Setari Cookie-uri

concurs kudika seductie

eu nu am sedus niciodata.nu m-a preocupat.barbatii s-au sedus singuri.felel meu de a fi este elegant,chiar si intr-o rochie rupta.nu mai sint tinara ca sa ma preocupe moda,totusi am un stil elegant.sint foarte serioasa,iar barbatii au vazut acest lucru si au fost si ei seriosi.cind am primit vizite am servit pe toata lumea cu lucruri bune si in vesela de calitate ca sa se simta bine oaspetii mei.dupa ce am ajuns la sex relatia a fost foarte serioasa si profunda.niciodata partenerul nu mia facut aluzii si de un alt fel de sex,anormal,care este la moda acum si care nu este placut lui dumnezeu.pitulicu
greffe
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:21
siiiiiiiiiii????...........ce vrei sa propui ....de fapt ??????????.......
etta
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:26


doooaaamnaa etta, lasa fata sa se duca!


geo_x
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:31
E....Chiar asa?! Du-ti bre d-aci ca nu ti cred!
adelheida
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:37
De la: kudika061561, la data 2009-09-28 12:21:34eu nu am sedus niciodata.nu m-a preocupat.barbatii s-au sedus singuri.felel meu de a fi este elegant,chiar si intr-o rochie rupta.nu mai sint tinara ca sa ma preocupe moda,totusi am un stil elegant.sint foarte serioasa,iar barbatii au vazut acest lucru si au fost si ei seriosi.cind am primit vizite am servit pe toata lumea cu lucruri bune si in vesela de calitate ca sa se simta bine oaspetii mei.dupa ce am ajuns la sex relatia a fost foarte serioasa si profunda.niciodata partenerul nu mia facut aluzii si de un alt fel de sex,anormal,care este la moda acum si care nu este placut lui dumnezeu.pitulicu

Lucia38
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:52
De la: geo_x, la data 2009-09-28 12:31:58

doooaaamnaa etta, lasa fata sa se duca!




sa se duca.....odataaaaaaaaaaa.........ca si io-s eleganta.....rafinata.....stilataaaaaa.......ptiuuuu,fara laudatori..........dddoooooaamnnaaaaaaaa,desigur..........destul deeeeeeeeee.....profundaaaaaaaa ..........da' nu-mi deschid topic pentru asta !!......... ...........si nici n-am nevoie,daca stau sa ma gandesc bine.....la ce cal breaz sunt p-acilea !!...........
etta
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:12
"sex anormal" ce-ai fata? ai gresit topicu sau ceva?
simonycik
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:16
Poate ca nu este bine sa se faca comentarii referitoare la "normalitate". Ar trebui tinut cont de de faptul ca acest cuvant este perceput diferit functie de referinta aleasa.
Iar referitor la seductie, parerea mea este ca o femeie, intr-adevar, nu are nevoie sa faca prea multe eforturi ca sa seduca.
Daca are un look ingrijit, este imbracata cu gust si cochet si isi pastreaza zambetul pe buze cu siguranta nu mai are nevoie de "eforturi suplimentare" pentru a seduce.
kudika073537
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:25
kudika=jurnal? si ce imi place sa ma mai laud tulai doamne..ca imi vine sa ma pup singura cand ma uit in oglinda!
one_size
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:55
si concursu' care-i?
_curly
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:07
ca n'ai tupeu sa'ti sterg contu' in maxim 1 minut
Diavolyta_
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:09
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-09 11:09:58ca n'ai tupeu sa'ti sterg contu' in maxim 1 minut


neeeeee,wrong !!!
asta e raspunsul : mangolie
_curly
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:11
De la: kudika061561, la data 2009-09-28 12:21:34eu nu am sedus niciodata.nu m-a preocupat.barbatii s-au sedus singuri.felel meu de a fi este elegant,chiar si intr-o rochie rupta.nu mai sint tinara ca sa ma preocupe moda,totusi am un stil elegant.sint foarte serioasa,iar barbatii au vazut acest lucru si au fost si ei seriosi.cind am primit vizite am servit pe toata lumea cu lucruri bune si in vesela de calitate ca sa se simta bine oaspetii mei.dupa ce am ajuns la sex relatia a fost foarte serioasa si profunda.niciodata partenerul nu mia facut aluzii si de un alt fel de sex,anormal,care este la moda acum si care nu este placut lui dumnezeu.pitulicu



totusi limba romana n'ai reusit sa o seduci...
Diavolyta_
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:13
De la: _curly, la data 2009-10-09 11:11:34
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-09 11:09:58ca n'ai tupeu sa'ti sterg contu' in maxim 1 minut


neeeeee,wrong !!!
asta e raspunsul : mangolie



mangolieeeeeeeeeeeeee
Diavolyta_
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:14
De la: _curly, la data 2009-10-09 11:07:32si concursu' care-i?

cistigi.....o excursie gratuita...la urmatorul topic
...........lasa ma acum ca ma concentrez sa il seduc pe geo
cristiana_cris
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:16
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-09 11:14:02
De la: _curly, la data 2009-10-09 11:11:34
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-09 11:09:58ca n'ai tupeu sa'ti sterg contu' in maxim 1 minut


neeeeee,wrong !!!
asta e raspunsul : mangolie



mangolieeeeeeeeeeeeee


ihi
_curly
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:18
De la: kudika073537, la data 2009-10-09 10:25:51 Poate ca nu este bine sa se faca comentarii referitoare la "normalitate". Ar trebui tinut cont de de faptul ca acest cuvant este perceput diferit functie de referinta aleasa.
Iar referitor la seductie, parerea mea este ca o femeie, intr-adevar, nu are nevoie sa faca prea multe eforturi ca sa seduca.
Daca are un look ingrijit, este imbracata cu gust si cochet si isi pastreaza zambetul pe buze cu siguranta nu mai are nevoie de "eforturi suplimentare" pentru a seduce. [/quote


simti nevoia sa te lauzi!! intrebarea este de ce? si de ce tocmai aici? nu te baga nimeni in seama in viata reala?
habbie
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:33
De la: kudika061561, la data 2009-09-28 12:21:34eu nu am sedus niciodata.nu m-a preocupat.barbatii s-au sedus singuri.felel meu de a fi este elegant,chiar si intr-o rochie rupta.nu mai sint tinara ca sa ma preocupe moda,totusi am un stil elegant.sint foarte serioasa,iar barbatii au vazut acest lucru si au fost si ei seriosi.cind am primit vizite am servit pe toata lumea cu lucruri bune si in vesela de calitate ca sa se simta bine oaspetii mei.dupa ce am ajuns la sex relatia a fost foarte serioasa si profunda.niciodata partenerul nu mia facut aluzii si de un alt fel de sex,anormal,care este la moda acum si care nu este placut lui dumnezeu.pitulicu

Pai sexul ii e placut lui Dzeu doar pt a procrea.Si tu ai deschis acest topic pt a ne impartasi din metodele tale de seductie care sunt:seriozaitatea si sexul normal,nu?Ei bine.....nu m-ai convins,dar vroiam sa te intreb :la tine elegant= rupt,adica poti fi eleganta daca esti cu o rochie rupta?
Cat despre vizite si vesela de portelan,iar m-ai bagat in ceata pt ca n-am inteles daca faceai sex cu toti vizitatorii barbati si femei si cand era asta,dupa gustarile alese?
Mda,ma duc sa beau cafea,ca poate nu m-am trezit eu si de aceea n-am priceput regulile de seductie
luyyzz
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:45
Iti multumesc sincer , draga luyyzz, ca m-ai facut sa rad cu pofta, si-asa de mult nu am mai zambit macar, ai dat un raspuns adecvat si plin de umor.Te pup, si numai bine.
kudika022141
Postat pe 11 Octombrie 2009 22:35

In general nu iau oamenii peste picior cum se spune,numai ca am intrat pe topic cu increderea ca voi afla ceva interesant si dragut.Si am citit postarea despre....sex cum ii place lui Dzeu,ai inteles da?
O zi buna si tie!
luyyzz
Postat pe 12 Octombrie 2009 11:46
De la: kudika061561, la data 2009-09-28 12:21:34eu nu am sedus niciodata.nu m-a preocupat.barbatii s-au sedus singuri.felel meu de a fi este elegant,chiar si intr-o rochie rupta.nu mai sint tinara ca sa ma preocupe moda,totusi am un stil elegant.sint foarte serioasa,iar barbatii au vazut acest lucru si au fost si ei seriosi.cind am primit vizite am servit pe toata lumea cu lucruri bune si in vesela de calitate ca sa se simta bine oaspetii mei.dupa ce am ajuns la sex relatia a fost foarte serioasa si profunda.niciodata partenerul nu mia facut aluzii si de un alt fel de sex,anormal,care este la moda acum si care nu este placut lui dumnezeu.pitulicu


logic ca nu ai sedus doar esti fata serioasa..si nu te-au preocupat astfel de ganduri!
adica cum barbatii s-au sedus singuri?isi aruncau ocheade intre ei si hocus pocus s-au sedus?
eleganta intr-o rochie rupta? tu esti cenusareasa in varianta romaneasca?
esti o fata foarte serioasa..clar..si ca o fata serioasa iai invitat la tine acasa..nu cum fac alea de pe centura de ii invita in boscheti!dupa ce le-ai servit masa in vesela de calitate a venit momentul platii nu?nu ai bani?nicio problema platesti in natura!si relatia a fost serioasa si profunda pana la urmatorul barbat!Normal ca nu ai facut sex anormal..ca vb aia oamenii seriosi se f.. in c..ur..era o9 vorba..da tu nu ca esti foarte serioasa!
one_size
Postat pe 13 Octombrie 2009 11:34
De la: one_size, la data 2009-10-13 11:34:14
De la: kudika061561, la data 2009-09-28 12:21:34eu nu am sedus niciodata.nu m-a preocupat.barbatii s-au sedus singuri.felel meu de a fi este elegant,chiar si intr-o rochie rupta.nu mai sint tinara ca sa ma preocupe moda,totusi am un stil elegant.sint foarte serioasa,iar barbatii au vazut acest lucru si au fost si ei seriosi.cind am primit vizite am servit pe toata lumea cu lucruri bune si in vesela de calitate ca sa se simta bine oaspetii mei.dupa ce am ajuns la sex relatia a fost foarte serioasa si profunda.niciodata partenerul nu mia facut aluzii si de un alt fel de sex,anormal,care este la moda acum si care nu este placut lui dumnezeu.pitulicu


logic ca nu ai sedus doar esti fata serioasa..si nu te-au preocupat astfel de ganduri!
adica cum barbatii s-au sedus singuri?isi aruncau ocheade intre ei si hocus pocus s-au sedus?
eleganta intr-o rochie rupta? tu esti cenusareasa in varianta romaneasca?
esti o fata foarte serioasa..clar..si ca o fata serioasa iai invitat la tine acasa..nu cum fac alea de pe centura de ii invita in boscheti!dupa ce le-ai servit masa in vesela de calitate a venit momentul platii nu?nu ai bani?nicio problema platesti in natura!si relatia a fost serioasa si profunda pana la urmatorul barbat!Normal ca nu ai facut sex anormal..ca vb aia oamenii seriosi se f.. in c..ur..era o9 vorba..da tu nu ca esti foarte serioasa!

one zapacita mea...mor de ras...
cristiana_cris
Postat pe 13 Octombrie 2009 12:21
Nu fiti rai, domnisoara n-a stiut sa dea reply la un topic si a raspuns la intrebarea concursului.
Kathara
Postat pe 13 Octombrie 2009 12:40
fata e cam varza in capul tau ! doamne ce la mai debiteaza mintea la unele " senzuale"?! tu stii care e valoare lui pi?!
roz5blue6lila7
Postat pe 13 Octombrie 2009 12:46
and the question is?!
iacinta
Postat pe 13 Octombrie 2009 13:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
chinuita de partidele lungi!help 86 De la: greierash_is_back 22 Octombrie 2009 14:12
edtrfghwe 12 De la: Rolec2000 9 Aprilie 2009 22:01
istoria sexului anal 94 De la: miruna09 8 Noiembrie 2009 04:09
Sunt insarcinata sau nu? 31 De la: steffy91 23 Iulie 2011 13:38
E adevarat ca barbatii care poarta numar mare la picior sunt mai "dotati"? 636 De la: Baiat_virgin 21 Februarie 2013 19:39