buna

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
vreau si eu sa stiu niste case de moda care fac preselectie pt manechine ma puteti ajuta ?plazzzzz
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika055704, la data 2009-10-02 15:34:59vreau si eu sa stiu niste case de moda care fac preselectie pt manechine ma puteti ajuta ?plazzzzz

sincer te puteam ajuta daca invatai ceva gramatica.....si ceva engleza...
asa.... nu pot , I'm sorry.

you can kiss my kitty ass
Fosta membra Kudika.ro
you can kiss my kitty ass
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-02 15:42:35
De la: kudika055704, la data 2009-10-02 15:34:59vreau si eu sa stiu niste case de moda care fac preselectie pt manechine ma puteti ajuta ?plazzzzz

sincer te puteam ajuta daca invatai ceva gramatica.....si ceva engleza...
asa.... nu pot , I'm sorry.

Sincer, o să faci chist la plămâni de la păr de pisică,rade-ți părul de pe piept să fi pregătită pentru operație.
Why so menstrual?
___LL___ Avatarul lui ___LL___

552 mesaje

Sincer nu stiu sa-ti spun exact ce ''cashi'' de moda exact fac preselectii, ai putea cauta pe ''goagal'' agentii specializate, astia cu agentiile astea de care-ti scriu aici sunt atat de disperatii si atat de doritori incat te iau si de pe strada numa' numa sa-ti ia banii si sa te faca ''modeala ''!

Bafta la succesuri !
Linie punct linie punct ....
Fosta membra Kudika.ro
De la: ___LL___, la data 2009-10-03 15:10:53Sincer nu stiu sa-ti spun exact ce ''cashi'' de moda exact fac preselectii, ai putea cauta pe ''goagal'' agentii specializate, astia cu agentiile astea de care-ti scriu aici sunt atat de disperatii si atat de doritori incat te iau si de pe strada numa' numa sa-ti ia banii si sa te faca ''modeala ''!

Bafta la succesuri !

Te mai strâng hainele?
Why so menstrual?