Setari Cookie-uri

eu gemeni...el rac....

sunt geamana si as dori sa vad daca ar exista o sansa intre mine si un rac...am citit ca trebuie sa-mi "dau un glont in cap"....stiu e doar o gluma dar totusi..nici o sansa?sora mea tot geamana este casatorita cu un rac..si totusi..par a se intelege...stiu eu?poate....
eulalia
Postat pe 11 Decembrie 2008 23:10
poate un Craciun impreuna, mare mirare de prindeti Anul Nou...

Racilor le place sa stranga tot. Asa ca daca nu prea ai ce oferi, el n-are ce sa stranga. El va spune la final ca actiuniile tale sunt ieftine, firma ta e neprofitabila si nu va investi in tine.

Vezi ca racul pare el pierdut prin spatiu, dar e un profitor covarsitor, iti ia tot si nu-ti da nimik !!!

Activitatea preferata a racilor este manipularea. Nu-i de mirare ca mai toti politicienii sunt zodii de apa, gen raci, scorpioni si pesti (Ion Iliescu). Vezi ca racu e mare poet, ganditor si filozof ! Te abureste rau de`tot !


SUCCESS
Smecher_Mare
Postat pe 12 Decembrie 2008 00:43
multumesc de incurajare....ce as mai putea sa spun..esti cumva rac??
eulalia
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:29
nu te lua dupa zodiac intotdeauna.eu sunt rac si sotul meu e varsator si avem o casnicie fericita si invidiata de 12 ani,asa ca...judeca-l dupa actiuni si gandire, nu dupa ce spun altii.in fonD PAREREA TA CONTEAZA CEL MAI MULT.CE CRED ALTII E TREABA LOR.SUCCES IN RELATIE!
corasim_cs
Postat pe 19 Decembrie 2008 22:36
nu te descuraja.Asa cum ai spus si tu o relati intre gemeni si rac se spune ca e sortita esecului.Nu stiu de unde atatea aberatii la Smecher mare, ca daca nu ai ce oferi racul nu te baga in seama ca nu are ce sa stranga.probabil e tare suparat sau sparata pe un rac.la fel ca si tine si eu am o relatie cu un rac, care a dus la casatorie.Normal ca ne mai certam, orice cuplu se cearta, dar asta nu inseamna ca nu exista o relatie.Noi doi ne intelegem foarte bine. .Asa ca nu te descuraja.Daca tu simti ca el e pentru tine perechea potrivita, nu renunta, pentru ca o sa ai foarte mult de castigat, o sa ai un barbat in casa, nu o gaina, care o sa faca tot posibilul, sa va mearga bine.multa rabdare, insa cu el, pentru ca are si toane, pe care tu ca un geaman nu o sa le intelegi, dar cu timpul o sa te obisnuiesti. Apropo, eu am intrat in acesasta reletie, casatorie, din clasa de mijloc, si el bogat.si nu mi/a reprosat niciodata, sau macar sa ma faca sa ma simt prost, datorita acestui lucru.
mirelamuresan
Postat pe 3 Februarie 2009 16:09
shi eu sunt gemeni,nu neaparat..depinde cum esti tuh shi cum e el!shi dak tot te iei dupa zodii(ceea ce fac shi eu de multe ori )trebuie sa afli shi ascendentele!sunt la fel de importante....shi eu am av o relatzie cu un rac! in 2 cuv:scurta dar frumoasa..
aleks_baby_blue
Postat pe 3 Februarie 2009 21:20
mamaaaaa, fato, in ce te-ai bagat??? asta poate sa te omoare in somn, atat de mare e incompatibilitatea. zodiile voastre nu pot forma o legatura nici intr-o mie de ani.
dar las' ca exista scapare, un descantec, iti spun eu ce sa faci:
te trezesti in toiul noptii (pe la ora 1, asa...) si iti pui pletele pe moatze. apoi iti bagi un morcov in fund si-o ceapa-n gura si te pui langa el in pat asa, iar dimineata cand se va trezi si te va vedea, se leapada de orice zodie si va fi numai al tau!
dar asa sa faci da?????
Anissia27
Postat pe 3 Februarie 2009 21:24
Numai descuraja fata Annisia...si eu sunt rac si prietenul meu e gemeni..aceeasi intrebare mi o puneam si eu..cum o sa fie...dar se pare ca a meritat..depinde de pers...zodiile sunt generalizate nu pot vb despre fiecare pers in parte..deci nu te uita inapoi si concentreaza te pe ceea ce vrei..si cand vrei cva cu adevarat de cele mai multe ori iti iese..te pup
ankutza_in_love
Postat pe 3 Martie 2009 02:03
incredibil!!! tu ai luat in serios ce am zis eu???
Anissia27
Postat pe 3 Martie 2009 17:54
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:30
Scumpa mea nu as vrea sa te descurajez in vre-un fel insa si eu sunt gemeni si am stat cu doi raci..., apoi sa te fereasca sfantul cand se enerveaza racii...., zici k sunt posedati de draci..., mai cred k au si probleme cu nervii...geaman cu rac ...hhhhmmmm aveau dreptate mai bine iti tragi un glonte-n cap ... O fi si exceptii nu zic, dar eu iti vb din propria-mi experienta , asa si ce am uitat sa iti spun sora mea e rac, ne intelegem k soarecele si pisica... Sunt chiar curioasa daca peste un timp o sa scrii ce si cum s-a derulat sau s-a consumat aceasta relatie. Asaa si daca ai nervi de otel SUCCES...!!!
kudika007572
Postat pe 10 Iulie 2009 13:50
greu .. , insa.. noi gemenele ii facem sa vorbeasca ..sa se deschida.. ideea e sa nu-l dezamagesti .. ca e de rau ..racii tin supararea.. si sunt razbunatori .. , dar e greu sa nu-i iubesti , te pot face sa razi .. gandeste-te ca suntem cam din acelasi aluat .. difera doar starea de agregare :D plus ca un geaman ii da curaj unui rac , iar un rac poate sa invete geamanul sa simta, nu doar sa gandeasca..
kitu_athena
Postat pe 10 Iulie 2009 19:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
as vrea sa stiu cum este o relatie dintre o tauroaica si un capricorn 12 De la: greierash_is_back 2 Noiembrie 2009 19:46
eu capricorn el varsator 4 De la: simy_doru 29 Noiembrie 2012 14:56
fecioara+taur? 11 De la: ice_flower 12 Februarie 2010 17:00
Lion king 43 De la: cecilialiv 27 Februarie 2011 12:48
eu varsator el gemeni 11 De la: Libeloo 10 Septembrie 2009 10:15