Setari Cookie-uri

Albert Andrei-profesorul de fizica(lovelovelovelovesomuch)

ahhh e destul de greu asa ca nu va povestesc poate uni stiu povestea il iubesc f mult pe albert si as vrea sa pot vb cu el! va rog help me si dupa aceea ne putem imprietenii va dau iduld e mess
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:10
inna_2324
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:17
va rooooooog ajutati-maaaa
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:18
daca imi spuipovestea ta poate iti pot fi de ajutor
inna_2324
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:20
bine iti voi spune
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:22
deci........eram in clasa a 6-a si a trebuit sa a avem proifesor de fizica (asta e normal) si a venit el mi-a placut de la bun incpeut si nu am spus nimic pt. ca imi dadea note mai proaste si totusi e mai exigent asta asa este dar il iubesc si la scurt timp de atunci a aflat o rpetena de a mea (cum? poi asa ea isi invata la biologie si era ceva cu urangutan si urechi si incepea sa il insulte ca asaeste albert etc..eu i-am luat apararea) si si-a dat seama a spsu la o fata ea nu sa putut abtine si s a spus la toata clasa apoi la toata scoala si akm lumea site! el ma spiona ca vedea ca il urmatresc la scurt timp am recunoscut fetelor ca imi palce de l la nebunie incepusem sa invast la el dar stie lui florina nu era asa de acord (desi seama cu mienf fffff mult app cred in reincarnari:D) asa si.......am auzzit la scurt timp ca are o firma de instalatii in spatele blocului meu si in + locuieste langa mine .....la scurt timp i-am alftat si masina(jetta volkswagen TDI) inainte a vea alta dar..ma rog...asa siii.....am inceput sa ii trimit biletele de dragoste la firma... din vacanta cand el venea la bere in spatele blocului meu! si in clasa a7-a nu ne-e mai predat (dar avea toet semnele pt a arata ca ma place) pana florina mi-a tricat totul i-a dat bileltele lu tata si totu sa destramat. si in vacanta asta mi-a palcut de lady gaga dar dupa vacanta am inceput din nou pur si simplu nu ma pot despartii(mjk-am spus in gand) imbratisesz caietuld e fizica ala din a 6-a si akm ....si ..nu prea mai vien alf irma akm si merg inca la el e in scoala el merge la 2 scoli e f app te mine! ce sa fac? te roooooog herlp meee
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:30
MAI FETITZA....WTF....ESTI CU CAPUL.....ESTI IN CLASA A 7A.....CE-I CU TINE...EL ARE SIGUR PESTE 30....VEZI-TI DE VIATA TA...PT CA STRESAND-UL CU BILETZELE SI CU MAI STIU EU CE...NU REUSESTI SA FACI ALTCEVA DECAT SA L ENERVEZI SI SA-L STRESEZI....
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:36
asta e parerea ta dar nu sunt in clasa a7-a fetita proasta in plus veziti tu de treaba ta aici daca nu sti sa citesti nu ii mai trmit bilete! si subiectula cesta a fost deschis pt cei care au pareri care sa ama jute daca te-ai trezit cu fatza kla cearceaf...veziti de ale tale!!!!! si punct!
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:38
deci unde ramasesem inna etc.. ma poti ajuta???:( macar sa vb pe mess?
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:39
mai fata , dar tu ai probleme mari ! In primul rand lasa-l pe profu' si apuca-te serios de invatat .In al doilea rand nu ai dat toate specificatiile tehnice la masina . Nu mai zic ca nu ai scris anul fabricatiei si culoarea

Si acum , serios vorbind ...Cred ca ar trebui sa-ti gasesti amici , prieteni de seama ta...
ella_c
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:41
da` ai vbit ku el..sau cv?doar prin biletele?
senza
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:41
scuze .. de intarziere...
Sa inteleg ca te-ai indragostit de proful de fizica si ca nu stie ?
inna_2324
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:42
da inna asta e nu-i nimic de intarziere oricum pe subiectul asta pe care l-am deschis numai tie iti voi raspudne pe cellalte nici nu le citesc ti-am scris povetsea!dac ama poti ajuta sau sa vb pe mess?
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:43
De la: physics_love, la data 2009-09-27 12:38:24asta e parerea ta dar nu sunt in clasa a7-a fetita proasta in plus veziti tu de treaba ta aici daca nu sti sa citesti nu ii mai trmit bilete! si subiectula cesta a fost deschis pt cei care au pareri care sa ama jute daca te-ai trezit cu fatza kla cearceaf...veziti de ale tale!!!!! si punct!


MAI FATA...PROASTA ESTI TU....VEZI CA NU TI-AM VB URAT....ASA CA NU COMENTA...ATATA TIMP CAT AI DESCHIS UN TOPIC...L-AI DESCHIS PT TOATA LUMEA...ITI CONVINE SAU NU PAREREA MEA...E DOAR PRBMA TA...TI-AI ASUMAT ACEST RISC...ACUM SUPORTA CONSECINTELE INDIFERENT CARE OR FI ELE....ESTI VARZA...
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:44
varza e **** eram sa ti- zic nu asum nimc vb singura proasta! nu va permit astfel de manifestari in + daca ai fi scris tu asta as fi vb frumios nu ma mai face fetit-o si altele ca nu esti buricul pamantului credti ce vreti
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:46
SI NU MAI FA ATATEA GRESELI CAND SCRII....ESTI TUFA....PUNE MANA PE CARTE....si asta e un sfat prietenesc...e spre binele tau....
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:46
da inna asta e nu-i nimic de intarziere oricum pe subiectul asta pe care l-am deschis numai tie iti voi raspudne pe cellalte nici nu le citesc ti-am scris povetsea!dac ama poti ajuta sau sa vb pe mess?
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:47
De la: physics_love, la data 2009-09-27 12:46:24varza e **** eram sa ti- zic nu asum nimc vb singura proasta! nu va permit astfel de manifestari in + daca ai fi scris tu asta as fi vb frumios nu ma mai face fetit-o si altele ca nu esti buricul pamantului credti ce vreti


respecta opinia celorlalti indiferent de ea....
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:48
auzi? tu care iti arati buricuml imis pui mie sa am apuc de invatatt daca nus tiiiii..iti sp0un eu invat INVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT daca am scirs ca nu invatatm la el pt ca toata ora ma uitam ij ochii lui asta nu insemaan aca akm nu invat si in + nici nus ti ce medie am ! veziti de treaba ta si lasa subiecul asta in pace oriucm o s amadesconectez dar daca tu mai razi de mine pe la spate ...nu am face.....
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:51
Sfatul meu este sa-l uiti prof, ar fi mai indicat sa gasesti pe cineva de varsta ta dc vrei sa te implici intr- relatie si in acelasi timp sa inveti.Profului nu-i pasa de biletelele tale , e matur fata de tine si vede altfel lumea .Inca nu ai ajuns la o varsta la care sa vezi limpede tot ce se petrece in jurul tau.Cred ca nu ai fi singura fiinta de pe forumiul acesta care nu s-ar fi indragostit niciodata de vreun prof dragut in timpul scolii la varste fragede.Tu nu il iubesti asa cum pretinzi , il apreciezi foarte mult si esti mai mult atrasa probabil de frumusetea fizica si nu de cea sufleteasca .Iti doresc mult noroc si sper sa uiti de sentimentele acestea neimpartasite reciproc.
inna_2324
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:53
dragutza.....nu rade nimeni de tine.pe la spate....si daca imi arat buricul e prbma mea....bine ca nu-mi arat c*** sau tz****......daca am ceva de zis...iti scriu aici....;)
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:55
inna,nu intelegi ca il adooooor iubesc tot de la el! gta nu pot sa maic itesc nimic e alfel il iubesc doar ti-am scrs ca nu ma pot despartii nici dupa miid e icnercari
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:56
si de ce ai deschis acest topic la "MODA"....aaaaaaaaaaaaaa K SE POARTA....
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:56
app voi cati ani aveti???
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:57
De la: physics_love, la data 2009-09-27 12:56:04inna,nu intelegi ca il adooooor iubesc tot de la el! gta nu pot sa maic itesc nimic e alfel il iubesc doar ti-am scrs ca nu ma pot despartii nici dupa miid e icnercari


sa te desparti de el???=)))))))))))))nici macar nu ai fost impreuna cu el.....sau ai fost.....
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:57
De la: physics_love, la data 2009-09-27 12:57:10app voi cati ani aveti???


destui....crede-ma.....
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:58
da intr-un fel am fost cu el! adik dupa ce mi-a rapsuns la aprpape toate biletele prin vb se considera
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 12:59
dar din cauza florinei nu mai e asa de bine!{ (vs cu ea) } si nu are peste 30 de ani cine a spus??? a aiaaa..
physics_love
Postat pe 27 Septembrie 2009 13:01
De la: physics_love, la data 2009-09-27 12:59:07da intr-un fel am fost cu el! adik dupa ce mi-a rapsuns la aprpape toate biletele prin vb se considera


omg....ti-a raspuns....cati ani ai si el cati ani are???
monaq
Postat pe 27 Septembrie 2009 13:01
gizas....
roxyjustus
Postat pe 27 Septembrie 2009 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma poate ajuta cineva cu un click? 2 De la: kudika081544 24 Februarie 2010 12:03
CASTIGI BANI USOR GARANTAT 100% 1 De la: kudika442578 27 Septembrie 2011 22:57
O vrem pe oanna81 inapoi !!! 775 De la: printesa17 9 Aprilie 2010 18:09
Lockerz 1 De la: schokolade11 1 Octombrie 2009 21:54
vreau sa imi schimb look-ul!!!! 23 De la: kudika028624 26 Mai 2009 19:17