marketing si Turism cu bursa de studii in Anglia si Franta, dupa care am lucrat in alt domeniu :( ca asistent administrativ la o firma timp de 3 ani si in cele din urma jobul actual operator pc.
Dar domeniul in care visez sa lucrez este cu totul si cu totul altul si anume cel al artei handmade-ului a creatiilor. Creez tot felul de chestii de cativa ani si ce mai reusesc sa vand pe la prieteni si cunostinte dar inca nu am reusit sa gasesc o colaborare cu cine sa lucrez full-time sau macar part-time.

Daca e cineva in cunostinta de un job de genu Va rog sa ma contactati pe mail jenyradion@yahoo.it

PS: Ar fi binevenit orice fel de job serios in care se cere italiana avansat.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
un hand-job!
fain!
cand poti sa incepi?
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!

4 mesaje

depinde

ceva mai multe detalii?
Fosta membra Kudika.ro
procedura-i foarte simpla!
nu trebuie sa faci ceva special. e de ajuns sa o faci o data de doua ori pe zi.
detalii: are capu' rosu', niste vinisoare ies in evidenta, mai ales cand e in stare de preamarire.............
si nu trebuie decat sa plimbi palma , putin intredeschisa....pe trupul lui!
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
kika25 Avatarul lui kika25

152 mesaje

De la: Jennyka, la data 2009-09-28 11:47:43Hello

Ma numesc Jenny si as vrea sa-mi expun problema jobului in ziua de azi. Momentan luncrez ca operator pc munca care nu ma reprezinta dar trebuie cumva sa aduc bani in casa. Tot trimit cv peste tot unde cred ca ma incadrez dar nimic. Am terminat in afara un fel de colegiu in Marketing si Turism cu bursa de studii in Anglia si Franta, dupa care am lucrat in alt domeniu :( ca asistent administrativ la o firma timp de 3 ani si in cele din urma jobul actual operator pc.
Dar domeniul in care visez sa lucrez este cu totul si cu totul altul si anume cel al artei handmade-ului a creatiilor. Creez tot felul de chestii de cativa ani si ce mai reusesc sa vand pe la prieteni si cunostinte dar inca nu am reusit sa gasesc o colaborare cu cine sa lucrez full-time sau macar part-time.

Daca e cineva in cunostinta de un job de genu Va rog sa ma contactati pe mail jenyradion@yahoo.it

PS: Ar fi binevenit orice fel de job serios in care se cere italiana avansat.

CA SI IDEE,POATE,ROAGA PE CINEVA SA ITI FACA UN SITE SI POSTEAZA-TI ACOLO LUCRURILE TALE.E UN PAS,SA STII!

4 mesaje

Mersi mult pt sfat asta incerc sa fac in ultima perioada, desi deja sunt foarte multe blog-uri, incerc. Oricum doresc sa si lucrez cu o echipa dar cum se spune speranta moare ultima si nu se stie nicioadata.

O zi frumoasa in ciuda vremii de afara!
kudika359438 Avatarul lui kudika359438

1 mesaj

mi-ar placea foarte mult sa lucrez in acest domeniu.am talent si imi place foarte mult ceea ce fac.daca stiti cum as putea face rost de un job handmade contactatima pe id little_girl_nr1@yahoo.com
carmen_natural Avatarul lui carmen_natural

504 mesaje

Jenny,
te rog sa ma contactezi pe europroiect2007@yahoo.com si-ti pot face o oferta serioasa