Setari Cookie-uri

ea- capricorn, el- berbec. exista veo sansa???

hello!
ce stiti de combinatia ea-capricorn, el berbec? ce sanse are sa mearga? cum se poate apropia un capricorn de un berbec?
Sincer, mie, ca femeie capricorn, berbecul (cel putin cel la care ma refer) e mi se pare destul de alunecos, se apropie 5 cm si se retrage 7 cm, parca vrea apropiere sau parca nu, e inca ancorat intr-un trecut dureros pe care nu stiu cum sa-l ajut sa-l depaseasca, etc....Eu sunt invata a sa mi se cante in struna si abia apoi sa fiu calda si deschisa, el tot asteapta initiativa de la mine, etc...
Pliiiz, o parere despre o eventuala compatibilitate? Am batut forumul asta in lung si in lat si nu am gasit mare lucru despre cele 2 zodii puse una langa cealalta.
AndraDH
Postat pe 4 Octombrie 2009 00:40
Neatza! Chiar nu ma ajuta nimeni cu o parere?
AndraDH
Postat pe 5 Octombrie 2009 09:32
eu sunt o femeie berbec si am avut o relatie cu un barbat capricorn....un barbat capos,enervant,dar atat de dulce....nu stiu ce m-a atras la el cert e ca relatia nu a tinut...prea multe diferente...
raineritza
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:08

Nu vrei tu mai bine sa cauti pe site-uri de specialitate, daca tot te intereseaza atat de mult?
Chiar e asa de importanta pseudo compatibilitatea asta? Daca acolo iti spun niste destepti ca nu va potriviti, ce faci, il parasesti?
miss_darine
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EA PESTI EU SCORPION...CE SANSE AVEM? 2 De la: AlexMag 12 August 2009 20:50
Lion king 43 De la: cecilialiv 27 Februarie 2011 12:48
SAGETATOARELE au noroc in dragoste??! ...:| 17 De la: deepcrazy 23 Iulie 2009 17:15
eu berbec. .el balanta .. 4 De la: l_diana_c 25 Mai 2009 17:23
sorina.marilena@yahoo.com 1 De la: kudika053783 23 Iulie 2009 14:07